Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

zauwazylam te prawidlowosc na kafe ale uwazam,ze sama tak nie dzialam. owszem jakies zdanie mam. nie wiem czy atakowalam. nie sadze choc mylic sie moge. zawsze lubilam czytac co piszesz. bo ja bardzo nie lubie falszu a ty walisz co masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogdlądacz cudzych rozmów
otóż jeden pan obserwował nieszczęście pewnego stworzenia od paru dobrych miesięcy- zastanawiając sie nad symboliką całej sytuacji - nie ruszając palcem- teraz - nagle, widząc reakcję ludzką na owo zdjęcie- postanowił coś z tym zrobić............. bo czekał aż będzie odpowiednia okazja do zrobienia wrażenia:D na wypadek gdyby zwierzyna nie doczekała momentu gdy będzie potrzebna pewnie ma jeszcze kilka takich okazów:D zawsze któryś dożyje i będzie go można w blasku i chwale uratować(a przynajmniej symulować że się próbuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
"im mniej kogoś znasz na kafe- tym masz bardziej o nim wyrobione zdanie ba- wiesz o nim więcej niż on sam mimo , że widziałaś jego dwie wypowiedzi nie zauważyłaś ???" :D :D boskie spostrzeżenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo- możliwe może to ja xle odczytałam twoje intencje- co w szale uniesień czasem mi się zdarza i nawet mi to mocno nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz- swieta racja bosz zaczynamy być TWA- każdy zgadza się z każdym nie tak to miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie się nie wybieram w zasadzie nigdzie nie wybieram się szczególnie wtedy gdy jestem wypraszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ponad rok siedziałam na macierzyńskim - bosz te wspaniałe kłótnie o przewadze obiadków domowych nad słoiczkami!! :D i przyznam się szczerze że zawsze mi migał ten dział i myślałam sobie- co za wariatki piszą na tym dziale....... wyobrażałam sobie , że siedzą tu same zakochane panie i pierniczą o miłościach amorach i innych cudach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
No dobra, koniec żartów NIE LUBIĘ WAS!!! :P :P (Ike, doceń moje starania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam czytac te z ciazy,antykoncepcji to moje koniki :) i zawsze mnie zastanawia czy dziewuchy sa tak glupie,niedouczone czy to prowokacje. bo niektore sa tak nieprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz stonogo na swój sposób rozumiem takie "zamknięte" topiki kiedyś szukanie pytał dlaczego nigdzie nie zagrzewam miejsca- a to nie prawda od początku mam "swój" topik na którym regularnie bywam i nie ma co ukrywać- ktoś rozmowy na nim nazwałby słodkopierdzeniem- i też byłabym pewnie wsciekła za tego typu naloty "życzliwych" rozmówców tylko tam nikt do takich "życzliwych" wizyt nie prowokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ja trochę zaglądałam na zdrowie i uroda, moda i ubiór, czasem ogólna, zakupy, gwiazdy.. Tutaj od czasu do czasu, ale tylko, żeby poczytać jakiś jeden wybrany topik za jednym posiedzeniem. Nikogo ze stałych bywalców nie kojarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, koniec żartów NIE LUBIĘ WAS!!! (Ike, doceń moje starania) no wiesz lusia a z czym mi ty tutaj wyjeżdżasz? zero polotu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Kurcze, a tak sie starałam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw zaglądałam na "zony alkoholików" bo to temat mi bliski ze względu na przeszłość potem natknęłam sie na komicznego, który oczywiście bezczelnie się ze mnie naśmiewał- więc nie pozostałam mu dłuzna a potem nastał juz czas retrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja retro to raczej kojarze z tego,ze swego czasu nie bylo dnia bez topiku przez nia zalozonego :) a tak to jakos nie czytam co pisze. a w ogole to ja od jakiegos czasu nie mam weny. chyba mi sie mozg wyjałowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeee ja pamiętam pierwsze wrażenia: wypowiedzi komicznego - bosz jaki pajac retro- bosz jaka idiotka polaola- bosz jaka adwokatka samica- bosz jaka chorągiewka :D stonoge poznałam niedawno- ale mi podpasowala z wiadomego względu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby było dowcipniej to stronniczego vel kucharza na początku calkiem lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedzi komicznego -co za pusty samiec retro brak jej seksu ike chamidło polaola idealna zarozumiała pani tak o Was myslałam:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Dzięki za rady, potem sie odniosę, bo na razie gadam o wyjeździe na narty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×