Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

stonogo nie dobijaj mnie ja słońca nie widzę:P a temp na plus pewnie i jest tylko mam w domu dwie choremzdy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 30 lat jezdze na suwalszczyzne ale pierwszy raz od ike "uslyszalam" przeczytałam słówko choremzda, dorze,ze jest google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo ja pochodzę z kurpi u nas się mówiło chorobżdziele choremzd nauczył mnie mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i białystok jest podlasiem! nie suwalszczyzną :P jesteśmy bardzo ważnym miastem wojewódzkim- co prawda tylko z nazwy ale jednak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz stonogo mam dziwne wrażenie, że to nie gwara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
google kłamie:) stonogo podlasie nie jest moim miastem- to moje ziemie wojewódzkie włości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty prawdziwą stolicą discopolo powinno być grajewo i ełk- bo stamtąd pochodziło najwięcej chyba zespołów ale fakt białystok kojarzy się w zasadzie z niczym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za szybko mysle a za wolno pisze wiem,ze bialystok to podlasie o tak :) powinno byc. mnie sie jeszcze kojarzy z Gołebiewskim i palacem Branickich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak jak mamy pałac Branickich na który rzygać mi się już chce bo obok niego mieszkam- tak spoczęliśmy na laurach mamy szkołę aktorską, teatr lalek, supraśl ma szkołę artystyczną cholera i ta wspólnota życia dwóch wiar przy sobie- nas prawie katolików i prawosławnych- powinniśmy być miastem ciekawym, bazującym na kulturze i sztuce a stać nas było jak sama zauważyłaś na discopolo i nic więcej nic zupełnie nic za to galerii handlowych mamy jak psów- więc jest gdzie spędzać czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie katolików - nie wiem co przez to chciałam powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz śniło mi się dziś, że moja mama weszła na kafe pod nickiem "mama' i pyta mnie tak przy wszystkich "kasia a co ty na koniec roku dostaniesz z języka rosyjskiego" ? a ja w głowie setki myśli- co tu pisałam, czego moja mama mogłaby się za mnie wstydzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nim te wszystkie nogi zaopatrzysz w buty....... ja bym wyszła z wielką chęcią ale muszę poczekać aż mąż wróci i posiedzi z maluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu nie idziesz:P? leniwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprzątam powoli odkurzyłam i rozwiesiłam pranie w tempie błyskawicznym jako że robię to z córka- ona wyjmuje po dwie , 3 rzeczy i pospiesza starą matkę " mas, mas, mas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo nic tak cię nie obudzi jak wspomniane disco polo:D hahah pamiętam mój ojczym tego słuchał w domu się nie dało wysiedzieć a dziś dziadzio - tato mojego Artura- puszcza to mojej małej😭 i ona to lubi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście syn ma lepszy gust słucha fasolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja na trochę znikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz córkę ???:) to ja do sklepu wyslij;) od czego ją masz;) u mnie jest słońce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev kawiarenki uwielbiam ale energetyczne to one nie są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia tak to jest jak się czyta bez kawy przeczytałam poczekam córce zmieni się gust a widzisz:P było sobie zrobić :P to byś miała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×