Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość zmanierrowana
ike chyba w wielkim poscie postanowila czesciej myc wanne i nauczyc dzieci nowych gier luska zlapala wirusa przynudzania i rozterek moralnych sami kiedys wyuzdana i kontrowersyjna nagle znalazla partnera ktory podniesie srednia ocen jej dziecka wielkanoc bedzie obfita w tym roku nudziarze ... :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda kretynek
wielkanoc bedzie obfita w tym roku nudziarze stwierdzila zmanierrowana pryzwyczajona do spijania smietanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike chyba w wielkim poscie postanowila czesciej myc wanne i nauczyc dzieci nowych gier a co, zazdrościsz???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Najlepszeo, Ikuś! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję justyś:) w swoje własne urodziny muszę doprowadzić do porządku mieszkanie bo zapowiedzieli się teściowie ( mówiąc prost: wprosili się i już) zamiast siedzieć na kafe będę wanne szorować :P ale za to zamówiłam sobie wiosnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziękowałam przecież nie było twoich życzeń jak pisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike, dużo zdrowia, mnóstwo szczęścia i niech się spełni przynajmniej połowa marzeń! :) 🌻 ❤️ :) PS. jaka Ty jeszcze młoda jesteś ;-) Zmanierowana, "ja Ci jeszcze pokażę", zajączku np. wielkanocny! :P (Tzn. o ile coś stanie na przeszkodzie pasmu sukcesów, które przed sobą widzę ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
stooo lat stooo lat niech żyyyje żyyyje nam.... to śpiewałam ja,całus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wczoraj żyła życiem realnym wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy ❤️ Bywa Pan ,zagląda Pan? Mysli ciepło o swojej suczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
:):):):):) sami pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
ike 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Ju.............:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Kto jeszcze się ostał? Ta co się złościła kiedyś gdzieś na mnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy Czy czuje Pan czaczę?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Czy czaczę Pan zna? Pamiętam o dłoni:classic_cool: :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma już ratunku
"Jak długo można taki wieść i i mimo wszystko pozostać normalnym? Bo ja pod koniec marca będę obchodzić pierwszą rocznicę i zaczynam się zastanawiać, czy nie będzie to już czas najwyższy na e-pochówek. Proszę o poważne potraktowanie mojego problemu! " -jesteś na drodze przegrania swojego życia,kontynuuj wirtualne znajomości,a zbudzisz się z przysłowiwą "ręką w nocniku" OCKNIJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Yeez, jeżeli jeszcze zajrzysz - jest małe pytanie do Ciebie :) Rozmawiałyśmy jakiś czas temu o lokacie, no i polecałaś jakąś PKO BP, ale z tego co ja widzę w internecie to zysk wynosi 5,5% w skali roku. Czy o takiej myślałaś? No i jeżeli wpłacę np. 30 tys na rok to z tego mam ok 1,5 tys po roku, czy od tego jeszcze mam odjąć podatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z...
Zmanierowana, zanim podpalę te mosty, chyba wywiąże się z umowy i wkleję włosy. Bo jeżeli masz mnie zapamiętać tylko jako nudziarę to ja dziękuję. Jeszcze i to do tego zmarnowanego na forum czasu... A tak to przynajmniej włosy dorzucę do wizerunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje panie:) Chciałem się przywitać... i pożegnać. Przy okazji spóźnionych, lecz nie mniej serdecznych życzeń z okazji Dnia Kobiet. Może kiedyś tu zajrzę, może nawet napiszę, aczkolwiek nie liczyłbym zbytnio na to. Po co w ogóle się odezwałem? Bo mamusia mnie nauczyła, że wychodząc należy powiedzieć \"do widzenia\". Tylko dlatego. Trzymajcie się cieplutko. Polubiłem Was, ale na mie pora. Buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Malo stanowczy, to przynajmniej ja podziękuję i jednocześnie liczę, że za rok znów się wpiszesz z okazji naszego święta. ;-) PS. Napisz tylko a pożegnanie, czy w życiu uczuciowym wszystko u Ciebie OK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia- zyje ale siedze cicho bo mam narazie tylko 1 reke sprawna do konca marca obowiazuja lokaty na 7% ale na 3 m-ce moze zdazysz zalozyc i od tych 30tys dostaniesz te 7% za 3 mce ja swoje bede przedluzala ostatnia mam do 30 marca pozdrawiam wsytkich cieplo ike lustro dotarło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Kurcze, gdzie Ty taką lokatę znalazłaś?? Wydaje mi się, ze coś nie doczytałaś i te 7% to jest w skali roku. Nikt tyle nie daje za 3 miesiace. :) Ja już zdążyłam cześć oszczędności zainwestować w jakąś pierwszą z brzegu, za 3 miesiące to dostanę niecałe 0,5% Nie wiem, czy w ogóle pokryje straty inflacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×