Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

sami ale to jest moja wina każda osoba, która w pewien sposób ukształtowała opinie ludzi o niej samej- musi z tym się pogodzić, że tak będzie to normalne każdy z nas ma przypięta tu jakąś łatkę akurat to mi absolutnie nie przeszkadza poza tym sa osoby, które potrafią jednak stwierdzić- nie lubię ci ale zgadzam się z tobą- jest ich mało- ale mi też przychodzą takie stwierdzenia z trudem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
PRZYZNAJ SIE Kim jesteś?i dlaczego zeżarłaś moją koleżankę IKe?:P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha sami ale ja tak uważam od samego początku tylko nie zawsze stosuje to w praktyce;) a właściwie to rzadko :D nie chcę byc osobą wyważoną- nie po to tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Ok Na tomiast ja....Przestałam tutaj cokolwiek udowadniać,nie chce mi sie już pisać mądrze ,bo ludzie i tak oceniają mnie po nicku:P i nie mam zamiaru nawiązywać nowych znajomości. hmmm ale flirtować tutaj to chyba nigdy nie przestanę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją droga śnił mi się dzisiaj szukanie ......... niby człowiek gdzieś tam robił sobie podśmiechujki- że trzeba uważać na to co się pisze , żeby szukanie nie zamknąl się w sobie i nie zwiał- a teraz tak po prostu odczuwam jego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie sami może w tym kryje się sekret pomarańczy- takich co za każdym razem zmieniają nick- wtedy nikt nie zwraca uwagi na to kim jest- tylko na słowa chociaż z drugiej strony ja na pomaranczowe neutralne wpisy w ogóle nie zwracam uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
heheh a ja odczuwam brak.......komiczne:O Szukanie nie zamknął sie w sobie,podejrzewam ze znalazł to czego szukał..spokój ducha a może tez idealną love:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh w sumie na swój sposób też odczuwam brak jego wypowiedzi- jakby nie było to niezła lektura zawsze zostają jeszcze maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
No maili raczej nie planuje do Niego pisać. ale jednak brakuje mi jego ''mondrości'' kafeteryjnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah no tak:P tak sobie mów ja tam po prostu komicznego lubię chyba od samego początku- więc co tu bede się zasłaniać jego "mondrymi" wypowiedziami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Hehehee nic nic wiecej nie napisze o panu Komiczne:P spadam go kuchni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął: -Tygrysku? -Co Prosiaczku? -Nic - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za rękę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś." a kto w dzisiejszych czasach prasuje i co prasuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm w dzisiejszych czasach ike prasuje ubrania- a dokładnie mówiąc w tej chwili mikroubrania dziecięce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stonogo:D Normalność to szerokie pojęcie trzeba go tak sprecyzowac by sie w nim zmieścić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Trwają intensywne prace nad wynalezieniem tematu do kłótni, więc miejmy nadzieje, że wkrótce się pojawi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ja postanowiłam mieć w nosie to, czy ktoś mnie uważa za normalną, czy nie i tak długo jak nie przyjadą po mnie z kaftanem jestem normalna i basta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Znaczy te prace są objęte tajemnicą służbową, wiec adres też tajny (jak mi się podoba to mogę udawać, ze to nie była aluzja nawiązująca do przyjazdu z kaftanem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus czeka....... i czeka........ i czeka........ lusia ty mnie nie rób znów w balona- kiedyś umówiłyśmy się na rozmowę o czymś tam pamiętam- hasłem miało być założenie topiku "banany rosną tylko na drzewie" topik założyłam lusia nie przyszła a ze mnie do dziś czasem za ów wspaniały tytuł się zgrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia to ja w takim razie sprecyzuję lusia- daj adres- bo chciałabym zgłosić twój przypadek działowi słuzby zdrowia zajmującemu się psychiką ludzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Errr... czy to na pewno ja byłam zamieszana w te banany na drzewie? Bo jeśli tak to wywołałam wilka z lasu - amnezja, a potem kaftan :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu na pewno ty kurcze nie na drzewie to było banany rosną tylko na kafe.pl o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, ale ja bym chyba pamiętała, jakoś u mnie dobrze z tym zapamiętywaniem nawet nieistotnych rzeczy... Może jednak to ktoś inny?? No chyba, ze zawsze jest ten pierwszy raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Hura, przypomniałam sobie, tak to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×