Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

widze ze ciesza Cie moje potkniecia:-O jak mozesz byc taka okrutna????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Justys, zapodaj linka, please, bo ja w garach i nie mam czasu szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari moją odpowiedzią będzie cytat mistrza "jesli uwazasz, ze mowie wszystkim wszystko i najostrzej jak potrafie... To ciesz sie, ze nie widzialas jak naprawde potrafie... Ja znam swoje wady.. Wiem, ze czasem strzelam z najciezszych dział, bo mnie takie strzały nie ruszaja, ale troche zapominam, że innych moze to ruszac.. Uwierz mi, że moge dłuzej, ostrzej i bolesniej... ale ja się opamiętuje i hamuje" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ike to mi dowalilas:) mam Ci podziekowac za to ze sie hamujesz?:P ok 😘 CHN zaczal skrobac, jak na moje zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari- to nie ja to klasyka:D sam komiczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
komiczne "Nie musze za duzo wklejac - wystarczy kilka stwierdzen napisanych ogolnie o mężczyznach, z pierwszych stron, jednego tematu retro, pierwszego z brzegu: "Słabe, neurotyczne jednostki męskie z rysem psychopatycznym." "faceci są do d**y I tyle" "widze same miękkie cioty" "Niestety, zamiast podziwu faceci dziś budzą albo litość albo odrazę" "Faceci albo maja problem z alkoholem albo śmierdzą fajkami" "nie użalam się nad soba tylko nad wami, słabeusze, tchórze i partacze. Zaden z was w odwadze i dzielność życiowej nie dorasta mi do pięt" A to tylko pierwsze dwie strony, jednego (JEDNEGO) z dziesiątkow tematow retro... Stronniczy nie czuje sie obrażony Ale to normalne, bo tłusta wazelinka chroni przed wilgocią, a ciecz na twarz padająca, zawsze dla niego li tylko deszczem będzie." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka biorę w łapki herbate przeczytam wasze wypociny:P i sie załączę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju- rozumiem, że tym cytatem rozpoczęłaś oficjalnie stypę ? :D dobrze, że sami się nie spóźniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee retro jest dziwna, inteligentna, interesujaca ale tez irytujaca na dluzsza mete dlatego rzadko ja czytam mnie relaksuje czytanie creama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Sami! Lusia, link ten, który podała Ike - o gierkach. Czytam sobie cały topik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari moja wersja- retro jedyne co dobrze robi- to sra żarem- może styl ma niezły, może umie pisać żartobliwie ale sama nie ma poczucia humoru za grosz. jeśli chodzi o jej osobę- nie ma może dlatego jest pamiętliwą suką ze mnie też czasem jest niezłe suczysko ale ja robię to dla zabawy- ona nie i to naprawdę nie lusie z góry przepraszam za moje słowa- ale jak stypa to stypa o pogodzie gadać nie będziemy obiecuje tez poprawę oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie miałam napisać iż Komiczne jest fajnym facetem i mi Go brakuje. Oraz że to co o mnie pisał ....nie mijało sie za bardzo z prawdą ..... ale ..... w linku który wkleiła Ike natknęłam sie na jegio wypowiedz ''samiczko jakaś Ty dziecinna'' no i już mi przeszedł ten zachwyt ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sami czytaj dalej:D jeszcze niejedno sobie przypomnisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa bardzo słodkie komik umiał mnie ustawić do pionu JEDNYM ZDANIEM warczałam foch i znikałam z topiku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie pytal co jadlam na sniadanie :-O SPOKO KOMIK WROCI jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia - czytaj, ale nie bierz przykładu ze złośliwej Ona nakleja sobie plakietke "wibrators only" i twierdzi, ze jej z tym dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moja pogadanka juz nie wejde komik tam gdzie Ty jesteś:O tesknie za tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga jaka to druzgocąca klęska pani R-edaktor wolimy wspominać i czytać stare topy niż jej nowe jakże celne komenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jest ta retro
bo tak gadacie a ja nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kiedys to codziennie byl nowy topik ale twedy nie mialam sily tego czytac wole dialogi na kafe niz wydumane teorie i pierdolenie o szopenie, nie to, ze jestem za plytka na to, ale to forum nie jest od tego form me of course kazdy niech sie wyraza jak chce Boze co za pierdole, ide cos lyknac:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to jedno z pierwszych:D ale TU lusiu jest w zasadzie i NASZ początek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były emocje ...myslałam ze Pola to Retro,nasze kłótnie.. byłam wkrecona wtedy w kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak czytam i czytam i naprawdę nie wiem- za co ta Pani tak mnie nie lubi- no teraz juz nie lubiła ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×