Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

balbinka85 - I nic więcej poprostu przytulanko Mi właśnie udało się na paskach owulacyjnych bo nie miałam monitorowanych cykli Poprostu tyle ile dni test wychodzi pozytywny tyle raz ;) nam się udało czego i Wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
zrobilam test.nie jestem w ciazy.wiec co to bylo?nie mam jak teraz isc do lekarza,bo w pracy jest troche roboty:(:(:(jakos sie tak wszystko wali....mialam brac clo,ale jak mozna okreslic dzien cyklu jak wlasciwie to cykl sie nie zaczal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
no hej dziewczyny! dostałam okres w sobotę i teraz tylko czekam n a 11dzień cyklu i usg-zobaczymy jakie są moje pęcherzyki. zaczynamy starania z mężem od 8 dc. musi nam się kiedyś udać dziewczyny i bedziemy szczęśliwe:):)POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
no hej dziewczyny! dostałam okres w sobotę i teraz tylko czekam n a 11dzień cyklu i usg-zobaczymy jakie są moje pęcherzyki. zaczynamy starania z mężem od 8 dc. musi nam się kiedyś udać dziewczyny i bedziemy szczęśliwe POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia26
Cześć dziewczyny!! Jestem tu pierwszy raz i z zainteresowaniem czytam o waszych zmaganiach. Szczerze mówiąc nigdy nie przypuszczałam że będę miała problemy z zajsciem w ciązę a tu proszę niemiła niespodzianka. Od dłuższego czasu staramy się zmęzęm zajsc w ciązę i pojawiła się już nadzieja - 2 kreski na teście po czym dostałam okresu po którym okazało się że po ciąży ślad zaginął. Zmotywowało mnie to do pójścia do lekarza a tam pani doktor zaproponowała badania hormonalne i monitoring cyklu. Okazało się że moje pęcherzyki nie rosną :( i mam cykle bezowulacyjne. Dostałam dziś receptę na Luteinę, Bromergon i CLO. Szczerze mówiąc boję się skutków ubocznych tych leków i ogólnie wyszłam nieco przygaszona od gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia26
Leki zaczynam brac od środy, na początek Luteinę na wywołanie okresu, 8d.c. czeka mnie kolejny monitoring Gratuluję wszystkim którym się udało, dodały mi wiary wypowiedzi osób które doczekały się upragnionych 2 kreseczek Mam nadzieję że takich szczęściar będzie tu szybko przybywać. Cieszę się że znalazłam to forum. Pozdrawiam Marta - Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko bralam clo pierwszy raz jestem w 10 dniu cuklu a 13 d.c. ide na usg sprawdzic jak tam moj pecherzyk...powiedzcie mi prosze kiedy mam zaczac przytulanki.....czy juz przed usg np dzisiaj czy moze lepiej poczekac.....no bo mam miec jeszcze zaszczyk z pregnylu....jak sadzicie....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav a nie możesz chociaż telefonicznie się gina poradzić?? ja do swojego mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy... to pewnie ze stresu... praca poczeka jak trzeba iść do lekarza to trzeba i już... trzymaj się anka balbinka uda się nam wszystkim witam martusia masz rację to forum jest ratunkiem dla nas wszystkich lena fajnie że zaglądasz ;) ja dziś dostałam @ trochę wcześniej niż zawsze a bałam się że torbiel wszystko poprzestawia i w ogóle nie będzie @ a tu dziś patrzę jest no i nawet się ucieszyłam bo jak się skończy to mogę iść na usg zobaczyć co tam się dzieje...no nie mogę się doczekać a jednocześnie boję się że laparoskopia będzie niezbędna i znowu czekanie... nadzieja miesza się ze złymi przeczuciami pozdrawiam i buziaki przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara ja cie doskonale rozumiem mi juz od tego myslenia glowa peka....nie wiem co i jak.....czuje sie taka glupiutka jakbym miala 16 lat.....no najzwyczajniej w swiecie chyba sie tego wszystkiego boje...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Witam nowe znajome. Majkakaja jak u ciebie? Nerwy przed testem? Jak twój synek reaguje na myśl o rodzeństwie - bo moja córcia to już się nie może doczekać. U mnie 30 dc. Robiłam dzisiaj HCG i wynik durnowaty 9 mUL czyli albo wszystko albo nic. Mam dalej brać acard i powtórzyć test za tydzień (no chyba, że nie będzie po co). Na razie stan zawieszenia, chociaż w poprzednich ciążach HCG także było niskie czego konsekwencją 3 poronienia ale jedna ciążą się udała a też wyniki były kiepskie ( 36 dc a wynik zaledwie 100 mUL). W październiku też tylko 36 mUL w 35 dc ( ale tu się nie udało utrzymać). Tak więc ja czekam - coś w końcu będzie. Klarav do lekarza jednak idź. A co do testu to lepiej powtórzyć zwłaszcza jeżeli był to test płytkowy. Pozdrowienia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia26
do 000kika000 czy ten zastrzyk ma spowodować pęknięcie pęcherzyka? Ja dopiero zaczynam przygode z lekami i dziś dużo czytałam o ich działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia26 ja jestem po dwóch zastrzykach, nie powodują one pęknięcia pęcherzyka ale ich zadaniem jest podtrzymanie fazy lutealnej czyli mają wspomóc ciałko żółte w przypadku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia26
