Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

jaka ja jestem żenująca czytam topik kucharza posty retro i mi sie smutno zrobiło po co przyzwyczajać sie do ludzi skoro i tak odchodzą i dlaczego prawdziwa niezrozumiała nienawiść rodzi sie z bliskości? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ike , nie o tobie :D kiedys wyciagalam reke do kogos - kogo imienia tu wymienic na daremno nie bede :P stare dzieje- dzisiaj sie z tego potrafie smiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lusi:) zapewne:) sama sobie dopowiedziałam:) tak czy owak wiesz o czym mówię ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie wiem widzę, że mimo swojej nienawiści do ike wszędzie ta ike wciska i utyka jaka ona jest ludzka i wspaniałomyślna bo ike , bo chciała bo coś tam i tak sobie ta znienawidzoną ike buzię wyciera i oczywiście chciała bronić bronić bronic bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje drogie panie łączyło Was coś silnego wirtualnie ale spierdoliłyście to obydwie ech wina faceta jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochliki prasowe
A jednak zauważyłyście kanapę :) Uwaga na zarwane sprężyny i kocią sierść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno jej nie zauważyć jak cały pokój zajmuje kanapa i paluszki paluszki i kanapa paluszki i kanapa i paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , nie do Lusi, do kogos kto nas z Lusia sklocil- Luska miala z tym niewiele wspolnego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:) w jakiś przedziwaczny sposób sa złączone prawie od początku:) ja osobiście do kuchni nie mam po co chodzić ale na pewno nikomu nie broniłam i nie bronię :) a i gości chętnie powitam w ramach zastępstwa za lusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona a pal go licho- kto i dlaczego bo znów się nieprzyjemnie zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj konflikt z Luska byl oparty na nieporozumieniu, braku dialogu i ludzkiej zlosliwosci.... narosl do rozmiarow wprost-nieproporcjonalnych do powodu od jakiego sie zaczal.... dlatego teraz szukam dialogu - bo wiem jakie to wazne dla zrozumienia, wybaczenia, zapomnienia - amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie , teraz moge sie juz tylko z tego smiac :D serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zielona żebys ty wiedziała od czego się zaczął mój konflikt z retro bo o jego rozmiarach i skutkach wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego dziewczyno- szukaj z nia porozumienia, warto ale nie zaczynaj slow od - bo ty mnie mocniej :D mysle ze to zadna plaszczyzna porozumienia, schowaj swoj zal do kieszeni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona nie chcę nie życzę sobie nie jest mi to potrzebne już nie sparzyłam sie i nie chcę nie uwierzę w jej żadne słowo i żaden gest ona o tym wie napisałam jej to w ostatnim mailu mimo to próbowałam sorry zielona ona wtedy nie zawalczyła o mnie nawet przez chwile- ona was tylko za rozmowę ze mną przeprosiła dziś pisze sobie co chce- co jej pasuje nie - zielona- ja ją znam jej słowa sa nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostały jeszcze jakieś paluszki ? ...:( yhy yhy ...a może pestki ? :P :D w realu mam kuchnię połączoną z pokojem ...:D takim łukiem-cudo :D [to żadna sugestia ;).... ale wygoda nie z tej planety :D] pora na mnie bo zaraz ktoś napisze , że bredzę ...więc będę pierwsza :D bredzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- twoja sprawa :) nie mieszam sie juz ;) [cholera, to co ja tu bede robic??????]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tak dobrze revenge od bredzenia to jestem ja to moja rola w tym pokoju [ble ble ble]moge tak od rana do wieczora:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musze iść mala mi gorączkuje i marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :D bez przesady ...ostatnio rano mniej możesz :P :D:D:D myślę , że odrobina konkurencji ...no sama wiesz :D i to tylko w bredzeniu ..........[jak bum bum !]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra revenge próbujemy a co mi tam gorzej być już nie może:P pa laski ide sie połozyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sami ........................................................gorzej nie może :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spadam , bo mi lep peknie - a i chlopak mie rzuca .....😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Rzutem oka widzę zaskakujące zmiany personalne, no, no, kto by pomyślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
:) W każdym razie filozofom nie wszystko się musi śnić ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz czy mi się wydaje czy zielonej ktoś chłopaka ukradł? :D lusiu🌻 ty w innej strefie czasowej przebywasz? to gdzie te wakacje od kafe spędzasz? wstałam dziś zła zła na ciągnącą się zimę cholera odbiera mi całą energię i wenę- zwłaszcza do sprzątania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×