Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

tamari przepraszam ale jako naczelny dyktator tego forum muszę cię upomnieć za twoją minę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasadniczo w nadwyżynach o moim awansie dyskutowano chyba w piątek- przecieki jakieś mieli czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, nie zamierzam się farbować jak jakiś za przeproszeniem metroseksualny :O I proszę mnie nie porównywać nawet z Komiczne, ja jestem jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i niezastąpiony ;) Może dlatego ominął mnie awans? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żądam romantyzmu na wysokim poziomie ! nawijałeś mi wcześniej makaron na uszy? teraz masz ike wór cebuli i się wypchaj?? tak lekko nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari:D ale za minę reprymenda musi być- bo nadwyżyny nie będą miały o czym plotkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki,niech bedzie obiecuje poprawe ale tylko tutaj bo na innych topach pozwole sobie sie krzywic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innych topikach nie mam władzy:O NIESTETY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee nie narzekaj ja nie mam wladzy na zadnym:) wiesz czy sami sie j eszcze dzisiaj zjawi/.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow blondynka złowiłaś :classic_cool: ja na razie obserwuje( bacznie) naszego mało stanowczego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A worek cebuli, zdobyty nocą z narażeniem zdrowia nie jest romantyczny?! Ryzykowałem dla Ciebie pogryzienie przez pitbulla Henryka, a wiesz gdzie on lubi gryźć :O JPitbull, nie Henryk :O Jakby mnie dopadł to tylko na romantyczne patrzenie w oczy przy blasku księżyca mogłabyś liczyć :O Kobieto, doceń co masz! ;) I przez kałużę jak szambo wylało też Cię przenosiłem... co prawda "na strażaka" ale liczy się fakt... ;) Drzwi przed Tobą zawsze otwieram... jak niesiesz siaty ;) Miejsca w autobusie ustępuję... bo mam sztywne kolano i nie moge siedzieć :O A Ty mówisz, że nie jestem romantyczny?!?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś ja do szczęścia potrzebuję górnolotnych piedoletów w zasadzie tylko tym żyję jako że specjalnie nic więcej nie mamy :O co jest raczej twoją wina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic więcej nie mamy, bo mniej tirów z ciekawym towarem jeździ :O I na granicy długo stoją :O Azaliż zechciałabyś spędzić wieczór w mym towarzystwie, spożywając owoce morza przy świecach i patrząc namiętnym wzrokiem jak dwuznacznie dobieram się do ostrygi? ;) Nie no, dziś nie mam nastroju na romantyczne teksty, ciągle mi się wcina jakaś głupawka :) Może następną razą, specjalnie dla Ciebie się postaram :) Teraz żyję fajrantem, tym bardziej, że w zasadzie nic nie zrobiłem :) Mam na myśli pracę ;) Oddawałem się przyjemności dialogu z Tobą, podobają mi się wymagające kobiety z poczuciem humoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ci wybaczam ale tylko dlatego , że w międzyczasie rozliczałam vat:O ale ostatni raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży ---jak dla mnie kazdy który długo może👄 (18 cm może juz być):P mam prośbę mało stanowczy czy mógłbyś zabłysnąć intelektem,bo bardzo pociąga mnie mózg faceta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami a dlaczego ma cię pociągać mózg MOJEGO faceta ???:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz, a ja jeszcze nie dostałem pit za ubiegły rok :O Przypomniałaś mi :) Obiecuję poprawę :classic_cool: Bardzo mi się podoba to określenie, nie mówiące absolutnie nic :) Bo jaka poprawę i kiedy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w kontekście twojej późniejszej wypowiedzi- podoba się to określenie juz nieco mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - teoretycznie mógłbym spełnić Twoją prośbę ale obawiam się, że w domu Ike wytrzaska mnie po pysku :classic_cool: I nie będę miał nic na swoje usprawiedliwienie :) A tak na marginesie to kafeteria czasem mnie straszliwie odmóżdża :D Napisałaś 18 cm. A we wzwodzie? :P Swoją drogą to wymagania masz takie... do przyjęcia :classic_cool: Chłopaki, tylko nie mierzcie od odbytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×