Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość ***anka
no hej dziewczynki! ja już nie mogę doczekać się wtorku, czekkam na niego z niecierpliwościa. a co tam u was jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ***anka powodzenia we wtorek. U mnie decyzja zapadła - dajemy sobie spokój z próbami. Mój M nie chce robić żadnych badań a ja też już mam dość. Jest mi strasznie ciężko. Będę wpadać do was i trzymać kciuki za wszystkie. Powodzenia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
becia1201,no co Ty! nie mozna sie poddawac! mozna tylko chwilowo,,odpoczac,,...cieszyc sie zwyczajnie soba.poczytaj kochana posty dziewczyn..tez mialy chwile zalamania,ich faceci mieli dosc itp..i wlasnie wtedy pojawialo sie dziecko:)Ja trzymam kciuki bys jakos to przetrwala.masz zagladac co dwa dni a nie ,,co jakis czas,,:):)badz dobrej mysli.Ja mam gleboka nadzieje ze juz niedlugo wszystkie zostaniemy mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Becia skarbie bez względu na wszystko 3 maj się ciepło i pogodnie i masz tu być!!!!! odpocznij i ciesz się życiem.... pamiętaj że nigdy nie jesteś sama masz m który na pewno zawsze jest po twojj stronie zawsze bedzie ściskamy cię mocno :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oooo a co tu taka masakryczna cisza że tylko echoooooo!!!!!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, powróciłam po laparoskopii. Kara 1983 sama laporoskopia nie jest taka straszna, uśpią cię a jak się obudzisz to będziesz miała 2 bardzo małe dziureczki poniżej pępka, nawet ich nie szyją i jeden szew w pępku. Ile to trwa to zależy od tego co mają ci zrobić i co stwierdzą w czasie badania. Dzień przedemną była dziewczyna z torbielą do usunięcia i następnego dnia już wstała. Mi niestety nie poszło tak łatwo, pod narkozą byłam ponad godzinę a wstawałam dopiero dwa dni po zabiegu. Okazało się że mam endometriozę i to zaawansowaną, tzn. że w czasie miesiączki mam krwawienia do wnętrza brzucha. Musieli mi włożyć dodatkowo dwa dreny i mam przez to 2 dziury więcej, usunęli całą krew i czeka mnie teraz kilkumiesięczne leczenie a potem znowu laparoskopia. Ale lepiej teraz bo po leczeniu endometriozy mamy szanse przy wspomaganiu hormonalnym na fasolkę. Sytofala jak się czujesz? Trzymam kciuki za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
witajcie! becia1201 nie poddawaj się , proszę Cię kiedyś ktoś mi powiedział, że nie mozna się poddawać jeśli w grę wchodzi dziecko...... zapisz się tak jak ja na aerobik, odetchni od tego ale działajcie, przytulajcie się:):) ja jutro na usg, jezu jestem ciekawa jak moje pecherzyki.............. marta113 no to fajnie, że wszystko dobrze sie skończyło, fajnie , że już jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Marta113 fajnie że jesteś , ale ja miałam zszyte wszystkie 3 dziury i u mnie poszło gładko bo o 17 miałam zabieg a o 10 rano następnego dnia szłam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
becia 1201 nie przejmuj się u mnie też było ciężko męża namówić na badania, zagroziłam że albo się zbada albo staramy się o adopcję, poskutkowało ale jego wizytę na badanie spermy sama musiałam ustalać bo on się panicznie bał. No mam takiego strachliwego męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. jestem tu nowa i mam pytanie, czy orientujecie się czy przy ruchliwości plemników 25% można zajść w ciążę????? prosze was o odpowiedz. staramys ie z mężem juz kilka miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marta 113 fajnie że jesteś s powrotem zobaczysz ze wszystko bedzie ok. ja juz prawie wygrzebałam się z zapalenia zatok i jakoś leci, tylko straszliwie mnie mdli. Pozdrowionka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
