Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

WSZYSTKIEGO NAJ....DLA KAŻDEJ Z NAS....(KAŻDA Z NAS DOKŁADNIE WIE CO TO JEST TO NAJ...WIEC TEGO SOBIE I WAM OCZYWIŚCIE ŻYCZĘ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Wszystkie najlepszego, a przede wszystkim życzę aby spełniło się Wasze i moje marzenie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Dziewczyny kiedy powinna się pojawić @ po duphatsonie, bo u mnie 33dc i nic a zawsze miałam 30 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monika ja zawsze dostawałam okres co 26-28 dni a po clo i duphastonie dostałam dopiero 34 dnia, przestawiło mi się w pierwszym cyklu. Pozdrawiam , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
marc30 dzięki za odpowiedź ja pierwszy raz brałam duphatson a clo nie biorę mam przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1982
Witam Dziewczyny!!! Dostałam od ginekologa clo od 5 dc przez 5 dni a później luteinę od 20 dc równiez przez 5 dni. Martwi mnie to że nie kazała przychodzić na USG a clo mam 2x1 tabletkę. Czy luteina zapobiegnie w pewien sposób torbielom?? Martwi mnie też to że dziś jest 23 dc, bardzo boli mnie lewy jajnik. Cykle miałam różnie od 28-33 dni ostatnio nawet 45 dni i brałam luteinę na wywołanie. Ból jest bardzo silny czy to tak późna owulacja czy jak mam to rozumieć?? A clo miałam zamiar brać od kolejnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Witam, Dziewczyny jak myślicie: bylam dzis u mojej pani doktor i przepisala mi od nowego cyklu clo dwa razy dziennie po 1 tabletce. Mam brac rano i wieczorem. Myślicie, zeby zwiększyć już dawke jak jestem dopiero po 2 cyklach z clo? Prosze o informacje i pozdrawiam Was wszystkie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lena z tego co ja wiem to luteina nie zapobiega torbielą ona tylko wywołuje @ albo podtrzymuje ciąze ale nie musisz mieć torbiela pamietam , że mój lekarz ( bo byłam bez monitoringu) w razie jakichkolwiek bólów brzucha kazała dzwonić!!! Ania każda z nas jest inna i ja nie wiem dlaczego gin zwiększył ci dawke clo ale najważniejsze jest zaufanie do lekarza zawsze mozesz to skonsultować z innym pozdrawiamy :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
a ja wlasnie wrocilam od lekarza...nie pekaja mi te pecherze.po clo bardzo ladnie wyrosly ale nie pekaja.3 dnia cyklu mam do niego isc na badanie,p[otem od 5 dnia kolejna dawka clo i zastrzyk jak urosnie do 21 mm:( jakos czarno to wszystko widze.z drugiej strony,tak sobie mysle,ze dobrze ze za ta dzidzie wzielismy sie zaraz po slubie a nie czekali jeszcze rok jak wczesniej bylo planowane teraz tylko problem,bo tego zastrzyku nigdzie nie ma,.....mam jeszcze 20 dni na kupienie,moze mi ktos sprowadzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaklim
cześć laseczki!! mam pytanko dla pań z poznania, czy znacie pana sajdaka ??? może któraś się u miego leczyła??? piszcie. pa pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
sytofala dziekuje Ci, wiem ze kazda z nas jest inna. Ja sie dziwie troche mojej gin poniewaz gdy bralam po 1 tabletce to w jednym cyklu mialam 2 jajeczka a w drugim 1 - i pekaly :) Ala tak masz racje lekarz wie co robi :) moze chce mi zwiekszyc szanse ha ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav ja rowniez bede potrzebowala, bo pewnie chodzi Ci o Pregnyl? W tamtym miesiacu fuksem znalazlam w aptece jedynej bo mieli akurat z zapasu 2 ostatnie takze sie udalo. Za 2 tyg potrzebny bedzie znowu i juz sie rozgladam, jak nie znajdziesz u siebie daj znac to myslac o sobie pomysle i o Tobie od razu. Podobno w calym kraju jest masakra ze zdobyciem go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klara v a ty sprawdzałaś w Jagielończykach albo w tej nowej aptece obok zadzwoń wiem , że potrafia sprowadzić leki na zamówienie i jeszcze dobre dojście ma ta apteka na alei pokoju ale musiałabys poszukać nr tel i podzwonić no chyba że sprawdzałaś juz POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1982
Dzięki za odpowiedź. Jeśli wiecie skąd bóle jajnika w 23 dc i jeszcze znalazłaby się odpowiedź na to pytanie to byłabym wdzięczna :)) Będę tu zaglądać na pewno częściej gdy juz zacznę przyjmować clo wtedy też na pewno podziele się swoimi spostrzeżeniami i mam nadzieję sukcesem :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
wróciłam właśnie od lekarzaz Novum MOJA NOGA WIĘCEJ TAM NIE STANIE ,niestety pokonało mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
