Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość betix
ale sie wam nudzi . zeby sie podszywac pod innych to naprawde trzeba miec niski iloraz inteligencji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
ach Ci faceci. chyba masz racje oni poprostu tacy juz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki: zaczernij sobie nicka to się nikt nie podszyje pod Ciebie. Mój mąż na razie nie narzeka ale nie wiadomo jak będzie dalej. Ile latek ma Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłam,że już zaczerniłaś. Coś zamulona dzisiaj jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam mój mąż też narazie nie narzeka tylko jemu też sie nie widzi jak coś ma za mnie zrobić. Jak wasze samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ macie jakies sposoby na mdłosci? bo strasznie mnie mecza a do tego doszły wymioty:O w pierwszej ciazy czułam sie swietnie teraz fatalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że nie ma żadnego sposobu na mdłości one po prostu same muszą minąć Niektórzy piszą żeby coś przegryzać ciasteczka bebe, banana cokolwiek, a czy pomaga mi nie , a co do wymiotów to troszke mi pomagają czopki TOREKAN, ale dopiero je zażywam jak mam mocne wymioty potrzebna jest recepta od lekarza Agatek Gagatek pisałam ci coś o moim przypadku podobnego do twojego, ale nie wiem czy nadrabiasz zaległości jak masz ochote to cofnij stronke i przeczytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
Agatek-gagatek ja też tak miałam ale myśle że na to nic nie poradzimy jedynie te czopki a mi już to przeszło choć czasami mdlości dpoadają jak gotuje ble myśle ze ze juz mnie to nie dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery27==>oczywiscie ze czytałam ale tak fatalnie sie czułam ze nie mialam siły nic napisac bo jeszcze by mi zoładek na klawiature wyleciał:) teraz sie smieje ale rano nie jest mi do smiechu;) mowilam mojemu lekarzowi o konflikcie ktory wystapił w pierwszej ciazy ale nie zlecił mi zadnych badan na przeciwciała tylko standardowe badania krwi i moczu kurcze a ja tak sie boje ze sytuacja sie powtorzy:( naprawde byłam wtedy przerazona i to samo przerazenie widzialam w oczach lekarzy ktorzy nic nie chcieli mi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet do lodówki nie podchodze rano brrrr babcia przyjezdza robic sniadanie mojemu dziecku bo ja nie daje rady, jednak to prawda ze kazda ciaza jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek ja leżałam z synkiem 11 dni po urodzeniu i przez ten cały czas on miał fototerapie ciągła nawet do karmienia mi go nie przynosili tylko musiałam odciągać pokarm Wiem, że to nie jest dobrze mieć ten konflikt, ale wydaje mi się, że nie jest to aż takie straszne i na pewno będzie dobrze, a te badania na przeciwciała zrób jak już będziesz miała wynik będziesz wiedziała na czym stoisz i w razie konieczności powiesz lekarzą oni wtedy szybciej zareagują i będzie wszystko dobrze :) Jeżeli lekarz ci ich nie zleci to zrób sama prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek ty jak urodziłaś to twoje dziecko też miało fototerapię w której dobie po urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam w czwartek o 23 od soboty był pod lampami w niedziele go wyciagneli do karmienia i znow było pogorszenie od poniedziałku do srody pod lampami cały czas najwyzszy poziom bilirubiny wynosił 18 na "pocieszenie"powiedzieli mi ze od 20 dziecko umiera:( ehhh szkoda gadac i rodziłam prywatnie tydzien po urodzeniu wyszlismy do domu:) mam nadzieje ze sytuacja sie nie powtorzy i teraz dziecko odziedziczy grupe po mnie mozesz mi powiedziec co to sa za badania na jakie przeciwciała?bo na pewno je zrobie dla spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczynki. małe wyjasnienie dla Was. Od dziś bede pod takim nickiem juz ZACZERNIONYM wcześniej mialam nick BABKI (na pomarańczowo) ale jak zaowazylam to jakas \" PANI\" podwędsziła mi ten nick ( wcześnie sie juz podszywala podemnie-jak zapewne zaoazyliście) wiec od dzis jestem betix :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NISIA- moje dziecko ma 2,5 latek. ja na mdlosci mam tylko taki sposob ze zanim wstane z lozka a nawet zanim usiade to zjadam jednego herbatnika. w pierwszej ciazy to pomagalo i teraz tez pomaga choc zdarzaja sie WPADKI :) ale jakos to przezywam. zapachy jeszcze mnie jakos nie mecza ,choc mam wrazenie ze zaczynaja powoli mnie draznic np maslo. a jak tam wasze brzuszki? u mnie juz cos widac(niewiele -ale widac) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mdłosci mnie lekarz zalecił brac lek homeopatyczny sepia 9ch, mozna po ich zazyciu wreszcie normalnie zjesc obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
