Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikola170

Robaki w pokoju! Przeczytajcie prosze!

Polecane posty

Gość nikola170

Witajcie! Mam bardzo poważny problem. Od paru dni w moim pokoju pojawiają się dziwne robale! oto ich zdjęcie: http://img162.imageshack.us/my.php?image=dsc00865fc8.jpg wiecie co to jest? chodzi mi o nazwe tych robaków. rodzice mi mówią, że one wychodzą ze szpar które są koło listwy na dole u ściany. juz znalazłam takich z 15 w moim pokoju! jeden nawet był na moich meblach, na łóżku, koszu. one chodza po podłodze. A są tak okropnie brzydnie i paskudne że ja nie moge spac w moim pokoju bo sie ich boje! bardzo prosze o pomoc jesli ktos by wiedział co to jest za robak i jak go wytępic! PROSZE O POMOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaaaaaa
wygląda na wołka zbożowego.poszukaj w mące, spiżarni, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą być jakieś szkodniki drewna. Sugerowałabym oderwanie listew i dokładne zdiagnozowanie. Gorzej, jeśli zaatakowały deski podłogowe ... Tu psikanko muchozolem może być nieskuteczne, bo on po prostu wszędzie nie dojdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaaaaaa
albo mącznik młynarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naataalii
to coś w stylu kalarucha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są z całą pewnością karaluchy. Karaluchy to pluskwiaki, a to jest chrząszcz na bank. Miałam entomologię na studiach :D ...tyle, że koncentrowaliśmy się na szkodnikach roślin uprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliga
farmerka ma racje - one siedza najczesciej w lasach - w drzewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola170
Najbradziej podobny z tych, które wymieniliście to Mącznik młynarek. Ale ja przecież nie mam w pokoju mąki, zboża itp. Mój dom był budowany z 30 lat temu więc te robaki mogły się zakocić gdzieś pod listwą i w dodatku mam pełno dziur pomiędzy listwą o podłoga(parkiet). Ale zakleiłam 2 dziury taśmą i teraz jakoś tych robaków nie ma. Ale dziękuję wszystkim za dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, szkoda, że rodzice nie dbali o czystość... Sprzątać trzeba codziennie, starannie odkurzać i myś podłogi :o U mnie na przykład nie znajdziesz ani jednego robaka :o Bo ja nie zapominam o codziennych porządkach :classic_cool: Ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem :o Nie wiem, jak się je usuwa, chciałam tylko powiedzieć, byś uważała, bo te chrząszcze bardzo mocno gryzą :o Boleśniej niż mysz :o Uważaj więc :o Najlepiej do spania wkładaj kilka warstw ubrań dla ochrony :o W miejscu ukąszenia robi się coś w rodzaju pokrzywki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliga
Oj Janiu , Janiu .... :( Ty tez mozesz miec robaki w domu pomimo codziennego sprzatania. Mozesz je po prostu "przyniesc" z zakupami albo z lasu. I one sie zadomowia. Robaki nie legna sie z brudu. Tyle chyba powinnas wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOMBIZOMBI
Och, ta nasza Jania ... Janiu - przyznam , że Cię rozgryźć nie mogę. Czy Ty żartujesz, czy mówisz POWAŻNIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola170
Janiu ty mi nie mów że one gryzą!!!!! Bo ja się będe bała później!!!! A to wcale nie jest takie śmieszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola170
Dzisiaj rano gdy się ubierałam do szkoły to na moim stole ten pająk sobie siedział i bił w taka folię i to było nawet głoscno słychać! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyszczyn
Też mi się coś zalęgło. Na necie czytałem że to chrząszcz młynarek.... Psikałem je muchozolem, ale nic nie daje.Mam do nich obrzydzenie. Dziś prowadzę z nimi "wojnę". Jest już prawie druga w nocy :O Boje się iść spać. Nie spoczne do póki nie zabije wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! ja wam wspolczuje. raz mialam mase rybikow w pokoju i sie juz zaczynalam bac(ze wzgledu na ich ilosc) nie wiem co bym zrobila na waszym miejscu. OLABOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja123123
W walce ze szkodnikami w woj. pomorskim polecam firmę STABIO: www.mikrobiolog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, jak miałam robala w dziecka pokoiku, poprosiłam męża o wynajęcie firmy która wytępiła to robactwo raz, a dobrze. Mieszkamy w kamienicy, warunki sa takie jakie są, ale gdy dziecko przyszło na świat, nie mogłam już tego znieść. Teraz już jest spokój, w dodatku odremontowaliśmy mieszkanie i jak do tej pory nic nie wylazło :) gdyby ktoś potrzebował skutecznej i nie drogiej firmy, proszę www.bigers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach to mogę wam polecić firmę www.bogel.pl, która zajmuje się zwalczaniem szkodników w domach. Mają w tym duże doświadczenie i potrafią pozbyć się robaków z domów na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×