beti a co sie stalo? dziewczynki,bylam w 9 aptekach.w tych o ktorych mowilas sytofala tez.nigdzie nie bylo,dzwonili po hurtowniach,ale pol polski nie ma tego leku.Juz bylam mocno zdolowana a tu niespodzianka.znalazlam,i maja jeszcze 3 opakowania.Jesli ktoras bedzie potrzebowac to ,,przytrzymam,,-zawsze mozecie przeslac mi recepte.Dziewczynki,jakie sa szanse na zajscie w ciaze przy tych niepekajacych pecherzykac i stymulacji clo+zastrzyk? Ktoras miala takie doswiadczenia?albo zna kogos kto na takich lekach zaszedl w ciaze? strasznie sie martwie.mam juz kompletnie dosc.co ide do lekarza to jakies nowosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav ja tak jak ty pecherzyki są ale nie pękały same jestem po 1dawce clo i zastrzyku na ppękniecie. jutro jade na usg, dam wam znac co lekarz powiedział. troche się denerwuje. a z zastrzykiem niestety ale jest bardzo ciężko dostać, wiem co czułaś bo sama to w tamtym tygodniu przechodziłąm. 3majcie się, jutro dam wam znać pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
anka to daj znac koniecznie.ja nawet nie chce o tym myslec...czarne chmury widze.w tym cyklu juz zastrzyku nied dostane.byly dwa pecherze ale pierwszy sie wchlonal a drugi juz maleje.od nastepnego cyklu clo i zastrzyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
WITAJCIE Jestem tu 1 raz ale chce zapytac o takie cos.Staram sie o dzidzie od 6 msc to moj 1 cylk z CLO poniewaz po odstawieniu antykoncepcji mialam problem z owulacja, otoz urosly 2 piekne pechcerzyki i pelky w 15 dc, w 14 dnc mialy po 19mm. wiec mysle ze byly ok.Tak ucelowalam ze przytulanko mialam dzien przed i w dzien szczytu.Teraz lekarz zapisal mi duphaston i kwas foliowy, ale ciekawi mnie 1 sprawa, jaka jest szansa na zajscie w ciaze w te dni, lekarz mowi ze jest ale, nie ze napewno na roznych forach pisza ze dzien szczytu jest najlepszy, nie chce sie az tak tym absorbowac bo do glowy mozna dostac, no ale czy jest ktos kto po CLO przy 1 cylku zaszedl, ja w 17dc mialam endometrium 12mm ,dodam jeszcze ze po clo sluzu typu plodnego prawie nie zauwazalam mialem tylko uczucie wilgotnosci, i jeszcze jedno jak od dn szczytu minely 4 dni i strasznie bola mnie same brodawki i bola do dzis a mam 22 dc nigdy wczesniej mnie nie bolaly prosze wypowiedzi , a od wczoraj zauwazylam ze leci mi bialy lepki sluz, innych objawow nie mam.Pozdrawiam wszystkie staraczki i prosze o jakies wypowiedzi, bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
inga,nie chce Ci robic nadzieiiiiiiiiiiii,bo juz nie jedna z nas sie na niej przejechala,ale z tego co piszesz,wszystkie parametry masz wzorcowe,no i ten plyn z brodawek...do tego celowania mocno dokladne.na moje oko mozesz byc w ciazy.Jestes tu nowa,ale moze bys to nasze fatum przerwala co?odczekaj pare dni i idz zrobic badania z krwi a potem koniecznie sie do nas odezwij i podziel wiadomoscia(obu tą najważniejsza)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Dziekuje klara za slowa otuchy i nadzieji, oczywiscie jak tylko cos bede wiedziec dam znac, wiadoma sprawa jest to ze wszystkie tu jestesmy pelne nadzieji bo bez niej sie nie da.Mam nadzieje ze wszystkim po kolei sie uda i bedziemy sie cieszyc brzuszkami.Jesli chodzi o moja wydzieline to mowilam o pochwie a nie o brodawkach byc moze troszke nieskladniowo napisalam, zreszta bylo pozno a ja w nocy soac nie moge wiec czytam te wszystkie wypowiedzi. Najlepsze jest ro ze jestem 7 dni przed @ a objawow zadnych, z reguly 2 tyg przed juz byly dolegliwosci ateraz cisza i chyba dobrze.Ciesze sie ze jest takie forum gdzie mozna sie wypowiedziec i doradzic tez innym a zawsze wazne jest podtrzymywanie sie na duchu.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
wszystkie czekamy na dzidzie,i wszystkie cieszymy sie z nowych maleństw:)pozdrawiam:)Trzymaj sie Inga,bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELoo Inga Ta wydzielina to prawdopodobnie po clo. Ja tez miałam i mimo że już 2 cykle bez clo nadal jest. dziewczyny sugerowały że to grzybek ale raczej nie. No i nie chcę cię martwic ale po clo miałam cykl nawet 35 dniowy i objawy przyszły nieco później. oczywiście tobie życzę (i nam wszystkim) żeby to był zwiastun fasolki:) monika ja teraz na samym bro jadę i @ mam co 28-35 dni raz tak raz siak ;(. w ostatnim miesiącu moja nadzieja sięgnęła (ponownie) zenitu a tu gucio ;( klarav to racja z tym braniem się do roboty zaraz po ślubie ja