Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

lusiu myślisz, że przez tyle miesięcy mam koszmarny żal do nieodpowiedniej osoby???:D jedna z nas ma sklerozę bardziej ze względu na wiek ale jedna z nas ja ma na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JEDNAK! stonogo coś ostatnio mało cię widać na topiku naszego kolegi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Chodziło o parodię hasła "najlepsze kasztany rosną na placu Pigalle" :) A z tymi najlepszymi bananami na kafe to zobacz - nieaktualne. Widać wszystko ma swój kres. "nic nie może wiecznie trwać" itd itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak lusiu- krecha pozostała...i wciąż jest tak samo aktualna :P stonogo- nie będę - oczywiście z grzeczności- zaprzeczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ja chyba spadam całkiem z tej kafe, bo najlepsza koleżanka Psedłonima nieźle mnie wczoraj wieczorem podsumowała. Co prawda być może nie wiedziała, że ja lubię się po prostu przekomarzać i nie ma w tym większych ambicji dyskusyjnych, ale w sumie dobrze zrobiła, bo szybciej sie ta kropla przeleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnym mysleniu.... a specyzuj- chodzi o słynny topik coś tam oś tam pozytywne myslenie raz jeszcze czy o czyjąś wypowiedź ?? tak dzien jest zdecydowanie dłuższy a ja nawet wczoraj poczułam wiosnę - jakiś taki cholera nie wiem jak to nazwać- wiosenny przypływ energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu koleżanka psedłonim - cokolwiek o tobie nie mówi- to i tak chyba wielbi cię nad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ten topik o pozytywnym myśleniu jest niebezpieczny, bo nakłaniają tam ludzi do okultystycznych praktyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
:D Nie chodzi o koleżankę Psedłonim, a o koleżankę Psedłonima - Rybkę zwana Wandą, i to ją właśnie wielbi Psedłonim :) Co prawda wpisała się na pomarańczowo, ale moja kobieca intuicja rzadko mnie myli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm jakoś nigdy tam nie zajrzałam........... ale się trochę boję bo i tak mnie się oskarża , że każdy topik na którym się pojawiam i wypowiem -nie daj boże- umiera...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa lusiu:D co wcale mojej wypowiedzi mocno nie dyskwalifikuje:P ;) widze, że ten temat jest bardziej plotkarski - niż klub kafeteryjnych plotkarek:D kurcze to ja chodzę szukam zaczepki a tu tyle temacików mi podsuwacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ci tam owa rybcia nagadała??? nawijaj:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo- ostatnio na redakcyjnym usłyszałam, że szukam haka na niejaką iftar:D dobrze dobrze zuzki nie ma to wieczorem chyba połażę po co fajniejszych temacikach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
A zielona działa na pozytywnym? Mignęła mi też kiedyś na jakimś temacie na ogólnej, ale zupełnie nie wiem o czym był to temat, bo sie pospiesznie wycofałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
No nagadała, ze daję sobie robić wodę z mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- obgadywanie to bardzo ludzki odruch:D ciesz sie, że tak szybko wróciłaś! miałaś byc następna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami, dołącz i zarzuć jakieś ploty ;-) :D Ja to nie rozumiem jak sie komuś chce czytać coś, co na podsumowanie nazywa "pożal się Boże dyskusją" No ale co mnie to w sumie obchodzi, chce niech czyta i krytykuje. Że już nie wspomnę o Zielonej, która nawet niczego nie czytając prawi o innych prawdy objawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo i tu się mylisz im mniej kogoś znasz na kafe- tym masz bardziej o nim wyrobione zdanie:D ba- wiesz o nim więcej niż on sam mimo , że widziałaś jego dwie wypowiedzi nie zauważyłaś ???:D ty też mnie kiedyś chyba przyatakowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike... ze grzyie to sie przekonalam na wlasnej skorze. A czy ona ma rozum?? tak nabyty na studiowaniu latami kafeteri ma owszem. rozumiem,ze kafeteria ma byc dla nas oderwaniem od codziennosci ale jak sie niktorym zaciera rzeczywistosc z wirtualem to gdzie tu rozum?? na wolnym?? go sie ma i sie uzywa albo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz stonogo ja wciąż wychodzę z założenia że na kafe nikt nie jest całkiem normalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×