Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Hej, Revenge, Ktoś Cię tak nie nazwała tylko spytała czy lubisz sucze klimaty czy jakoś tak :) To tak tylko w kwestii formalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie MS dla mnie TEŻ smyczy nie ma:P cholera baby mi sie wydaje czy wy się kłócicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy atakują mnie Twoje dziewczęta ja się boję :-o revege Nie nazwałam a zadałam pytanie a to róznica :) Spójrz poniżej skopiowałam co napisałam byś nie miała wątpliwości :) 11:11 [zgłoś do usunięcia] ktoś gdzieś revenge Interesujesz się tematem?Jesteś uległą suką? Jak wół jest pytanie Nie denerwuj się :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej alter:) ide stad bo widze ze jakas rozpusta:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
ktosiu nie bój sie dziewczyn ja Cie obronie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera już wiem kto jest pomarańczową lafiryndą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ja mam wielkie.... eeee... te, no, jak mu tam... taki mięsień... :classic_cool: I dla każdej znajdzie się kącik do klęczenia :classic_cool: Hmm... w zasadzie Ktoś to Revenge mogłaby Cię przytrzymać... Ike przylać po tyłku... a ja popatrzę czy wystarczająco mocno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS wierzę w twoją inteligencję sam dojdziesz to znaczy sam dojdziesz do tego kto to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS ike z wami nie świntuszy ike jest wyjątkowa ike nie nadaje się na haremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, moja inteligencja nie ma nic wspólnego ze znajomościa ludzi na kafe :) I na pewno się nadajesz na pierwszą nałożnicę... ;) Ktoś - przyznaj się sama a będzie bolało, ale miło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS a ja ci mówię, że wpadniesz na to :) a nadaję się na jedyną nałożnicę między nami koniec 😭 i nie przychodź na kolanach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Mała Zastraszona sucz oto kim jestem😭 Sami 😭 ike jestes pierwszą dla mojego Pana :classic_cool:ciesze sie,ze to własnie Ciebie wybral🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cholera chyba nie wiem uhhhhhhhhhh ide molestować moderację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
"Na kolana suko! Chciałem być miły ale widzę, że nie da się... Oczy przymrużone aby celnie trafić pejczen między pośladki... Pazurki malowane czy nie? Jaki kolor? Długie czy krótkie? Jaki kształt? Odpowiadaj w tej chwili...." lepsze to od pierdo,lenia za przeproszeniem :classic_cool: Z tym,że wolę czuc na tyłku szpicrute batem nie boli tylko łaskocze;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego początku ...od pierwszego postu ............. może potwierdzić Zielona ........ i chyba dobrze , że nie wysłałam ...czegoś ..... pa ..... nie przeszkadzam już .... to prawda ...ludzie się nie zmieniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, jasne, jeśli to nie Kucharz to nie wiem :D Ike - ja Ci mówię, że się nadajesz a o tym kiedy będzie koniec to ja zdecyduję :classic_cool: Kurde, weź mnie naprowadź... Cokolwiek zrozumiesz pod tą prośbą ;) Ktoś, zidentyfikuj się natychmiast!! A jak masz na imię? I do cholery ciągle nic nie wiem o dłoniach! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS cholera nie wiem już się pogubiłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Okey dziewczyny znikam z waszego terenu na zawsze :) Mało_stanowczy jest Wasz cały :)🌼 Panie Mało_stanowczy kiedyś gdzieś wyśle e-maila z obiecaną łapką :) I zdjęcie i opis :classic_cool: ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś, poddajesz się? ;) Swoją drogą ciekawe czy się doczekam ;) Wiesz co Ike.. DZIĘKI :O Najpierw mówisz że wiesz a teraz że nie :O ;) Revenge, w Tobie ostatnia nadzieja... ;) Cholera, znowu dwuznacznie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Nie poddaje :) Nie w moim stylu rozpierduchy i manipulacja:classic_cool::-p Niech dziewczyny mają spokój :-D,ja innym sposobem dotrę do Ciebie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- i dobrze ci tak:P nie no cholera nie wiem pare wypowiedzi pasuje mi do jednej osoby a pare do innej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Ciekawośc jet wpisana w żywot tym bardziej w Wirtualny Żywot :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
ike nie przywitalas się ze mną ,dlaczego?🌼 pożegnasz mnie ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×