namawiałam męża 5 miesięcy no i jak łaskawie doszedł do wniosku że ok to...dupa beti a co się tam wydarzyło?? Ja dziś z wynikami badań idę do gina :( Już nerwy mnie ponoszą i nie mogę się na niczym skupić... o ile te \"widełki\" na wynikach nie kłamią to mam wszystko w normie i znowu nic się nie wyjaśni czuję to w kościach ;( Dam znać co powiedział pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Dziewczyny nie wytrzymalam i ide dzis na 17 na usg, zobaczymy czy cos mi powie ciekawego, dam wam zanc jakie wiesci, mysle ze jak to zwiastum zblizajacej sie @ to mi powie choc tego to nie chce uslyszec, ale mam stresa,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Dziewczyny mam takie pytanko co oznacza dokladnie termin, niewydolnosc cialka zoltego,,,,, i jakie moga byc przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Zaburzenia fazy lutealnej – jest to niewydolność ciałka żółtego, które produkuje zbyt mało progesteronu. Ciałko żółte powstaje z resztek pękniętego pęcherzyka Graffa, z którego uwolniło się jajeczko. Progesteron w drugiej fazie cyklu jest odpowiedzialny za prawidłowe przygotowanie endometrium do zagnieżdżenia zarodka. Jeśli ciałko żółte produkuje za mało progesteronu, błona śluzowa macicy nie jest przygotowana na przyjęcie zarodka i dochodzi do wczesnego poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Witam Bardzo dziekuje za odpowiedz, otoz co powiedzial moj gin dzis ze plamienia tzn sluz ktory wystepuje u mnie jest pozytywnym objawem, ale zasugerowalm mu ze to moze przed zblizajaca sie @ to powiedzial ze nie slyszal jeszcze o czyms takim jak sluz przed @, juz nie wiem co mam o tym myslec, natomisat endometrium uroslo dzis 23 dc i ma 14mm, jesli chodzi o test to powiedzial ze narazie nie ma sensu robic poniewaz moze byc niewierygodny tzn ze jak wyjdzie pozytywny to tylko dlatego ze po peknieciu pecherzyka graffa pozostaja szczatki ktore wplywaja na dodatni wynikk testu, pisze to bo byc moze ktorejs z Was sie przydaja te informacje, i jeszcze taka ze clo nie powoduje sluzu jak rowniez nie wydluza cylki @ to stwierdzenie mojego gina, mi pozostaje czekac, 20-03 bede testowac chyba ze wczesniej przyjdzie@ Klara a Ty jestes tez po stymulacjach i jak tak to z jakich powodow byly, u mnie byly z powodu braku owulacji po odstawieniu antykoncepcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
:) inga,ja bralam tabletki antykoncepcyjneprawie 7 lat z malymi przerwami.nigdy nie mialam reg.miesiaczek a moj lekarz mowil ze to nie problem....a to byl blad.jakis czas temu zaczelismy sie z mezem starac o dziecko a tu nic.kompletna lipa.po ponad pol roku zaczelam szalec.oblecialam lekarzy...mialam monitoringi i okazala sie ze nie rosna mi pecherzyki.zaczeto mnie stymulowac CLO(na ta chwil tylko jeden cykl)....potem znow monitoring-dwa pecherzyki...w tym jeden bardzo duzy i...nie pekaja....tego dowiedzialam sie wczoraj...no i dół....teraz czekam na okres....w 3 dniu cyklu ide na usg i od 5 dnia nastepna dawka clo....jak urosnie do 22 mm to zastrzyk i zobaczymy co bedzie.najwaznoiejsze by sie nie poddawac.najlepszym dowodem sa zafasolkowane forumowiczki np.sytofala:):):)ktorej mocno kibicowalam:)teraz trzymm kciuki za reszte dziewczynek no i za siebie....hehehe.czekam na wiesci od reszty dziewczyn ktore byly na badaniach.hello??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
hej, jestem tu nowa. My tez staramy sie o dziecko, czekam na @ i w drugim dniu cyklu mam zaczac brac CLO przez 5 dni i tak przez 3 miesiace. Dostalam skierowanie na badanie krwi w 21 dniu cyklu, ale w ktorym miesiacu pierwszym, drugim czy trzecim? kiedy najlepiej? no i czy powinnam kupic testy owulacyjne? zaczynam sie w tym wszytskim gubic:/ wizyte mam za 3 miesiace, jestem w anglii i wszystko tu jest skomplikowane:/ staralm sie przeczytac wszytskie posty, ale juz mnie glowa od tego boli:) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Klara u mnie akurat clo zadzialalo pozytywnie juz w 1 cylku i pechcerzyki same pelky, ale nie martw sie tym ze ci nie pekaja byc moze powinnas tez dostac wieksza dawke clo czytalam to tez na innych forach, kazda z nas jest inna i inaczej jej organizm reaguje mam tylko nadzieje ze nam i innym kobitka sie uda, pomysl plusem jest juz to ze pecherzyki rosna wogole z czym ja mialam straszny problem uwazam ze jednak jest to juz krok do przodu, powodzenia i samych fasolek zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×