becia1201 dzięki za podpowiedź, zapytam o nie moją gin. przy następnej wizycie. Mam tylko nadzieję że po tych wszystkich lekach moje pęcherzyki w końcu zaczną rosnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia26
no i trzymam kciuki za Twoje kolejne HCG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
000kika000 ja mam 13dc i zaczełam przytulanko bo test owu miał 2 kreski a na usg idę jutro , natomiast w poprzednim cyklu też miałam podany pregnyl i dopiero po nim sie przytulałam, ale nic z tego nie wyszło. Możesz zacząć ale jak poczekasz to żołnierzyki będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ze sie nie przydotowalam bo nie mam testow owu, no ale nic straconego, zaraz jade do apteki...o zolniezyki sie nie boje moj maz mial robione badania i ma b.dobre wyniki.....chadziaz do oddania nasienia potrzebna jest 5 dniowa przerwa w przytulaniu....no cuz dziekuje za odpowiedz...kurcze jestem cala w nerwach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
becia1201 mam pytanko co to są za badania te HCG? MOZESZ MI CHODŻ TROCHE O NICH NAPISAĆ??? dziewczyny ja juz skończyłam dawkę hormonów na wyregulowanie okresy, ten cykl ma być już naturalny czyli okres sam ma się pojawić, trochę się boję. teraz tylko te pęcherzyki zobaczy się w 11 dc. A właśnie dziewczyny mam pytanie czy w czasie brania hormonów przytyło się Wam??? bo ja wczoraj przymierzałam spodnie i trochę sa na mnie opięte. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klara v ja w przedostatnim moim cyklu dostałam plamienie w 25 dc i nie wiedziałam czy to @ dzwoniłam do lekarza który powiedział że plamienie może być normalna sprawa tylko żebym je obserwowała jeżeli zmieni się w @ to ok a jak nie to miałam sie zgłosić ale to byla moja ostatnia @. a teraz jak byłam w 32 dc to zadzwoniłam do niego i mówie że nie ma @ a on mi kazał brać luteine i odpoczywać i jak najszybciej pojawić się u niego , tyle tylko że test mi wyszedł pozytywny, ale dobry lekarz powinien ci poradzic coś nawet przez telefon. Także spróbuj zrobić tak jak ci mówią dziewczyny dzwon albo nawet urlop na rzadanie i do lekarza są priorytety w życiu!!!!!! pozdrawiamy was wszystkie i życzymy miłego dzionka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
sytofala a czy ty czułaś w tym miesiącu w którym zaszłaś tak jakbyś miała dostać za chwile okres,tzn ból jajników,obolałe piersi,czy po prostu nic ci nie było i 2 kreski? odpisz to ważne.. pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aniabuu23 faktycznie mnie bolały piersi i to nawet dość porządnie a czy ból jakiś był to nie kojarze... także chyba nie za bardzo ci pomogę przykro mi... pozdrowioneczka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
sytofala i dziewczynki,dziekuje za odpowiedzi:) ja nie dostalam nadal okresu,tescik pokazuje jedna kreche niestety.luteine przez pomylke wzielam zamiast w 16 dniu to w 15 ale mysle ze to nie jest problem.plamienie mialam jednodniowe i dosc skąpe.takie ledwo co(ale bylo)do lekarza mam isc w czwartek (tylko ten dzien moglam wziasc wolny)test powinien pokazac juz jakby byla ciaza,bo robilam go w 25 dniu cyklu (a luteine brałam w 15 dniu cyklu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika dzięki za te kilka słów pocieszenia naprawdę były mi potrzebne mój dół sięga zenitu, mojego męża siostra przysłała mi smsa o wczorajszym usg: 8cm ma i rozwija się książkowo i tp. itd. ku... cieszę się ale płakać mi się chce... anka ja wrzuciłam w ostatnim czasie 5 kg i prawdę mówiąc nawet nie wiem kiedy. jem jak zawsze no wiadomo święta były ale nie 5kg!! trochę się przeraziłam i zmniejszam dawki żywieniowe ;) becia cholera powodzenia trzymam kciuki monika miłego przytulanka-bo to chyba najmilsza część starań i czas największej nadziei miłego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! czy moge komus wyslac na maila zdjecie mojego testu owu bo ja juz swiruje i nie wiem czy on jest napewno pozytywny... :( z gory dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
u mnie dzisiaj 25dc, test niestety negatywny. :-( mam dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
majkakaja poczekaj skarbie jeszcze spokojnie do dnia spodziewanej @ a dziś moze być jeszcze za wcześnie głowa do góry :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kochana jestes w ciazy!!!!!!!!!! pieknie!!!!!! wiekie gratulacje:) oby wiecej nas tu bylo z takimi testami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav - Balbinka robiła test owulacyjny , jeszcze nie jest w ciąży ale mam nadzieje że za 2-3 tygodnie podzieli się z nami tą wspaniałą nowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×