Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

jedyna dama , która mnie tu lubi to lusia a to że stawia rwanie na pierwszym miejscu też bym stawiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revenge zastanawiam się co masz na myśli pisząc o błądzeniu we mgle... :) Ike, Twoje stwierdzenie też mi się kojarzy... :classic_cool: A odnośnie tożsamości "Ktosia" też mam swoje podejrzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Hej! :) czyżby znowu temat kuchni na tapecie? jednak miałam rację, że to jest neverending story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS o stawianiu mówisz? spokojnie możesz brać to dosłownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D właśnie błądząc we mgle brakuje tej dosłowności ...bo to tylko takie " po omacku " ... ;) niektóre zmysły zmuszone są pójść spać ... pora na pobudkę :P dosłownie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
MS, skoro głosu to OK, najważniejsze, żeby zostawiła w pokoju wątek błękitny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawianie jest jak najbardziej ok, prawda:)? dobrze , że miękki masz tylko baryton:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim macaniu? bosz chyba zabiłam zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, czyli wychodzi na to, że dla Lusi jest głębia błekitu moich oczu... Dla Ktosia mój ciepły głos... Dla Ike... hmmm.... mówiłaś coś o penie... ;) Dla Revenge dotyk moich dłoni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS nawet mnie nie wpisałeś na pierwszym miejscu przypominam ci skarbie, że przyszedłeś tu pewnego mroźnego zimowego dnia DLA MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczam ci ale niech moja wcześniejsza wypowiedź będzie też ostrzeżeniem dla wymienionych przez ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wszystko oki ike ............ale wskrześ Zieloną :classic_cool: M_S ..... piszesz w necie o dotyku dłonią .... ja też nie śpię :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev wykaż się solidarnością jajników i podkabluj MSa- gdzie on pisze o dotyku dłonią??????????????????????????????????????????????????????????????????? a co do zielonej staram się- ale to może potrwać- bo chcę ją ulepszyć przy okazji bosz a w kuchni znów sobie będziemy składać bożonarodzeniowe życzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
MS, i jak Ty dasz radę nas wszystkie obsłużyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to rev że od 22 grudnia funkcjonowałaś na wielu nickach......... bardzo wielu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..... no teraz .... to nie śpię ....i nie zasnę to się nazywa ...........pobudzenie ..........wyobraźni :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, i jak Ty dasz radę nas wszystkie obsłużyć?? lusia o czym ty piszesz???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike :D:D:D ........... sama widzisz ile serca tam zostawiłam ......... :classic_cool: i nie chcą mi go teraz oddać a ja juz mam chyba dla niego miejsce ......NOWE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........i przy kim??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej emotki ike :D ...żebym Ci mogła odpowiedzieć jednoznacznie a słowa tego nie zastapią .......;) ale możesz się czuć zagrożona :classic_cool: a w Kuchni usunęli już Zieloną .....a ja gadam sama do siebie przeważnie ...... mam nadzieje , że to przejściowe .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam wcześniej psedłonim gadał do ducha ike:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×