HEJ WITAM wAS PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE. U MNIE 31 DC. (ZAWSZE MAM 32 -DNIOWE CYKLE) MAM NADZIEJĘ ŻE TYM RAZEM SIĘ UDAŁO. TRZYMAJCIE KCIUKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, myślę że w końcu wszystkie doczekamy się fasolek. Na razie dochodzę do siebie, a w czwartek do kontroli i mam nadzieje że zdejmą mi szwy. Monika 78 po jakim czasie tobie zdjęli szwy. Na razie 3 razy dziennie łykam hormony i proszę żeby nie było dużych skutków ubocznych. Sytofala cieszę się że już lepiej się czujesz, trzymaj się. Alyna jeśli mogę ci coś poradzić, to niech mąż uda się z tymi wynikami do specjalisty,mój mąż miał co prawda ruchliwość 54% ale pani ginekolog poleciła żeby to dla pewności skonsultować u urologa, bo liczą się wszystkie paramerty, a jakieś osłabienia mogą wynikać z różnych przyczyn które można wyeliminować, no i okazało się że jest ok. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki u mnie dól jak cholera dzis przyszla @. Nie mam sil juz do tego no rece opadaja nie wiem co myslec, mam dosc. Jak tylko przyszlam z pracy leze i rycze. Dziewczyny którym sie udalo powiedzcie mi za którym razem z clo sie Wam udalo? ja w tym m-cu 3cykl, ale jest zalamka. Mój gin nie dal mi zadnych badan ale w tym m-cu robie je sama na wlasna reke, powiedzial ze jak raz zaszlam to zajde, cóz poronilam, a teraz staram sie i nic! Pecherzyki sa maja dobra wielkosc a i tak sie nie udaje to jest okropne. Sciskam Was wszystkie i zycze z calego serca powodzenia pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta (w ogóle to myślałam o tobie jak z pracy wracałam) dzięki za słowa pocieszenia... kuruj się kochana ważne że znaleźli przyczynę niepowodzeń. Ja prawdopodobnie jutro dowiem się czy będzie laparo. w ogóle dzięki że pamiętałaś że prosiłam cię o szczegóły ❤️. becia ja też myślę że jak odpoczniecie to ruszycie dalej do dzieła :) My znaczy mój mąż zrobił badanie i muszę powiedzieć że ja bardziej się denerwowałam jak on hehehe jutro pokaże wyniki ginowi i mi powie jak to wygląda. alyna witamy w naszym gronie ja również się niestety na tym nie znam i nie pomogę majkakaja trzymam trzymam i to mocniutko POWODZENIA mida cholera trzymaj się jesteśmy z tobą. normalnie musi i nam się kiedyś udać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera całą noc nie spałam bo mnie ząb boli :( mam również silnego stresa przed usg :( a to dopiero 10 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Dzięki za słowa otuchy. Niestety nasza decyzja jest ostateczna. Nie mam ochoty dłużej łazić po lekarzach i co miesiąc robić sobie nadziei. Mam już jedną pociechę i widocznie tak ma być. Ale jestem na bieżąco jeżeli chodzi o forum. Majkakaja trzymam kciuki!!!! Mida jestem z Tobą. A czy wiesz co było przyczyną poronienia? Trzymajcie się cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
dziewczyny bardzo sie denerwuje, troche mam nerwy przed tym usg. dam znać wam jak tylko przyjade....... czuje, że tabletki będę musiała mieć:( buziaki i 3majcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiotojcie!!!!! mida na jednych clo działa szybko na innych troche dłużej nie ma reguły!!! ja załapałam w 2 cyklu z clo ale zawsze miałam regularne @. wiem , że udało nam sie gdy uwarzałam , że nie wyjdzie i nie miałam zbytnio czasu żeby o tym wszystkim mysleć takze troche luzu tez się przydaje!!!!! dziewczyny wszystko musi sie ułożyć!!!!!! dlatego kochane głowa do góry i do przodu!!!! ja trochę się martwie bo w sumie katar mi miną ale pojawiła się chrypa i jakiś kaszelek także idę po południu do lekarza nie chcę żeby to się rozwineło choć pewnie jakbym była sama to łaziłąbym z tym chorubskiem do oporu ale wiem że nie mogę Są przecież priorytety w zyciu!!!! zaczełam dziś 7 tc! ściskamy was skarby i proszę o uśmiech!!!! my tu zaglądamy prawie co chwila także odzywać się odzywać pozdrowionka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pobudka kobitki co tu tak nie mrawo ja tu co minutkę kukam i cisza i cisza czyzbyscie cos świętowały?????? :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sytofala, pewnie większość w pracy. Jak się dzisiaj czujesz?? