Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość ***anka
dziewczynki co się stało, nikt dzisiaj tutaj nie zaglądał:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki u mnie dzis 4 dc a jutro zaczynam clo. marta113 super linki naprawde czytalm caly wieczór mozna sie tyle dowiedziec, ide spac buziaki dla wszystkich dobrej nocy i owocnej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Cześć kochane!!! kara1983 dzięki za słowa otuchy. Jakby wszystkiego było mało to robiłam dzisiaj prolaktynę - wynik 34,5 a po godzinie po tabl. martroclopr.172,5. W kwietniu było w normie. Do gina idę dopiero w poniedziałek i ciekawa jestem co wymyśli. Trzymajcie się babeczki. Oj chyba dzisiaj nie zasnę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
cornflakegirl bardzo Ci dziękuję za tą informacje.Letę tylko z uk do Polski tj 1,5 godz czyli bardzo krótko.A to dopiero pierwszy miesiąc ciąży więc nie powinno być problemów.Zaraz po przylocie do Polski mam wizytę u mojego gin,już nie mogę się doczekać.Mam nadzieję że wszystko będzie ok.. Pozdrawiam,buziaki,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
MARTAKAJA i marta113 co jest dziewczyny dlaczego się nie odzywacie??? czekam na odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, przepraszam że nie pisałam ale nie było mnie wczoraj cały dzień w domu, byłam na kontroli. Co do twojego pytania o pęcherzyki, to jajeczko powinno dojrzewać jedno na miesiąc, ale są wyjątki że dojrzewają dwa, no i wtedy bliźniaki. Nie ma tutaj reguły, przynajmniej ja tak to zrozumiałam. cieszę się że linki się spodobały, jak trafię na jakieś inne ciekawe to też wrzucę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poratujcie mnie bo ja nie znam się znowu na tych śluzach a właśnie mam jakieś białe budyniowate (sory za opis) 11dc. pliss mimo że nie biorę w tym miesiącu znowu clo ani nawet duphastonu i nie jestem monitorowana na bieżąco to będziemy się starać bo mam pęcherzyk (w 9dc miał 9mm no i może urośnie i pęknie). zaczniemy tak od 13dc... smutno mi bez garści leków i bez usg co kilka dni...paranoja biore źle nie biore jeszcze gorzej bo ta nadzieja taka mała :( anka ja zaglądam ale w sumie to nie pisze żeby was nie pogrążać w smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara 1983 myślę że to może ci się przydać, powodzenia i odwiedzaj nas, przecież właśnie po to jest to forum, żeby się nawzajem wspierać. http://www.tipnik.pl/jak-zajsc-w-ciaze/ "gdy śluz przypomina surowe białko jaja kurzego, oznacza to dzień płodny" pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marta (poczytałam:) ) tylko właśnie mój \"budyń\" nie przypomina białka jaja nie jest taki jak w dni płodne, :( a na owulację zresztą też za wcześniej jeszcze chyba bo przy cyklach 31 dniowych to tak ok 16 dc chyba... dlatego martwi mnie to coś co ze mnie się wydobywa mam nadzieję że to nie żadna infekcja, no nic mnie nie boli ani nie swędzi ;P Ja wiem że forum jest po to żebyśmy się wspierały tylko że ja tylko zrzędzę i się zamartwiam co nie poprawia nikomu nastroju ani nie pociesza. buźka i dzięki że każdemu służysz dobrą radą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się, narazie jestem na L4 więc mam troszkę wolnego czasu, a poźniej powrót do pracy więc pewnie nie będę mogła tak często pisać ale będę się starała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
