Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

zakładam najmniej optymistyczny scenariusz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, rozumiem, szczególnie teraz, kiedy z pewnych powodów po obu stronach ja też jestem zmuszona tolerować, czy raczej mężnie znosić pewne puste miejsce na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
"po obu stronach" bo wciąz się łudze, ze mnie tutaj "od juta" nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie lusiu idę spać! jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
To ja idę oglądać TV,będą mówić o tym porwanym i zamordowanym inżynierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
;) hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) podniose wam ;) wracajac do wczorajszego\"porownania\" nie mialam na mysli komicznego, ktorego faktycznie nie znam , ale samego papieza ;) dla mnie to tak sam czlowiek jak wszyscy inni , ktoremu przyszlo pelnic taka a nie inna funkcje.... po jakims czasne nikt nie dostrzega juz w nim czlowieka, wszyscy widza funkcje jego zdaje mi sie ze i jemu ciezko sie w takiej funkcji znalezc jako czlowiekowi :( dlatego mysle -porownanie rownie dobre jak kazde inne :P czy to nie sama biblia mowi ze my wszyscy rowni przed Bogiem? tak sie okreslilam politycznie z rana :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
kobieto co za wynurzenia za intelektualnie z rana:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- nic na to nie poradze :P to jak strawiona zywnosc- szuka ujscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
ech byłam przez chwilę skupiona na oszustce z netu. kafe to niebezpieczna zabawka jednak;) potem chetnie z Tobą popisze na tematy wzniosłe. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie one tam wzniosle :D wzniosle tematy prowadze stojac na drabinie ;) a teraz siedze na tylku , w biurze , nic bardziej prozaicznego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
dobrze że NIE SIEDZISZ NA BIURKU bo to już wyuzdanie:P ;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami 🖐️ Ja też się zainteresowałam tą sprawą rzekomej wróżki, bo temat zabrzmiał jak kryminał. I nie mogę pojąć skąd w ludziach tyle naiwności, żeby wierzyć w jakieś internetowe wróżby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
hehe gdyby nie była wróżką to by sie nią nikt nie zainteresował no tak to jest Luśka jedni sie pokazują jak z najgorszej strony by ich nikt z kafe nie polubił inni tworzą swój wizerunek taki jaki ludzie chcieliby widzieć no i sie zdołowałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytałam wiesz sami tworzyć wizerunek a tworzyć wizerunek... ta kobieta jest moim nieskromnym zdaniem z lekka nawiedzona- wszak występowała tam w świętej trójcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ike ...a czy zauważyłaś ...że M_S zniknął z pola widzenia [czyt: rażenia :P] razem z pomarańczką "ktoś gdzieś" .... yhy yhy .... no i wiesz ja nie mówię tego żeby Ci szpilki w żebra wbijać :P ...tylko tak ...zauważam ...jako koleżanka ....hmmm.....szczera :D [możliwe , że powodem jest zarażenie organizmu grypą z powodu bliskich kontaktów z osobą chorą] ..... no ...i tak pomyśl ...kto w tym czasie chorował ..............:P hmm.... wskazuję na tę możliwość już tylko z dobrego serca .............i nie wmówisz mi , że jest inaczej :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev:) ja umiem czytać a MS napisał wyraźnie "do napisania kiedyś" więc pokornie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wy biedaczki... bez Komika usychacie strasznie :D :P ale ja mysle ze powroci - czyta nieraz ten top ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku trzymamy się całkiem nieźle ty i tak ni nie zdziałasz z ciebie jest facet jak trok od kaleson więc się nie przymierzaj do "podlewania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku- zapytaj czy mu do niego maile piszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ja was pozabawiam na miare moich skromnych mozliwosci póki Komik mój mistrz i idol nie powróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatku- zapytaj czy mu do niego maile piszemy" a to trzeba pytać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku jak ty nas zaczniesz zabawiać to możesz żywy stąd ni wyjść co ja ci sama zagwarantuje chcesz się zeszmacić do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypada i wiedz , że owszem ja piszę codziennie zdaję raporty z przebiegu wszystkich topików zwłaszcza tego więc wybacz- nie ma na ciebie czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Kwiatku, proszę Cię, mierz zamiary na siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
kwiatuszek sie stęsknił za nami👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry !!!!!!!! powaliłaś mnie ike na kilka chwil ...tą potulnością :P co za samodyscyplina ! wow :classic_cool: [znowu myśli jakby tu tej ike szpilę :D między żebra :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev wiedziałam, że się nabierzesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×