Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sangita

Powroze pierwszej siedemnastce.

Polecane posty

KittyKatt, bedziecie razem baaaaaaaaaaaaardo dlugo i bedzie to czas nie zmarnowany. Prawdopodobnie na cale zycie. karty nie mowia nic o rozstaniu z ta osoba, a jedynie o umocnieniu wiezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta***
:O cholera to niedobrze ...rozstanie nie wchodzi w gre..mam nadzieje ze to jednak nic zlego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka anka anka
prosze ja anna 19.02.87 adrian 16.08.84 czy bedziemy razem kiedy dzieci i slub jaka plec plissssssssssssss MI NIKT NIE POWROZYL DLACZEGO??????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała pi pi pi, Kasiu, on Cie kocha, na wakacje wyjedziecie. Runy kieruja moja uwage w energie, ktora mocno utwierdza mnie w przekonaniu, ze byc moze on sie oswiadczy w te wakacje. Jest to staly zwiazek, oparty na bezwarunkowym, szczerym uczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KittyKatt
Pani Sangito, bardzo Pani dziekuje za te wróżby. Nie wiem czy Pani robi to na serio czy tylko Pani sobie z nas zartuje. Oczywiscie mam nadzieje ze to wszystko jest prawdziwe, co Pani pisze. Tak mysle... Ale i tak po tym co Pani mi odpisala chyba juz dzisiaj nie zasne... Jeszcze raz serdecznie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka anka anka, tak, bedziecie razem., jednak nie zostanie on twoim mezem. Numerologia wskazuje na poczatek 2011 roku jesli chodzi o slub. Dziecko pojawi sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KittyKatt
A czy on mnie kocha? Bo byly watpliwosci... Kasia 28.11.1986r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
Sangito, zwrócę się w imieniu osoby, którą przeoczyłaś dwukrotnie zdesperowana dziewczyna o nicku kociczka prosiła o poradę, była druga w kolejce i porady nie otrzymała, czy będziesz tak miła i zerkniesz wstecz? na pewno koleżance to pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KittyKat, zrob tez ciazowy, zobaczysz, ze nie zartuje. uczucia innych ludzi sa dla mnie bardzo wazne. Wrozby sa dla mnie pasja> odkrylam swoje powolanie, chce wiec ludziom pomagac i doradzac w zyciowych wyborach, a jesli nie, to chocby przekazywac im to, co karty, runy, numerologia mnie przekazuja. Zdaje sobie sprawe, ze to forum, tylko forum i ze mnostwo tutaj oszustow, ktorzy zartuja sobie z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
Do kociczki Sangita odpowiedziała w ten sposób (jeszcze na pierwszej stronie): " 00:50 Sangita kociczka, odpowiedzialam Ci juz dzis po poludniu na to pytanie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka anka anka
bardzo ci dziekuje to bedziemy razem ale bez slubu tak myslalam bo on nie chce i ja chyba tez nie mam wiecej pytan ale dzieki za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociczka, chwilke. Przepraszam Cie za to zaniedbanie. Jestem nie konsekwentna. Mialam odpowiedziec tylko 17 osobom. zaraz zerkne wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
Ania 19,08,1983 i marcin 17,08,1985 . jest to burzliwy 5 letni zwiazek co dalej czy bedziemy razem i czy wyjde za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangito znowu cie mecze -wiem przepraszam wywrozylas mi slub w przyszlym roku ale czy z obecnym partnerem ????? on w ogole nigdy o tym nie wspominal a jak ja zaczynam to zmienia zaraz temat wiec czy to z nim ten slub napewno ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
Sangito, z jakiego miasta jesteś? Gdzie można Cię znaleźć w celu umówienia się? No chyba, że nie przyjmujesz nowych klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociczka. Wasza przyszlosc bedzie przebiegac zgodnie, ten mezczyzna kocha Cie, bedziecie razem i bedziecie mieli dziecko. Ale cos zakloci ten spokoj kilka lat pozniej, aby uniknac rozstania i stworzyc prawdziwa, kochajaca sie rodzine, potrzebujesz duzo spokoju wewnetrzenego, bo twoj partner to typ choleryka, jest bardzo nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marina102, tak, z obecnym partnerem. Widocznie zmieni zdanie. A moze cos/ktos mu w tym pomoze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkaaaa
Cara Sangita... :-) prosze, dokoncz 3 strone... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangito to dla mnie bardzo wazne odpowiedz dodatkowo oboje jestesmy spod znaku barana wiec ... dwa charakterki ... czy on TEN OBECNY napewno sie ze mna ozeni ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie. kiedy pojawi się to dziecko ? kasia-12.02.91 krzyś 26.06.86 proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toete alles
JA TEZ CZEKAM :-( jestem na 3 stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugoszukamodpowiedzi
Mam prosbe o wrozbe w zwiazku z dreczacym mnie problemem:czy pogodze sie z mama i kiedy (mniej-wiecej)?Czy odzyskam swoje rzeczy?anna,25031982.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotkaaaa, nowy rok nie tylko bedzie lepszy od poprzedniego, ale tez i ciekawszy. Wzloty i upadki w koncowce pierwszego trymestru, ale po nim sielanka. Dobra energia, wiele, otaczajacych Cie osob to uczciwi, dobrzy ludzie. Nikt nie odmowi Ci pomocy, a tej bedziesz potrzebowala pod koniec trzeciego trymestru. Mozliwa przeprowadzka. bardzo pracowity rok i ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwesss
18.02.1988 ssylwia czy mam szanse dostac sie do akademii teatralnejk? czy ten, ktorey mi sie pdoba zwroci na mnie uwage i czy cos z tego bedzei? a moze ten z ktorym teraz jestem jesttym wlasciwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociczka, pojawi sie. Karty nie chce powiedziec kiedy dokladnie. energia skierowana jest na dwojke w numerologii, co oznacza, ze moze to byc drugi miesiac (luty_ciaza), lub drugi rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
Sangito, na temat swojej przyszlosci lubie rozmawiac (a raczej sluchac), dlatego pytalam o miato, w ktorym przyjmujesz - tego nie da sie "zalatwic" przez internet. U wrozki w swoim zyciu bylam dwa razy, u takiej prawdziwej, cieplej kobiety. Zdzialala wiecej, niz psycholog do ktorego chodzilam (moze dlatego, ze nie przyjmowalam wszystkiego bezkrytycznie alemimo wszystko stosowalam sie do rad). Dlatego pytam o miasto. Niestety ja bardziej przy morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×