Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Jako osobnik jedyny w swoim rodzaju potrafię obsłużyć Was wszystkie :classic_cool: Jedynie Wasza wzajemna zazdrość nie pozwala Wam się delektować przyjemnościa z bycia uwodzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_S ... ja się delektuję właśnie dziś od rana :) i wolna jestem od uczucia zazdrości :P [jakoś to kłamstewko przeszło jej przez gardło:classic_cool:] ;) jeju jak ja w Kuchni nawijam sama ze sobą ...o boziu .... przecież wreszcie przyjdzie ktoś z kaftanem po mnie ..........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revenge dla Ciebie jest dotyk, w sumie trafiło Ci się nieźle ;) Może trudne w realizacji na forum, ale jakie zmysłowe :classic_cool: Od głaskania po ramieniu poprzez dłoń wplecioną we włosy... aż do gorącego pulsowania krwi wywołanego każdym muśnięciem... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - ja cie nie bede uwodzic :P mnie kto inny w glowie :P [maslane oczki ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
;) znikło moje wpisy-a były takie mądre:O Rev,ja Cię podam do sądu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
MS, nie wątpię ze dasz radę skoro nawet wrzody Ci nie straszne :D Cześć 😘 vel całus! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_S ... ja ja ja poproszę o krople walerianowe .... ja ja ............................................ o żesz Ty :P mmmmmm ............ la la ............mmmmmm ............la la laa ..... kurde .... a niedługo 11-ta ..... kurde mol :classic_cool: no teraz to ja się przyjrzę dokładniej tej pomarańczowej lafiryndzie wrrr... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
cześć Lusia;) Rev gdzie jesteś,nie chowaj się, mój prawnik i tak cie znajdzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Nie w tym rzecz, MS. Nawiązałam do wrzodów, bo wydawało mi się, że one świadczą o Twojej nadzwyczajnie romantycznej, uczuciowej, czyli przykładowo pro miłosnej naturze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calus!!!!! czy ty tego nie widzisz???????? wszystko twoja wina!!!!!!! :P MS - zartowalam :classic_cool: zaraz sie za ciebie biore : rozbiore cie .................... ...................na czynniki pierwsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całusku ...jestem ...tylko oszołomiona ...kolejna dawka emocji ....hmmm...romantycznych tych razem :P [i nie udawaj , ze nie czytasz ... ;)] ja nie wiem ...ale chyba te Twoje mądre posty :P znowu powrócą ...ja będę o tym intensywnie mysleć :classic_cool: może pomoże :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona 😘 ....masz u mnie posadę adwokata :D .....dozgonnie :classic_cool: ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
czemu moja?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga kto wytrzyma prawie 20 min. bez oddechu? wszystko pokaze czas ..... [Rev , znasz moj numer konta - czas na rewanz ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, na pewno świadczą o tym, że za dużo myślę ;) Widzę że dziś ruch w interesie :D Wszyscy czekajanaKtośia - to było perfekcyjnie zaplanowane,jestem pełen podziwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calus - najwazniejsze to znalezc winnego - wszystko inne blednie w jego blasku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ale winny już jest, to Rev😠 Rev,pozew już napisany😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ...wiem ... teraz to rev wszystkiemu winna :P ... przecież widzę ... że Wy tak z zazdrości :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy Witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Myśli Pańskie ułożone ? Dziewczęta Witajcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×