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Cześć kobietki.Przyszło mi na myśl takie pytanie,bo zastanawiam się jak to jest-bo miałam całkowity zanik @ i jestem ciekawa,czy po pierwszym porodzie (a mam nadzieję,że to kiedyś nastąpi:)) wszystko wraca do normy i stabilizuje się,czy nadal trzeba się leczyć.Czy któraś z was jest w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania to dobre pytanie oczywiście ja nie mam pojęcia ale słyszałam nie raz od ginów że po porodzie i bóle menstruacyjne przejdą i okres będzie regularny ale wiesz każda z nas jest inna... też pozdrawiam i nerwa mam bo do 19 jeszcze kupa czasu a ja mam problem ogólnie z cierpliwością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem kobitki że zapracowane jesteście no ktos musi pracować żeby leżeć mógł ktoś.:) :) :) :) ja mam wizytę u lekarza rodzinnego za 2 godz czuję sie dobrze ale gardło trochę boli a nie chcę żeby zrobiło się z przeziębienia coś gorszego!!!! to miłej pracki dziewuszki i powodzonka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
No właśnie Kara-każda z nas "reaguje"inaczej,ale jestem ciekawa jak to się odbywa już "po".A z resztą,co tu dłużej mówić-przekonam się o tym w swoim czasie,bo teoria może mówić co innego a w praktyce może okazać się na odwrót.Mnie dziś nawiedziła @-więc wizyta i usg już początkiem lutego,jestem ciekawa czy zwiększona dawka clo pokaże lepsze rezultaty-oby tak było.3majcie się cieplutko kobietki.Do następnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
no dziewczynki jestem juz po usg. dzisiaj mam 11 dzień cyklu pęcherzyk 0,9 niestety:( . za tydzień kolejne usg i wtedy jeszcze raz się zobaczy. jak będzie zły to tabletki. tak bardzo się ciesze, ze mam bardzo ,dobrego i fajnego lekarza. dziewczynay czy któraś jest z poznania lub okolic???? pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam już po wizycie u internisty oskrzela i płuca czyste także jestem spokojna mam łykać rutinoskorbin i tyle..... podjeżyła mnie tylko pielęgniarka bo jak zobaczyłam ogon ludzi kichających i prychających to chciałam żebym mogła wejśc bez kolejki a ona mi mówi że tam są starsi ludzie .... rozumiem że starsi ale nie chciałam nic dodatkowo podłapać więć poszłam dopiero przed samym zamknięciem masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki dziekuje za slowa pocieszenia i otuchy, wiem , ze trzeba miec nadzieje ale czasem same wiecie jak jest, jak przychodzi @ to juz sie odechciewa wszystkiego. Co do mijego poronienia to nie stwierdzono jako takiej przyczyny, przestala sie rozwijac i umarla sama z siebie. W 11 tyg. mialam podany cytotec i zabieg, katastrofa naprawde. No a teraz jest ciezko... ale dobrze, ze mam Was chociaz Wy mnie rozumiecie, no i mój kochany maz. Dziekuje Wam za to dziewczynki. Sytofala duzo duzo zdrówka, staraczkom zycze abyscie ujrzaly dwie piekne kreski na testach no i duzo cierpliwosci. Agaklim a co u Ciebie dawno sie nie odzywalas, jak tam u Ciebie? trzymajcie sie papapa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
dziewczyny a czy mogly byscie mi troche napisać o tych pęcherzykach??? ile powinny mieć>>>>>???? albo podać mi jakąś stronę. z góry dziękii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny.ja jak podobnie wy staram sie o drugie dziecko i to juz 18miesiecy i nici .brałam clo przez 4m-ce potem przerwa hcg na droznosc jajowodow i teraz znowu zaczełam clo i bromergon. ***anka ja w 13dc miałam pecherzyk ponad 2cm a ich wielkosc to granica od 2 do 2.5cm tak mowi moj gin chociaz zdarzaja sie ciaze z mniejszych pecherzykow.przez cały okres staran miałam cykle monitorowane i to nawet 3 razy w cyklu w 10 dc 14dc i 18dc czy pekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×