Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Luśka z W...
A ja w tzw. międzyczasie znalazłam w necie historię z morałem (kobiety o zaniżonym poczuciu wartości zamykają teraz oczy) Żył sobie pewien młody, przystojny mężczyzna. Pewnego dnia zapragnął ożenić się. Wiedział, że w jego otoczeniu są trzy kobiety dla których ślub z nim byłby spełnieniem ich marzeń. Postanowił zrobić eksperyment. Wezwał po kolei każdą z nich i wręczył kopertę z tysiącem złotych i prośbą aby coś dla wspólnego dobra z tymi pieniędzmi zrobiły. Po pół roku wezwał pierwszą. "Co zrobiłaś z pieniędzmi które Ci przekazałem" "Poszłam do kosmetyczki, kupiłam ponętną bieliznę, wszystko po to aby Ci się podobać mój miły bo tak Cię kocham" "Dobrze, zastanowie się nad tym" wezwał następną i zadał jej to samo pytanie. Usłyszał "Wykupiłam płatny kanał sportowy, zrobiłam zapas piwa i orzeszków, zebyś mógł w spokoju mój miły oglądać mecze piłkarskie. Wiem jak je lubisz a ja tak Cię kocham" "Muszę to przemyśleć" odparł młodzieniec i wezwał trzecią kobietę "A ty co zrobiłaś z pieniędzmi?" rzekł "Jaa, codziennie śledziłam notowania giełdowe, częścią pieniędzy obracałam na rynu walutowym a częścią na rynku akcji. Dzisiaj mam dla nas dwanaście tysięcy złotych, bo chciałam zapewnić nam jak najlepszy start mój miły. Tak bardzo Cię kocham" Mężczyzna poprosił i tę o czas do namysłu. Myślał trzy dni, i w końcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Jeżeli ktoś się domyśla, która kobietę wybrał to proszę wpisywać, za chwilę pojawi sie odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje Ike, ale rozrywka nie musi polegac na wzajemnym braku szacunku oczywisci kazdy bawi sie jak chce, ale ja nie szukam tu tematow przesiaknietych zlosliwosciami bo tych za wiele w zyciu, a tu szukam czegos w rodzaju utopii zyczliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
...wybrał tę z największymi cyckami Jaki z tego morał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitus ty nie szukasz - ja szukam ja ci niczego nie zabraniam- ty mi niczego nie zabraniaj ja cię nie przekonuję- ty mnie też nie przekonuj nie warto ze mną zaczynać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska też dobrze :D to znaczy dla mnie- posiadaczki 70b- to tak sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
A ja właśnie w zyciu jestem zwykle miła, ułożona itd, więc jak mam okazję trochę poironizowac to mi dobrze robi.. Tylko gdzie z tym, no gdzie: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z nikim nie zaczynam ;) lubie kulturalne rozmowy czasem nawet przeslodzone bo sa przyjemne Trzymaj sie cieplo Ike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie lusiu- ja też jestem mamą, żoną i kochanką może w życiu tez jestem trochę wrednowata- ale obowiązuja mnie inne reguły- i to nie dlatego , że muszę- tylko dlatego, że chcę a tu nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"ty nie szukasz - ja szukam ja ci niczego nie zabraniam- ty mi niczego nie zabraniaj ja cię nie przekonuję- ty mnie też nie przekonuj" I to jest najlepsza filozofia, każdy układa sobie zycie jak chce. Podpisuję się "obydwiema temi ręcami" 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
OK, Ike, na razie spadam do gospodarstwa domowego, a w międzyczasie postaram się wymyślić jakiś temacik ... Oczywiście wszystkie inne propozycje do sprzeczek zostaną wzięte pod uwagę ;-) Zajrzę tak koło 17-18 tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Na razie biorę ciało, ducha i umysł na przeczekanie, bo postanowiły się chwilowo przytępić ;-) Chyba jednak za mało przebywam na świeżym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
No i przeczytałam topik z serii uwierz w ducha. zastawiam się właśnie, czy chciałabym mieć jakieś tego typu doświadczenie, czy jednak lepiej nie ryzykować zawałem serca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia lusia!!! ty mi tu oczu nie mdlij a temat gdzie??? nie daruję ci tej nocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Hej Lusia czekam na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Też bo nudzę sie potwornie na kafe.Potwierdzam to co wczoraj napisałaś.Nie ma z kim sie pokłócić tak porządnie,a o rozmowie na jakimś tam poziomie można tylko pomarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą widziałaś pewne zdjecie na pewnym dobrze nam znanym topiku?? otóż jeden pan obserwował nieszczęście pewnego stworzenia od paru dobrych miesięcy- zastanawiając sie nad symboliką całej sytuacji - nie ruszając palcem- teraz - nagle, widząc reakcję ludzką na owo zdjęcie- postanowił coś z tym zrobić.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Nie zaglądam na tamten topik...nie interesuje mnie szczęśliwość tych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żadnych manifestów robić nie zamierzam- traktuję każdy topik tak samo- neutralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Zaglądnełam:P I powstrzymuje sie by nie skomentować ,oni potrafią tylko żałować a nie robią nic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam sami komentować ludzka rzecz nie widzę w tym nic nienormalnego czemu mam nie komentować czegoś co mi się nie podoba a poniewaz nie chcę komentować sytuacji tam- bedąc posądzona o rozwalanie komus topiku- robię to tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Wiem Ike ale ja nie jestem taka jak Ty.Mam wstręt do tamtego topiku:) a za obłude należy im sie nagroda ''złotej kaczki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko wtręt do ludzi tam piszących ale sie uczę:P staram się zwracać uwagę na sens wypowiedzi nie na osobę , która ją stworzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
WOW Ike jak to zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami na razie staram się :P a wychodzi mi różnie:D rozmawiałam o tym z jedna osobą- właśnie o ocenie ludzi , sytuacji na podstawie konfliktów z nimi np dalo mi to trochę do myslenia nawet z dobrze znanego topiku jest jedna osoba, która w sytuacjach neutralnych jest normalna bardzo zdrowo myślacą kobietą - na swój sposób zresztą nieszczęśliwą- oceniać ją tylko przez pryzmat konfliktu z nią jest małym przegięciem wiesz kiedyś na macierzyńskim była jedna mamuśka z którą piekliłam się o pewne zasady życiowe koszmarnie- ale z którą bardzo fajnie rozmawiało mi się w innych tematach- zresztą bardzo się lubiłysmy ostatecznie osoby nie nadające się na moich wrogów- chcac nie chcąc muszę traktować neutralnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Ech mi chodzi o coś innego.Twoje mądre wypowiedzi są ignorowane a zauważane gdy z nimi wojujesz. nie podoba mi sie to:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×