Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sangita

Powroze pierwszej siedemnastce.

Polecane posty

mikolina, gdyby karty umialy mowic... W tym roku zdasz prawo jazdy. karty nie mowia za ktorym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona8429, tak, znajdziesz milosc w tym roku i to calkiem nie dlugo. Bedzie to wysoki mezczyzna z bardzo duzym talentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccooluy
przepraszam, ale była 6. 17.02.92, Katarzyna ;) czy czeka mnie pozdróż, wiem powtarzam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccooluy
przepraszam data 17.09.92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta***
Marta 19.01.1981 moj facet Marcin 2.05.1979 jesli mozna mam jeszcze jedno pytania jedna jasnowidzaca osoba powiedziala mojemu Marcinowi ze na wiosne wydarzy sie cos bardzo waznego ..ale nie powiedziala dokladnie co ...i pozostalo po tym dziwne niedopowiedzenie ...co to moze byc??????? spedza to sen z powiek mojego faceta :( czy to cos zlego czy dobrego widac w kartach co to jest? nie mam u kogo szukac pomocy odpowiedzialaby mi Pani jeszcze na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ely, znajdziesz go. Bedzie to wspanialy mezczyzna, poznasz go na przelomie wiosna/lato jeszcze tego roku. Nie odsuwaj go do siebie, zaufaj mu, nawet jesli jest rozwodnikiem. Bedzie Wam razem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze i ja sie zalapie
bogdan 17.09.79 czy czekaja mnie jakies duze zmiany w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
Podałam dane jak zorientowałam się, że ich nie podałam, 2-3 posty pod pytaniemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropicielka2222, druga polowa roku bedzie bardzo owocna, mysle, ze wlasnie wtedy zdasz egzamin na prawo jazdy. Karty wskazuja pore jesienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinek
ponawiam, bardzo serdecznie prosze , Ewelina 25.10.1978, ogolnie czy czeka mnie cos ciekawego w najblizszych 2 latach? Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję porady, Aniu, w tym roku zajdziesz w ciaze. Dziecko urodzi sie w przyszlym. Gratuluje serdecznie. Dbaj juz o siebie. rzuc palenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ccooluy, pojedziesz na wycieczke w tym roku, ale... karty wskazuja dluga podroz, to chyba bedzie wyjazd zagraniczny. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccooluy
aha. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkaaaa
1.09.70 co waznego czeka mnie w tym roku i czy bedzie dla mnie lepszy od poprzedniego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady
Sangito.. Nie wiem kim jesteś ale dziękuję. Palenie rzuciłam już jaki czas temu ale nadal walczę z natarczywą chęcią zapalenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toete alles
dorota 1.09.70 toni 3.09.73 czy on jeszcze o mnie mysli? bedzie ciag dalszy tej historii czy raczej powinnam o nim zapomniec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinek, szykuja sie duze zmiany, ktorych jeszcze nie odczujesz w tym roku, natomiast juz w polowie nastepnego. Cos nie daje Ci spokoju. Rozwiazesz ten problem z pomoca bliskiej osoby. Stracisz duza sume pieniedzy, ale juz nie dlugo po tym los sie usmiechnie, zmienisz prace. Jakies sprawy sadowe, nie zalatwione sprawy ciagna sie za Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani wróżko byłam druga w kolejce a odpowiedzi nie otrzymałam,. to nie wporzadku, !!!!! [zgłoś do usunięcia] kociczkaa czy będę szczęśliwa z obecnym partnerem, czy to już ten jedyny ? jak będą się układały nasze stosunki, jaka będzie nasza przyszłość ? kasia 12.02 91 krzysiek 26.06.86 PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dadadi
nie wiem do ilu osob doszlas, mam nadzieje, ze mi sie uda.. 01.09.70 dorota.. kiedy, i czy w ogole, znajde prace, ktora bedzie mnie satysfakcjonowac, zaloze rodzine..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do sangita, wroze z kart klasycznych, tarota, run, zajmuje sie takze numerologia. Nie mam swojej strony internetowej, Oglaszam sie w dziennikach, magazynach, mam swoja stala klientele, wrozby sa moja pasja, jak i pomoc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta***
mam nadzieje ze Pani zna odpowiedz na to pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta***
ponawiam :( Marta 19.01.1981 moj facet Marcin 2.05.1979 jesli mozna mam jeszcze jedno pytania jedna jasnowidzaca osoba powiedziala mojemu Marcinowi ze na wiosne wydarzy sie cos bardzo waznego ..ale nie powiedziala dokladnie co ...i pozostalo po tym dziwne niedopowiedzenie ...co to moze byc??????? spedza to sen z powiek mojego faceta czy to cos zlego czy dobrego widac w kartach co to jest? nie mam u kogo szukac pomocy odpowiedzialaby mi Pani jeszcze na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KittyKatt
Bardzo Pani dziekuje... a czy moge jeszcze prosic o to, by zobaczyla Pani w kartach czy zwiazek w ktorym obeznie jestem to juz ten na cale zycie? jeszze raz napisze dane: Kasia 28.11.1986r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała pi pi pi
czy będę szczęśliwa ze swoim chłopakiem, czy on mnie kocha, czy będziemy już zawsze razem i czy wyjedziemy na wakacje w tym roku krzysiek 26.06.86 katarzyna 12.02.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta***, w zasadzie nie powinnam juz odpowiadac na pytania. Chcialabym Ci pomoc. Cos waznego wiosna... Dlugo zastanawialam sie nad Twoim pytaniem. Stwierdzenie to jest bardzo ogolnikowe i wszystko, co sie tej wiosny wydarze moze byc bardzo wazne dla Was. Karty mowia o niespodziewanej wizycie kogos, z kim od lat sie nie widzialas. Runy wskazuja na energie, czyli jest jakies uczucie miedzy Toba a ta osoba. Byc moze rozstaniesz sie z obecnym partnerem. Osoba ta calkowicie zmieni Twoje zycie i wywroci je do gory nogami. Badz ostrozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×