Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sangita

Powroze pierwszej siedemnastce.

Polecane posty

Toete alles, Dorotko, bardzo mi przykro, ale on juz znalazl pocieszenie. Przykro mi, ze Cie rozczarowalas. Twoj czas jednak nadejdzie i to szybciej, niz sie spodziewasz. W nastepnym zwiazku zdanie zawsze bedzie nalezec do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkaaaa
Grazie Carissima..! :-) dziekuje droga Sangito :-) Jestes kochana 🌼 👄 pozdrow Bialystok..! mam tam rodzine, mimo ze jestem z dolnego slaska, ale uwielbiam Bialystok, szczegolnie zima..! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zareagują rodzice, chłopak... ? i jeszcze jedno pytanie- co urodzi moja mama, synka czy córeczke i czy będzie zdrowe kasia 12.02.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugoszukamodpowiedzi, Aniu, pogodzisz sie z mama, obiecuje Ci to karta i runa Jera. bardzo dobry okres. Nie odzyskasz tego, co utracilas, ale nie bedziesz tego zalowala, bo zycie da Ci wiecej, na co wskazuje runa Odala. Rany! jaki pomyslny uklad1 sama taki bym chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
ja tez czekam na odpowiedz byłam na 4 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Bialymstoku pelno tatarow. Moja babcia byla jedna z nich, zarazila mnie pasja do kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociczka, poprosze o imie i date urodzenia mamy, wtedy postawie jej runy i karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
Ania 19,08,1983 i marcin 17,08,1985 . jest to burzliwy 5 letni zwiazek co dalej czy bedziemy razem i czy wyjde za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoczi, wyjdziesz za maz, ale nie za obecnego partnera. Rozstaniecie sie. Wyjdzie Ci to na dobre. W obecnym zwiazku bardzo sie stresujesz i za duzo myslisz, zdecydowanie za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugoszukamodpowiedzi
hmm,ciekawe,bo mama jakos nie chce sie do mnie odzywac mimo,ze sie z nia kontaktowalam.Mozesz mi jeszcze,Sangito,powiedziec,kiedy mama laskawie sie do mnie odezwie?:)tak mniej-wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwesss
jestem na 4 stronie, prosze o mnie nie zapomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Sangito powiedz mi jeszcze czy wyjedziemy na wspólne wakacje, kasia.12.02.91 krzyś 26.06.86 aż jest mi ciężko uwieżyć...dziecko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mozna
Jeeśli można to ja poproszę o wróżbę dla mamy: Kiedy doczeka się upragnionego wnuczka? Póki co dziewuszki w rodzinie grażyna 30.09.1953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugoszukamodpowiedzi
Ach,i chcialabym jescze wiedziec,czy moj brat sie w koncu usamodzielni i przestanie zerowac na mamie (jest dosyc rozpieszczony i do tego z deka leniwy)-Artur,23101983.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toete alles
dorota 1.09.70 toni 3.09.73 dziekuje Sangito, ale to niezupelnie tak. sprawa jest bardziej skomplikowana.. powiedzialas,ze on juz sobie kogos znalazl, ale i ja mam kogos. poznalismy sie kilka lat temu i widzielismy sie tylko raz, ale przez te lata mielismy kontakt. on prosil mnie wiele razy,abym przyjechala do niego zyc z nim.. ale mialam moje obawy. on jest cudzoziemcem, zyje tak b. daleko.. wiec poznalam kogos i jestem z tym kims :-/ wiec i normalne jest, ze i on byc moze kogos ma.. ale zawsze sie odnajdowalismy.. prosil, abym rzucila wszystko i przyjechala do niego :-( wiesz...brakuje mi jego glosu, kiedy dzwonil do mnie..brakuje mi jego slow..brakuje mi naszej magii... czy bedzie ciag dalszy tej naszej dziwnej znajomosci..? prosze, doradz mi, co jest dla mnie najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mozna, bedzie miala wnuczka, ale nie potrafie okreslic kiedy dokladnie. Numerologiczna szostka moze oznaczac szosty miesiac lub rok. Energia nie plynie z run, tak wiec nie chca one wskazac tego. Karty mowia jednak, ze bedzie chlopiec wnuczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociczkaa Droga Sangito powiedz mi jeszcze czy wyjedziemy na wspólne wakacje, kasia.12.02.91 krzyś 26.06.86 aż jest mi ciężko uwieżyć...dziecko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toete alles, jezeli bedziesz nadal to kontynuowala, stracisz grunt pod nogami. Karty mowia, ze czas cos zakonczyc, a wiec na pewno ta relacje. jest nie zdrowa. Nie moze to byc zwiazek oparty na uczciwosci i jesli nawet by istnial, to z krzywda dla Ciebie. Nie traktuj tego na serio. Czas na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, na mnie juz czas. Jak nie pojde spac, to zaspie i nie wysle dzieci do szkoly. Odpowiem jeszcze na 5 pytan. Energia z run mi ucieka, bo jestem zmeczona. same rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam zapytac co mnie czeka w tym roku co sie wydarzy,jakie beda moje relacje z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
To ja jeszcze raz zapytam o cos ;) W jakim kierunku powinnam isc zawodowo? Rozwazam porzucenie dziedziny artystycznej z uwagi na niepewne zarobki, ale.. nie widze siebie w niczym innym! Moze powinnam pozostac wierna temu co kocham? A z drugiej strony mam rodzine, nie moge wiecznie liczyc, ze "cos mi skapnie" w tym miesiacu :( Anna 25.05.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwesss
SANGITO to dla mnie bardzo wazne, podejmuje zyciowe decyzje, prosze o rade 18.02.1988 ssylwia czy mam szanse dostac sie do akademii teatralnejk? czy ten, ktorey mi sie pdoba zwroci na mnie uwage i czy cos z tego bedzei? a moze ten z ktorym teraz jestem jesttym wlasciwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkaaaa
1.09.70 Cara Sangita! ;-) powiedzialas, ze ten rok ogolnie bedzie dla mnie lepszy. w uczuciach tez? bedzie ok w moim zwiazku? /poki co jest w porzadku/ czy raczej mam sie na "cos" szykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×