Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Pytanie z ostatniej ankiety opublikowanej przez ONZ brzmiało: \"Proszę szczerze odpowiedzieć na pytanie, jak pani/pana - zdaniem, należy rozwiązać problem niedostatku żywności w wielu krajach na świecie?\" Ankieta okazała się totalną porażką, ponieważ: 1. W Afryce - nikt nie wiedział, co to jest żywność. 2. We Francji nikt nie wiedział, co to jest szczerze. 3. W Europie - Zachodniej nikt nie wiedział, co to jest niedostatek. 4. W Chinach nikt nie wiedział, co to jest własne zdanie. 5. Na Bliskim Wschodzie nikt nie wiedział, co to jest rozwiązanie problemu. 6. W Ameryce Południowej nikt nie wiedział, co to znaczy proszę. 7. W Ameryce Północnej - nikt nie wiedział, że są jeszcze jakieś inne kraje. 8. W Europie Wschodniej powiedzieli, że nic nie będę wypełniali dopóki ankieter z nimi nie wypije, a jak wypił, to dostał w mordę, bo wyglądał na Niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Luśka z.. Kwiatku, ja dzieci nie planuję. \" ja tez nigdy nie planowalem a jednak kilka razy myśl, chęć zeby miec dziecko sie pojawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS👄 jak widzisz małe zamieszanie i przegrupowanie sił masz teraz więcej wielbicielek a ja mam większą konkurencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na całe szczęście ilość nie przekłada się w jakość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS a co do "jakiegoś raczej krótkiego czasu" co naskrobałeś, ile zapłaciłeś kaucji, kiedy pierwsza rozprawa i na ile raczej cię posadzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet komisia ściągnęłam z powrotem na kafe, żeby dały ci spokój- a te nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, wystarczy przeczytać moją stopkę aby sobie dopowiedzieć, że jak kochać to księżniczki i jak kraść to miliony a jak mordować to prezydentów. Dożywocie albo czapa :) Zwłaszcza jak się zatłukło prezydenta podczas kradzieży milionowej księżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet komisia ściągnęłam z powrotem na kafe" nie pochlebiaj sobie :P komik gustuje w ładniejszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlot
dzień dobry :D to i ja szukam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam o - bawimy się berka ?? MS- czapa powiadasz kurcze znowu trzeba będzie sobie nowego pena szukać na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet komisia ściągnęłam z powrotem na kafe" nie pochlebiaj sobie komik gustuje w ładniejszych tak ci powiedział? i dodał, że lubi zwłaszcza takie cioty jak ty? i kazał ci tyłek ogolić? i nie wpadłeś na to dlaczego będzie brał cię od tyłu? to pomyśl- jak umiesz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Ike, nikt nie jest doskonały... myślisz, że jestem jedynym wyjątkiem od reguły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - myślę, że masz duże szanse, ale nie jesteś jedynym wyjątkiem od reguły. Jednym z dwóch wyjątków :) I wcale sobie nie zaprzeczam, bo bynajmniej nie predystynuję do bycia drugim wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odlot
zawsze byłam brunetka ;) sprawdzam :P i idę szukać dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo bynajmniej nie predystynuję do bycia drugim wyjątkiem ale rozumiem, że pierwszym też nie? bo to miejsce jest już zajęte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , nie boj nic - ja ci konkurencji robic nie bede :) [ja jestem bezkonkurencyjna :classic_cool: :P] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ja jestem bezkonkurencyjna ] tak ci wmawiał kucharz?? kłamał:P (w ramach działań wojennych to piszę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z..
A ja zrobię konkurencję, bo mnie lekko główka pobolewa (a mnie rzadko coś boli, więc nie da się zignorować) i nie chce mi się pracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a ja czasu nie mam żeby was przypilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×