Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

lusia nie oszukuj się ty to w kościach czułaś ponad 200 stron temu !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Ike, właśnie takie odpowiedzi ja ta Twoja mi pomagają, bo odwołują się do mojej ambicji. Za kilka dni idę do fryzjera i może zapiszę się na jakiś portal randkowy. Na początek powinno spełnić swoje zadanie, czyli wypełnić pustkę po kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz lusia to ja już wolę kafe od portali randkowych ale może dlatego , że jestem zamężna ja planuje komputera używać tylko zawodowo! to jest dopiero wyzwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wiesz lusia to ja już wolę kafe od portali randkowych\" no przeciez kafe to niezly czat randkowy jest ;P Luśka, na portala sie oczywiscie tez zapisz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Kwiatku, skoro tak twierdzisz to pewnie sobie jakieś randki na tej kafe ustawiłeś, ale dla uwiarygodnienia podaj liczby i inne szczegóły :P Ike, wiesz, tego życia nie ma aż tak znowu wiele i kiedy pomyślę ilu rzeczy jeszcze nie wiem, albo, ze przecież każdy człowiek to jakaś tajemnica i może warto niektóre z nich próbować zgłębić, rozejrzeć się wokół uważniej, pouśmiechać do ludzi itd... Pewnie trochę smęcę, ale chyba przyznasz, że na kafe to można co najwyżej czas pozabijać, a i to w coraz gorszym wydaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny , powtorze za zmanierowana... ja tez wierze ze po tym kafe istnieje wyzsze kafe hahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kwiatku, skoro tak twierdzisz to pewnie sobie jakieś randki na tej kafe ustawiłeś, ale dla uwiarygodnienia podaj liczby i inne szczegóły \" a co, bedziesz kolekcjonować? :D :P PS mialem zajawke zeby wyhaczyc kogos z kafe swego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co, bedziesz kolekcjonować? a mozna kolekcjonować coś czego nie ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - hehe, ty żmijko cholerna :P na serio-przeszedl mi ten pomysl - ale poflirtowac na kafe mozna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poflirtowac na kafe mozna ;P poflirtować powiadasz myślę, że nie powinieneś używać słów, których znaczenia nie rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, ty nie smęć tylko jak sie zapiszesz na portal to daj linka to ci podpowiem czy dobrze zajawkowo sie opisalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu! kwiatek dobrze pisze jak powie ci że wypadłaś dobrze- koniecznie wszystko pozmieniaj- bo będą na ciebie lecieć kwiatko- podobni idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Luśka też zaczynam szukać jak mi nie wyjdzie w realu to w kwietniu lub w maju też zaatakuje portal randkowy lub czat. co do kafe nie planuje żadnego odwyku,bo jak coś planuje to nic z tego nie wychodzi:O ale 3mam za Was kciuki by Wam sie udało uciec z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku- co tylko potwierdza moją wcześniejszą wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale 3mam za Was kciuki by Wam sie udało uciec z forum." no ale w sumie to po co? :D póki fun jest - nie ma co odchodzic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z..
Właśnie się dowiedziałam, że na takiej np. sympatii każdy ma wgląd w zdjęcia autora profilu, więc tam mnie na pewno nie będzie. Tak więc, drogi Kwiatku, raczej marne Twoje nadzieje :P ;-) Jeżeli już to muszę znaleźć taki, w którym zdjęcia się udostępnia tylko wybranym. O ile mi się jeszcze zechce szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z..
PS. głowa mnie boli i dlatego pisze, że może mi sie nie zechcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, powiedzmy sobie prawde w oczy - za stara juz jestes zeby sobie chłopa szukać ;P kocyk, książeczka, piesek w nogach i bedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze nie interesuje was moj poglad na swiat :) ale przeczytajcie sobie, co Lukasz wkleil na pozytywnym o 8.44. [mysle ze warto znac opinie innych - dla rozszezenia wlasnego swiatopogladu ;)] ps. obiecuje - to bylo przedostatni raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ! kobieto! a dlaczego ma nas nie interesować czyjś pogląd na świat? spieranie się poglądów prowadzi do rozwoju natomiast- ponieważ w tej chwili "jestem w pracy" głębsze przemyślenia i rozmowy na ten temat zostawiam na popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z..
Kwiatku, jasne, racja i w ogóle. :) (jedna moja znajoma wyszła za mąż w wieku 41 lat i jeszcze dziecko urodziła, ale ja oczywiście nie mam do losu żadnych pretensji, ani oczekiwań :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, spoko ;) PS ale miec dziecko w wieku 41 lat to troche hardcore juz, nie uwazasz? PS2 im starsi rodzice - tym niższe dziecko zazwyczaj wyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z..
Kwiatku, ja dzieci nie planuję. Zielona, w Polsce mamy takie tendencje, żeby szukać winy i wytłumaczenia swoich niepowodzeń na zewnątrz, bo to coś w rodzaju dziedzictwa historyczno-kulturowego. Ta nasza martyrologia, winni byli zawsze zaborcy, ustrój itd, a my na nic nie mieliśmy wpływu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska , mysle ze to nie tylko w polsce , to tendencja ogolnoswiatowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×