Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sangita

Powroze pierwszej siedemnastce.

Polecane posty

Gość LUUIzka
kareta idz spac zapisz sobie linka z tematem na pulpicie czy cos chyba jeszcze sie zejdzie :O mialo byc 10minut ..a tu jak nie telefon to cholera wie co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, dobrze bedzie Wam sie ukladalo. Beda wzloty i upadki, ale to normalne w zwiazku. Twoj partner ma ogromne problemy finansowe i z tego co widze, bedzie trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, aby z nich sie wydostac. Jednak slonce zaswieci dla niego w drugiej polowie tego roku. Znajdziesz prace, ktora da Ci satysfakcie na poczatku lata. Bedzie to praca bardzo dobrze platna i ciekawa, mozliwe awanse, jak nam sie bedzie dalej ukladalo w zwiazku? jak beda wygladaly sprawy finansowe mojego faceta kiedy znajde prace i czy bede z niej zadowolona? moze widac w kartach jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja też poproszę... Czy znajdę odpowiedniego dla siebie partnera życiowego? Elżbieta 4.09.1964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Mam 25 lat, jestem mężczyzną gejem. Chcę znać przyszłość. Ur 13.02.1984. Niedawno rozstałem się z moim facetem, po 2 letnim związku, poznałem też kogoś innego, ale on wyjeżdza za granice (proponuje mi wyjazd, ale ja się boje). Jak to się zakończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttttttttaaaaaaaaaa
łał jesczze nikt nie udzielil mi tak wyczerpujacej odpowiedzi na pytania :) wiem ze sie nie dziekuje ale.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogonusia, Malgosiu, przywitasz potomka (tak, synka) w 2010 roku, czyli zajdziesz w ciaze w tym roku, prawdopodobnie jesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
kiedy (jeśli...) i czy w ogóle będę miała drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropicielka2222
18.12.1986, Justyna KIEDY ZDAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
Anna 25.05.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccooluy
zostało 2 posty niżej Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marina102, nie podalas zadnych swoich danych, ani imie, ani data urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miiiilagoorsss, nie, on nie jest tym jedynym. Bedziecie razem szczesliwi, duzo razem przezyjecie, ale nowa milosc otworzy Ci oczy w pozniejszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebussss, Natalia, znajdziesz prace i to jaka!! Jednak jeszcze nie tak szybko, do wszystkiego malymi kroczkami. Jestes osoba bardzo wrazliwa, szukasz milosci, jednoczesnie chcesz robic wszystko z pasja, jestes troszke nie cierpliwa. wszystko w swoim czasie. A twoje zycie bedzie bardzo ciekawe. Bedziesz szczesliwa z partnerem. Jednak przelom nastapi w roku 2010. Wspomnisz moje slowa. Nie daj sie zwiesc pozorom. Bardzo ciekawe zycie!! Musialam sie troche rozpisac, jestem pod wrazeniem. Badz cierpliwa, wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje sobie ręke uciąć
że już to wczesniej gdzieś czytałam, na tym wczesniejszym topicu zmyślasz i to jeszcze bezszczelnie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccooluy
można jeszcze raz Katarzyna , 17.02.92 czy czeka mnie pozdróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa kareta, Aniu, Twoj ex chlopak mysli o Tobie. W koncu byliscie razem, zostaly cudowne wspomnienia. odezwie sie do Ciebie, bedziecie w kontakcie, jednak musisz troche odczekac. Nie stworzycie udanego zwiazku, poniewaz w kartach zapisana jest nowa milosc, ktora spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba. Bedziesz bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinek
Ewelina 25.10.1978, ogolnie co czeka mnie w najblizszych 2 latach ? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogonusia
:) nareszcie zostane mama dziekuje za te nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do sangita
z czego wrózych, od jak dawna ? masz swoją strone internetową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa kareta
dziękuję bardzo :) dopytam jeszcze tylko o CZAS wiem, że zwykle się go nie podaje? ale czy będę dłuuuuuugo czekać, bo on już milczy rok :( w tym czasie poznałam nawet kogoś nowego i jestem w związku, ale uciekam myślą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamami244, tak, Wasze drogi sie jeszcze zejda i beda sie schodzic co jakis czas. On pokocha to dziecko na swoj sposob, jednak nie bedzie z nim blisko. Ulozysz sobie zycie z kims innym, lepszym, kto zaakceptuje Cie z Twoim synkiem. :) I da Wam milosc i poczucie bezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KittyKatt
Sangita czy jestem w ciazy?? Prosze zobacz w swoich kartach... Kasia 28.11.1986r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina 102
Droga Pani wrozko na poprzedniej stronie ponownie sie wpisalam gdyz zorientowalam sie ze nie podalam imienia i daty PROSZE SPRAWDZIC !!!! :-) W RAZIE CZEGO PODAJE JESZCZE RAZ IMIE KATARZYNA DATA 04.04.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marina102, Kasiu, widze, ze podalas dane. :) Ciesze sie, bo mam dla Ciebie dobre wiesci. karty Ci sluza. Wyjdziesz za maz. Nie bedzie to w tym roku, ale karty wskazuja najblizszy nastepny, w ktorym takze urodzisz pocieszke. Gratuluje. Czekaj cierpliwie i cokolwiek by sie nie dzialo, zaufaj tej wrozbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wyszed pomaranczowy bo zle wpisamy pomawiam Droga Pani wrozko na poprzedniej stronie ponownie sie wpisalam gdyz zorientowalam sie ze nie podalam imienia i daty PROSZE SPRAWDZIC !!!! :-) W RAZIE CZEGO PODAJE JESZCZE RAZ IMIE KATARZYNA DATA 04.04.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×