Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

ale ja skąpa jestem :P nawet za 2,44 zł ....wolę nie wiedzieć kto mnie kocha ...a Era chce mi to koniecznie powiedzieć :O tak na siłę :O ...a ja nie lubię :O czasem lepiej żyć w niepewności :classic_cool: posłucham o Twoich nocnych klimatach jedynie za darmo ........ [powinnaś to docenić] .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev więc poprzestanę na docenieniu twoich chęci i podziękuję za taką współpracę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego się spodziewałam :classic_cool: .........nic za darmo ....szkoda teraz popracuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tak przyjemnego powodu [czyt: pozdrowienia od M_S :)] rzucam na chwilę tą brudną robotę :classic_cool: ....i jestem hej :) [mam nadzieję , że jestem pierwsza]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć MS[ usta] ty opowiadaj co słychać u ciebie bo ostatnio poprzestajesz głównie na powitaniach i pożegnaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev a co się stało w kuchni?? brakuje tam 2 miesięcy.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revenge, byłaś pierwsza :classic_cool: Należy Ci się 😘 Ike mnie zagryzie ;) Ike, u mnie nic nie słychać... Szybko żyję :) A tęsknisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ...bo coś komuś się chyba pomyliło ...ja tylko chciałam usunąć siebie :D ale jakoś się popierniczyło [czyt: pokićkało :)] czy już sama nie wiem :D ...ale czekam ... bo jeszcze tam jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro rozdajesz całusy na prawo i lewo to nie:P nie tęsknię :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to było romantyczne ...."należy ci się" .....mmmmm ......😘 :P a ike niech gryzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev uważaj bo ja szybko romantyzmu zaraz to miejsce pozbawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o czym piszesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, czyli oprócz tego że tęsknisz to jestes zazdrosna? :P So sweet... ;) Revenge, widzę, że jesteś łasa na pieszczoty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej szykuj swoją czujność na godz. 11-tą :P ... a może zapomniałaś ... ike ...boję się , że to będzie Twój .....KONIEC .......................... [tym razem nie będzie udawać , że ryczy :P] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_S .... czytasz we mnie :P [może to i lepiej , będzie szybciej , walentynki za pasem :P] hmmm..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- to tylko twoja nadinterpretacja :P rev- myślisz, że jakaś pomarańczowa lafirynda jest dla mnie konkurencją kto wie może dłonie to ma i ładne ale mojego noska nic nie przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_S .... czytasz we mnie rev........ zaraz my chyba "poczytamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P hahahaha...... a ja myślę , że to nie jest tak zupełnie pomarańczowa ;) ... no znaczy ta kobieta ..... i możesz się zdziwić :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev od początku twierdzę, że podejrzewam o te niecne zaloty was- kucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w życiu !!!!!! :P dlatego właśnie możesz się zdziwić przygotuj się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę powiedzieć, że "pomarańczowa lafirynda" jak ją określasz trochę mnie zaciekawiła :) Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że to klasyka psychologi :classic_cool: Poza tym określenia "we mnie" kojarzą mi się jednoznacznie :classic_cool: Ale nie z czytaniem ;) Ike przyznaję, Twój nosek jest nie do przebicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i o to chodzi ....o dosłowność ....:P zmarnowałam tyle czasu na błądzenie we mgle :D dzięki za uśmiech M_S :) 😘 [ike zakryj oczy :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms🌻 wiem:) ale reszta twojej wypowiedzi całkowicie mi się nie podoba muszę się za ciebie wziąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz rev to nie kucharki?? a kto?? sam kucharz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się zobaczy o 11-tej :P [myślę , że to jednak DAMA] i nawet Cię lubi ... ale rwanie jednak stawia na pierwszym planie :D acha ...będę do dyspozycji od 10 59 :D ...teraz muszę coś popisać ...ale nie tu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×