Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

......yyyyy ............witam [ale buźki nie bedzie uśmiechniętej] zaczynam badać sytuacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Przerwa w teatrze? Dawka adrenaliny jak znalazł w zaśnieżony dzień :classic_cool: Czytałam o dłoniach wplecionych we włosy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Pan Mało_stanowczy może Sobie pozwolić na więcej niż wplątanie palców w moje włosy:classic_cool: Może dłonią odchylić moją głowę do tyłu,odsłaniając gardło i napinając piersi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Czy taka pozycja wśród wilków jest gestem uległości?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Jest okrucieństwo czy podniecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może dłonią odchylić moją głowę do tyłu,odsłaniając gardło" hmmm...już to gdzieś słyszałam ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Podniecenie gdy ciało drży i pręży się niepewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie_Mało stanowczy Ceni Pan punktualność Sam się spóźniając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, podoba mi się to... :classic_cool: To fakt, że wilk, który uznaje swoją uległość kładzie się na plecach i odsłania gardło... A jak kwestia łapki wilczycy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
revenge Interesujesz się tematem?Jesteś uległą suką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie jesteście wszystkie ? już wiem ...jedno jest pewne ... ta pomarańczowa DAMA ....to nie ja :classic_cool: dobre i to na początek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Był Pan dla innych :-p Łapa jest deserowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w życiu !!!!!!! wycofuje slowo DAMA .....wpisuje .....LAFIRYNDA :classic_cool: !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak słodka ...tym bardziej ...że nie ma nic do tego dotyku :P no wiesz ...włosów ........ ;) a swoją drogą to dla mnie dobry sprawdzian i widzę , że wyrosłam z "wydrapywania oczu " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Myślę,że wszyscy jesteśmy dla kogoś ,a że jesteśmy bo jesteśmy to inna kwestia:classic_cool: O sobie powiem więcej :classic_cool: Wszystko czego zapragniesz :classic_cool: Czy myślałeś Panie Mało_stanowczy,że podam łapę i pójdę sobie? Nic z tego.Zadomowić się w Pańskich myślach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, gdyby to wszystko było na poważnie to moje ego nie zmieściłoby sie na stadionie narodowym... :) Ale i tak miło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
revege ja czuję ten dotyk silnie:classic_cool: a Ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Nie żartuję :-o,Pan żartuje ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można powiedzieć, że żartuję. bo to nie do końca tak... Ale widzę, że robi się poważnie, w związku z czym, może naiwnie bo być może ktoś ma ubaw z wkręcania mnie, ale chciałbym coś wyjaśnić, żeby nie było nieporozumień. Jestem absolutnie nie do wzięcia. Możemy przyjąć, że mam dożywocie na stacji kosmicznej albo że lecę z misją na Neptuna. Jeśli ktoś sądzi, że to się zmieni, to nie mam na to wpływu, ale proponuję zaufać mi w tej kwestii i przyjąć do wiadomości, że próżny trud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_S ............ lubię takich facetów , którzy wiedzą na jakiej stacji kosmicznej maja swój kąt ....a nie zmieniają orbity ...po każdym linku z muzyką ...czy po każdym poście ...:D cóż ...ze mną możesz czuć się bezpieczny :P .... pamiętaj :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Wiem,że Pan jest nietykalny🌼 Nie naśmiewam się Pan jest dla mnie wzorem Panów:classic_cool: Delikatnie brutalny:classic_cool: Jako,że to fascynacja nie do skonsumowania ,nie spieszmy się z niczym:-p Dłoń poczeka w takim razie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Domagam sie klapsa:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
MS, jak by co to ja wiem :) A nawiązując to tego wyznania i mojej wczorajszej myśli (na którą być może nie zwróciłeś uwagi) - czy słusznie mniemam, że nie byłeś wystarczająco lucky, żeby znaleźć się po tej mniej kochającej stronie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Witam :) Z uwagi na konieczność mojego parodniowego zniknięcia z kafe, życzę Wam dużo miłości - w Walentynki, ale nie tylko.❤️ Miłego weekendu i pogodnego przyszłego tygodnia! 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×