Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Rev :D widze ze rozumiesz muzik ;) zalujcie dziewczyny ze nie mozecie tego uslyszec :P to lepsze od wibratora 2 Kw hihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona mówisz tak bo cię kolega rzucił i z nowiuteńkiego wibratora najnowszej generacji nici :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wisiec - nie utonie ;) jeszcze go omamie - moim czarem kobiecym :D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak ci na tym wibratorze zależy ???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee a co to za kolega .............na pordzewiałym łańcuchu :P ? [ike nie rań Zielonej , on jej nie rzucił ;) , on został pociągnięty za łańcuch w nieznanym kierunku , poszukiwania rozpoczęte , jako jej koleżanka czuję się zobowiązana , no chociaż oświadczenie takie zostawię :P] a swoją drogą całkiem miły ten łańcuch ....:) i jaki wyrozumiały i ....cierpliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev fakt zielonej kolega został podstępnie odebrany! zielona rozumiem cię ja też mam pomarańczową lafiryndę , która mi kradnie MS i powiem wam nawet zupełnie skrycie, że podejrzewam , że to któraś z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- to prawda??? jak zgaga?? czy wibrator pomógł? i jak tak to jaki masz model? i czy jest na receptę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3 wibratowy najfajniejszy jest różowy co świeci w nocy o nie moje drogie od 14 lutego szukam faceta z krwi i kości bo mnie rozniesie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najważniejsze pytanie ........[nie czarujmy sie :D] czy recepta jest refundowana przez NFZ ???????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Revenge Rammstein jest super:) zwłaszcza pomaga jak jest się wkurzonym, wtedy na full (wiem nie wszyscy są normalni:D ) Ike u mnie też nie ma słońca chociaż czekam z wytęsknieniem:) ale i tak zaraz wyskoczę na dwór przewietrzyć miotłę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak ostatnio przecież przyznałam się że cierpię na manię wielkości i manię prześladowczą i , że nie biorę już tabletek:P ale jak się dowiem jak dorwę to nogi z pupy powyrywam zielona to ty tak podstępnie działasz? niby zgoda, niby wpadasz na rozmowy? a chcesz mi wbić nóż w plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownico cholera a moja miotła tyle czasu już nie używana myslę od marca- jak będę mieć więcej czasu polatam po topikach bo znów zaczyna mi brakować fajnych wrogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami! wierzę w ciebie🌻 przynajmniej jak będziesz mieć prawdziwego to kafeteryjne ciacha zostawisz w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
🖐️ :) Co tam słychać u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju:D u nas jak nas ale co u ciebie??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film jest niedostępny w twoim kraju...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko w mrowisku
zielona w jakim kraju rezydujesz, ze w naszym niedostepne Twoje dźwięki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera , przeciez ja za plote siedze :O do tej pory nie bylo problemow- czyzby zimna wojna? znowu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mnie zbanowali za wczorajszy krotki film awangardowy? hihihihihihihihih [dobre to bylo- jeszcze sie smieje :D :D :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona ...czyżby KTOŚ zafundował Ci ....muzycznego BANA ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih po południu pozbywam się skrzatów będę też cieszyć się wiosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ...a wpisywałyście kiedyś w Google : Motylek ? :P no co ? zapytać się nie mogę ? :P[ może to też awangarda ...nie znam się ;)] no tak syn odwołał audiencję u mnie ...i znowu dyżuruję w necie.......... o nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze:D rev - rozumiem , że jestes modem?? swoja drogą niedawno czytałam , że jednym z najczęstszych zapytań w google jest " jak usunąć ciąże" a ju to w końcu opowie co porabiała jak jej z nami nie było? czy za język mam ciągnąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×