Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joleczka2346677

kolor butow a torebki ?? inny czy taki sam ?

Polecane posty

Gość joleczka2346677

wlasnie przeczytalam komentarz ze to juz od dawna nie modne nosic buty i torebke w jednym kolorze .... szczerze to zdziwilo mnie to, a jakie sa Wasze opinie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna zmorka
Rok temu było o tym głośno i wiele osób przyjeło tą zasadę. Mieszkam w większym mieście i rzadko widzę dziewczyny, które mają torebki w kolorze butów, no chyba,że jest to kolor czarny. Ja osobiście nie dobieram koloru butów pod kolor torebki ani odwrotnie, te dwa dodatki muszą się u mnie różnić chociaż odcieniem, bo źle bym się czuła, wolę bawić się modą i kolorami. Podaję linka do zeszłorocznego artykułu o torebkach, na dole jest coś niecoś napisane na ten temat: http://kobieta.interia.pl/news/najmodniejsze-torebki-sezonu,1192005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efffffffffffuiiiiiiii
pewnie ze w tym samym!!!!!!!! chcesz miec zieloną torebke i czerwone buty??? dziwczyno ie rob z siebie wiesniaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie
po co zakladasz drugi bzdurny temat ??? idz sie ucz polskiego pani"kupywująca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jaki styl preferujesz,jesli sportowy,hippie itpto raczej bez roznicy ale ejsli pracuejesz i wymagany jest klasyczny stroj to bez sensu beda wygladac czarne buty i zotla torba :o osobiscie lubie miec dopasowane ubrania i dodatki calosciowo do siebie. za to nie wyobrazam sobie miec butow i torebki w tym samym klorze a innym odcieniu (oprocz brazu-bezu itd) albo sa rozne albo w tym samym odcieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak dobierzesz pozostałe ubrania.. Może to wyglądać tandetnie albo oryginalnie.. Zależy od ciebie.. Tutaj dam ci kilka linków które mi się podobają http://2.bp.blogspot.com/_YisiZr2ZL8c/SK2QkuOoJwI/AAAAAAAAAL4/T7qa_bU2sKo/s1600-h/kbkdvndk+063.jpg http://2.bp.blogspot.com/_YisiZr2ZL8c/SKSeqdg-74I/AAAAAAAAAHk/cAKf2bZ3E1U/s1600-h/kbsdkfdbckm+016.jpg http://2.bp.blogspot.com/_YisiZr2ZL8c/SKSVuGxTsjI/AAAAAAAAAGM/C6Sglzs0HJs/s1600-h/kbsdkfdbckm+122.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przeważnie noszęęęęęęę
buty i torbę w tym samym kolorze, ale nie zawsze. Zależy jaki mam humor i co posiadam aktualnie w szafie :) do czerwonych szpilek noszę czarną torbę np. i całe ubranie czarne, gdyż uwielbiam ten jeden czerwony, seksowny akcent w moiim stroju ;) a co do tego czy buty i torba w tym samym kolorze są modne- NA PEWNO SĄ, tylko, że może mniej, gdyż w końcu ktoś wymyślił, że te dodatki mogą się jednak różnić kolorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd
Jak widać ilu ludzi tyle opinii. Ja myślę,że jeśli naprawdę chciałabyś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, to powinnaś zapytać na jakimś forum modowym, tam udzielą Ci jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytania, bo się tym interesują, a na kafeterii każdy robi inaczej i uważa,że tak jest nalepiej, więc jednoznacznej odpowiedzi nie dostaniesz, no chyba,że ktoś poprze swoją wypowiedź odpowiednim artykułem, bo ten pierwszy jest z zeszłego roku, a trendy tak szybko się zmieniają,że ciężko nadążyć. A co do pytania to ja osobiście nie dopasowuję koloru butów i torebki do siebie, tylko do innych dodatków, takich jak np pasek, apaszka, bluzka itp, bo uważam,że tak jest mniej monotonnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleczka2346677
dziekuje wszystkim za odpowiedzi, rozwialyscie moje watpliwosci ... jak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadaj ze
moda a elegancja to dwie różne rzeczy. Pytanie, czy chcesz byc ofiara mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy
mieszkam w duzym miescie i zauwazylam ze wiekszosc kobiet nosi czarne eleganckie butki i przerózno-kolorowe torebki do nich,super to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty biały kozak
inny. ja staram się aby całość stroju do siebie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ellinka
a według Ciebie do żółtej torby bardziej pasują żółte buty?:O Bez przesady, wtedy to by taka osoba wyglądała po prostu śmiesznie. Do czarnych butów pasują WSZYSTKIE kolory toreb tylko trzeba je umiejętnie połączyć z całością stroju i dodatków, a jak ktoś nie umie to idzie na łatwiznę i kupuje buty i torebkę w tym samym kolorze, co według mnie jest tragicznym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak tu już zostało napisane, wiele zależy od tego, jak wyglądać będzie reszta ubrania. Sądzę, że jeśli jest jednokolorowe, to buty i torebka w tym samym kolorze wyglądają fajnie - np. czarne ubranie, szara torebka i buty. W wielu przypadkach podobne kolorystycznie buty i torebka wyglądają po prostu dobrze, szczególnie, gdy chodzi o kolor czarny, ale również np. brązowy. Faktem jest jednak, że w przypadku innych kolorów, np. czerwonego, żółtego, fioletowego, warto jednak pomyśleć, czy zamiast butów w tym samym kolorze nie dobrać po prostu innych dodatków pasujących do torebki - np. bransoletek, paska, czy szalika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
ja często mam taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×