Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

najbardziej utozsamialam sie z komiczne dlatego go tak lubie i dlatego ja cię lubię:P i dlatego też nie lubię zawsze szczerego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona fakt- ja podobno wywlekam potem wszystkie brudy- nawet słowa nigdy nie powiedziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 a ja to chyba Ike i Tamari tak serio lubie a Komika doceniłam jak Go brakło na kafe skojarzyło mi sie to z Papierzem ,myślałam ze wiecznie bedzie w niedziele w TV i nie ogladałam mszy,a jak Go zabrakło to wtedy załowałam wiem to złe porównanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Proszę, zmanierrowana też brzmi jak by się na wszelki wypadek żegnała tak nas wszystkich po kolei podsumowuje ;-) Czyli słusznie wpadłam w te refleksyjne tony :P Wnuczka, nawet nie wiesz jak mi to pochlebia, zresztą Komiczne też parę miłych słów do mnie napisał, wiec co Ci pozostaje jak iść jego śladem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
a ja akurat uwazam, ze zawsze szczery jest wart sympatii ostatnio nie jestem tu czesto ale zawsze kiedy jestem ma cos sensownego do powiedzenia i jest inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
*jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami no przecież się objawia! kto wie może doczeka się kanonizacji szybciej niż sam papież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie wrocilam- tak , to zle porownanie- z komikiem nie mozna nikogo porownac ;) :P [a ja go nawet nie znam ;)] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat uwazam, ze zawsze szczery jest wart sympatii ostatnio nie jestem tu czesto ale zawsze kiedy jestem ma cos sensownego do powiedzenia i jest inteligentny ale zajął JEGO miejsce a po za tym największa jego wadą jest to- że nie poznał się na tak inteligentnej osobie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczerego nie lubie bo on mnie nie trawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
skojarzyło mi sie to z Papierzem ,myślałam ze wiecznie bedzie w niedziele w TV i nie ogladałam mszy,a jak Go zabrakło to wtedy załowałam wiem to złe porównanie ja uwazam, ze swietne!!!! no moze maja troche inny styl ubioru... szczegolnie teraz ... luska nie nosze sie z zamiarem odejcia ale czesto zasysa mnie wir roznych spraw na cale tygodnie i roznie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, zadumałam się chwilę nad tym, ze Ty głównie o sobie i wiesz co - do mnie to jednak nie dociera, tzn. ja sobie jak na razie nie wyobrażam, że kiedyś mój mózg obumrze :D A co do zawsze szczerego to na mnie nie robi wielkiego wrażenia, moze dlatego, ze mało teraz po tej kafe łażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ale zajął JEGO miejsce jakiego jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nosze sie z zamiarem odejcia ale czesto zasysa mnie wir roznych spraw na cale tygodnie i roznie bywa... dlatego gdzie nie wejdziesz - tam zmanierrowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEGO ekscelencji komicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
dlatego gdzie nie wejdziesz - tam zmanierrowana pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
JEGO ekscelencji komicznego aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami, a teraz pójdźmy dalej tym torem, Kiedy Jan Paweł II odszedł to wiadomo jaka była reakckja itd Jednak już wkrótce życie potoczyło sie swoim torem Nie ma ludzi niezastąpionych, taka smutna kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, zadumałam się chwilę nad tym, ze Ty głównie o sobie i wiesz co - do mnie to jednak nie dociera, tzn. ja sobie jak na razie nie wyobrażam, że kiedyś mój mózg obumrze ja też sobie nie wyobrażam, że mój mózg obumrze- taka niepowetowana strata dla świata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
luska regula brzmi wszechswiat nie znosi prozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, to oddaj trochę tej megalomanii, bo ja w inne rejony poszłam uzmysławiajac sobie, że moje odejście nie zmieni tego śiwata ani na jotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Wnuczka, no właśnie, otóż to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, to oddaj trochę tej megalomanii, bo ja w inne rejony poszłam uzmysławiajac sobie, że moje odejście nie zmieni tego śiwata ani na jotę lusiu po prostu mój mózg jest jeden- więc ty możesz żyć spokojnie w swoim przekonaniu co do siebie:) ale geny przekazałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na poważnie a mi właśnie ci inni - zapełniający pustkę po nim nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takich kobiet na forum jak My nie wierze ze znajdzie sie taka druga z tak rewelacyjnymi cyckami jak ja i z taką samą tendencją do wpadania w tarapaty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda sami;) najważniejsze to znać swoją wartość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, ale to, ze Ci nie pasują nie ma przecież większego wpływu na Twoje życie, jest mniej więcej tak jak by było w innych okolicznościach, bo takie są reguły "gry" :) Sami, dla siebie i kilku najbliższych zawsze jesteśmy wyjątkowi, przynajmniej tyle dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu no tak ale na siłę, życie nie zastąpi mi pewnych osób kafe też nie przyjmuję tego po prostu do wiadomości wolę już pustkę po kimś po za tym zawsze jest jeszcze zmanierowana- nie ma penisa ale ma jaja- to wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
po za tym zawsze jest jeszcze zmanierowana- nie ma penisa tego nie wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×