marta113 no i jak na kontroli, wszystko w porzadku? musisz mieć jakąś przerwe przy staraniu się o dzidzie? dziękuje za wyjaśnienia kara1983 pisz, my tutaj przynajmniej się rozumiemu i mamy ten sam cel. właśnie weszłam na naszą klase, koleżanka ma opis "będzie synek" ściska mnie zazdrośc wiecie..... tak bardzo chce zostać mamą... a właśnie dziewczyny czy my z pco możemy mieć problemy z ciąża jak sie juz nam uda??? ja słyszałam, że mój lekarz jest tak bezpieczny jeśli właśnie chodzi o kobietę w ciązy z pco, kontrola co 2,3tygodnie, wszystkie badania robi, do szpitala bierze itp dobrze trafiłam. a jak z waszymi lekarzami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, po kontroli wszystko ok, co do drugiego pytania to tak muszę mieć przerwę, teraz przez 3-4 miesiące leczenie hormonalne, potem ponowna laparoskopia a potem zobaczymy, jak wszystko będzie dobrze to będziemy mogli znowu się starać. Teraz nic z tego nie będzie bo przy tych lekach które dostałam nie ma jajeczkowania, tak jakbym je wcześniej miała, a później dostanę odpowiednie leki które pomogą dojrzewać moim pęcherzykom i jest szansa że się uda. Dzieki za pamięć, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem twoją reakcję, jak tylko wchodzę na nasza klasę to albo nowy opis dotyczący dzidzi, albo co chwila nowe zdjęcia. Nie drażnią mnie tylko pociechy mojej przyjaciółki ale je znam od urodzenia i są dla mnie jak rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
marta113 no właśnie to jest najgorsze. ja teraz we wtorek jade na usg i zobaczymy co dalej........ a skąd jesteś???z jakich okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa (śmiech przez łzy) właśnie wyszłam z naszej klasy :( fajnie że jesteście już mam lepszy humor. jesteśmy do siebie bardziej podobne niż myślałam ;) a i moja młodsza siostra cioteczna dziś urodziła... wpadka...bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
no naprawde święta racja. a ja jestem z okolic poznania. oj ta nasza klasa, widze że też jesteście na niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej, okolice Wrocławia. Z moim grzybkiem już troszkę lepiej - przynajmniej nie swędzi. Mam pytanko, czy któraś z was może miała wysoką prolaktynę? Nie wiem co się ze mną dzieje ale stałam się ostatnio strasznie nerwowa i jakaś pobudzona, i właśnie nie wiem czy wysoka prolaktyna to wynik stresu, czy nerwowość to efekt prolaktyny. Dajcie znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
takie coz znalazłam-mam nadzieje , że się tobie przyda:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
***anka dzięki serdeczne. Właśnie zasiadam do lektury. Jak dobrze, że jesteście. Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
nie ma za co. właśnie po to tu jesteśmy. ty masz też pco marc30???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Czy któraś z Was miała doświadczenia z testami ciążowymi, o wysokiej czułości na Hcg? Znalazłam taki który wykrywa już 3 dniową ciąże :) czułość:10 mlU/ml (bobo-test). Dziś mija 7 dzień od pęknięcia dojrzałego pęcherzyka, i jak każda z Was nie mogę doczekać się wyniku testu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz kiedys u was pisałam ze zaczełam w listopadzie brac clo i brałam 1 cykl i sie udało, teraz spodziewam sie dzidzusia wczesniej 7 cykli było spisanych na straty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corna....z mojego doswiadczenia z testami wiem ze nawet bobo-test wychodzi po planowanej miesiaczne, w dniu planowanej wyszedł negatywny a 2 dni po pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
KOTECZEK19833 RATULUJE tOBIE, FAJNIE USŁYSZEĆ TAKĄ WIADOMOŚĆ:) a powiedz mi raczej napisz:) czy ty też masz pco??? a ciąża jak przebiega???? fajnie usłyszeć że kolejnej osobie się udała:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
a własnie czy maiłaś też zaszczyk może w tym pierwszym cyklu starania robiony???? bo słyszałam, że on daje więcej szans z tablatkami na jajeczkowanie. ja we wtorek wszystkiego się dowiem co ze mną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×