mi też już troszke brzuszek sie uwypuklił. A za niedługo już będziemy mić takie piłeczki przed sobą;);) a mi czasem pomagał kisiel na mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..chialam zalozyc nowy topki_pazdziernik 2009-ale widze ze taki juz istnieje..moge sie dolaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witamy cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......TC………Termin...............Płeć....... kliforka..............30...................1 paźdz ‘09............???...... Stelka27.............29....................1 paźdz ‘09............???..... Alla23.................24...................3 paźdz ‘09............???.... limonka2+1..........24....................4 paźdz ‘09...........???..... migotka200.........29.................... 4 paźdz ‘09 ..........???.... perełka1983........25.....................6 paźdz ‘09...........???..... Angela24.............26....................7 paźdz ‘09...........???..... k.karla...............25....................10 paźdz ‘09..........???...... mazia112............32....................11paźdz ‘09...... ....???...... MERY27..............27.....................12pażdz ‘09...... ....???..... Nusienka84…………..24………..8………….…13 paźdz ’09……….….???....... Dagar................34.....................18 paźdz ‘09..........???....... Agatek-gagatek....24......................24 paźdz ‘09.........???...... agatka1984..........25.....................25 paźdz ‘09.........???....... Skorpionka81........27....................28 paźdz ‘09..........???....... zmienilam troszke tabelke.. mam nadzieje ze dla was ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już w tabelce, wpisuję się raz jeszcze. Wiem, że 30 to prawie koniec miesiąca, ale jeszcze łapię się na październik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......TC………Termin...............Płeć..... .. kliforka..............30...................1 paźdz ‘09............???...... Stelka27.............29....................1 paźdz ‘09............???..... Alla23.................24...................3 paźdz ‘09............???.... limonka2+1..........24....................4 paźdz ‘09...........???..... migotka200.........29.................... 4 paźdz ‘09 ..........???.... perełka1983........25.....................6 paźdz ‘09...........???..... Angela24.............26....................7 paźdz ‘09...........???..... k.karla...............25....................10 paźdz ‘09..........???...... mazia112............32....................11paźdz ‘09...... ....???...... MERY27..............27.....................12pażdz ‘09...... ....???..... Nusienka84…………..24…… …..8………….…13 paźdz ’09……….….???....... Dagar................34.....................18 paźdz ‘09..........???....... Agatek-gagatek....24......................24 paźdz ‘09.........???...... agatka1984..........25.....................25 paźdz ‘09.........???....... Skorpionka81........27....................28 paźdz ‘09..........???....... Ognik80..............28........6...........30 paźdz ‘09 ..........???.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki dopiszcie sie do nas i piszcie jak samopoczucie, ja jestem juz w 10tyg, mam nadzieje ze te dolegliwosci niedługo miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......TC………Termin...............Płeć..... .. kliforka..............30...................1 paźdz ‘09............???...... Stelka27.............29....................1 paźdz ‘09............???..... Alla23.................24........10.........3 paźdz ‘09............???.... limonka2+1..........24....................4 paźdz ‘09...........???..... migotka200.........29.................... 4 paźdz ‘09 ..........???.... perełka1983........25.....................6 paźdz ‘09...........???..... Angela24.............26....................7 paźdz ‘09...........???..... k.karla...............25....................10 paźdz ‘09..........???...... mazia112............32....................11paźdz ‘09...... ....???...... MERY27..............27.....................12pażdz ‘09...... ....???..... Nusienka84…………..24…… …..8………….…13 paźdz ’09……….….???....... Dagar................34.....................18 paźdz ‘09..........???....... Agatek-gagatek....24......................24 paźdz ‘09.........???...... agatka1984..........25.....................25 paźdz ‘09.........???....... Skorpionka81........27....................28 paźdz ‘09..........???....... Ognik80..............28........6...........30 paźdz ‘09 ..........???.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziamba84
Witam serdecznie, postanowiłam, że się przyłączę :-). W walentynki zrobiłam test - pozytywny, strasznie się cieszę. 10 dni temu byłam u lekarza, ale w zasadzie niczego się nie dowiedziałam, pani dr dała mi skierowanie na badania, które mam zrobić w następny czwartek, a usg mam 2 kwietnia, więc nic jeszcze nie wiem, nie wiem nawet który to tydzień, ale licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki 7, jak nic wychodzi październik :-). Pewnie dopiero za miesiąc dowiem się kiedy mam termin porodu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja nie wiem jak to jest z ta bilurbina bo patrzę do książeczki zdrowia mojej Karolinki i ona miała ponad 16 a mimo to nie leżała pod lampami i na dodatek została tak wypisana do domu normalnie, tylko przez ok 3-4 tyg było lekko żółta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PARE DNI MNIE NIE BYŁO BO CZUŁAM SIĘ BARDZO ŻLE I NAWET SIŁY NIE MIAŁAM PODEJŚĆ DO KOMPA NIE WIEM DOKŁADNIE JAKI POZIOM BILURUBINY MÓJ SYNEK MIAŁ ALE JAK NA RAZIE SIĘ ŹLE NIE NASTAWIAM I MYŚLE POZYTYWNIE, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE OK I TAK ŻYCZE WSZYSTKIM DZIEWCZYNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu tak cicho? mnie tez nie było pare dni bo czułam sie fatalnie teraz jestem przeziebiona i lecze sie domowymi sposobami i tak własnie stwierdziłam ze ciąza uczy pokory, normalnie nałykalabym sie tabletek i pewnie byłby spokoj a tak lecze sie amolem i herbata z miodem:)czego sie nie robi dla dobra dziecka:) zaczełam dzis 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×