Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

no to ja Ci to mówię :P [olaboga rety] ............juz prawie naga ta kobiecina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona zgadnij komu nabijamy posty na topiku ? :classic_cool: .....hahaha..... trzeba się zacząć uczyć ....od wroga :P a nie tylko czytać łacińskie sentencje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dodałam nowe zdjęcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarzem , który mi to zrobił:P po miesiącach zastanawiania się- poddałam się operacji plastycznej tylko lekarz mnie chyba nie polubił to mu się odwdzięczyłam taką samą sympatią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez serio? bo wiecie jakoś tak dziwnie się czuję z nową twarzą...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie oglądam modę na sukces i muszę przyznać że po obejrzeniu 4217 odcinka przestaję ten serial rozumiec- pierwszy raz mi się to zdarzyło od parunastu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie! nic nie zaważyłaś? wyraźnie mam inne czoło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogolnie to lubie seriale ale mody na sukces nie trawie - tam sa totalne bzdety wziete z fantastyki duzo dalas za przemiane :D - warta kazdej kasy ale zdradz ile ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Hej Justys, co słychać? Życie uczuciowe OK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez- wszystko co miałam siedzę teraz na śniegu z laptopem i próbuję utwierdzić się w przekonaniu, że warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Lusiu! Uczuciowe akurat w porządku, szczególnie, gdy się nie widzimy. ;) Dzięki. :) Troche mam roboty, trochę dużo, więc nawet na kafe nie mam czasu pisać, a co dopiero wymyślać jakies problemy. :P A u Ciebie jak tam? Dołek zakopany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto bylo oj warto. bidulko- to moze ja ci jakas kołderke na ten śnieg podrzuce ? i jakies drzazgi to sobie rozpalisz ognisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ...jakby tu rzec :O jeszcze niedawno ten lekarz dostałby ode mnie 😘 ...ale dziś ... jakby Ci odpowiedzieć a nie dopiec :P [sama siebie nie poznaje] a może jeszcze jesteś \"na gwarancji\" .... może jakiś najbliższy serwis ...coś pomoże ...no nie wiem ... ale tak ogólnie to nie jest AŻ TAK BARDZO źle :P uffff ....nie lubię kłamać ;) i nie siedź na śniegu ....bo wilka złapiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev ale co za wysokie teraz to czoło czy za niskie? lekarz przypominam nie żyje- więc o gwarancji nie ma mowy yeez- poradzę sobie- jestem jak człowiek z żelaza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Justys, ja też mam trochę zajęć, ale ma dołek zawsze jakiś czas się wygospodaruje nie wiadomo jak. A jakie celebracje przewidujecie w dniu Świętego Walentego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ....to ty myślisz , że z czołem jest coś nie tak ? ............:O wiesz ...nie będę się już przyglądać , wybacz ...zostawmy temat ... tym bardziej , że lekarz tej operacji nie przeżył .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev chcesz mi coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- dama z żelaza- to ty startuj na Premiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , no teraz wygladasz w koncu jak czlowiek :D czolko gladkie, zyc nie umierac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze z nosem nic nie zrobilas :O to byl blad - a lekarz juz ci nie pomoze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wciąż uważam , że mój nosek jest jak najbardziej ok :P więc nie rozumiem , co chcesz mi powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×