Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość K_Z_ Kasia
Dobrze kojarzysz Słonko ;-) Ale nie zamawiam go z allegro. Kupuje bezpośrednio od producenta http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=226 - kosztuje 1025. Facet od nich obiecał jeszcze że dołoży parasolkę gratis. Zaletą takiego rozwiązania jest też to, że jak coś się zepsuję, a mogę sama to naprawić, wysyłam zdjęcie albo opis usterki a oni dosyłają część gratis. Jeśli niem oge naprawić sama - odsyłam kurierem na ich koszt. Jak kupujesz na allegro, to musisz odesłac wózek do sprzedawcy,a on odsyła do producenta. Czyli strata czasu. Nie wiadomo czy sprzedawca jest solidny czy nie. Tak samo jak kupisz w "zwyklym" sklepie - tez odwozisz wózek do nich, a oni odsyłają do producenta. Poza tym z Tako jest fajny kontak, facet odpisał mi na maila w niedziele rano!!! Hehehe A łożeczko - tez chce Radka firmy Klupś, ale bez kołyski chyba - i tez z allegro. I bez szuflady, mam malo miejsca zeby ja wysuwac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Aha - i przesyłka wózka gratis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Angela, nie chce straszyc,ale zdrętwiale palce to moze od kregoslupa? :( Mojej znajomej maz mial problemy z gornym odcinkiem i mu cała ręka drętwiala :-( Najgorsze,ze teraz to nawet zdjecia nie zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- no myslę że to napewno od kręgosłupa, powiększająca się macica chyba uciska mi na jakiś nerw..podobno jest to czesty przypadek w ciązy i tak zostaje aż do porodu :( chyba będę to wcześniej z ginem konsultować, bo wizytę mam dopiero 9 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a co do wózka to ja chcę trójfunkcyjny, a Ty chyba bez fotelika zamawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Tak, dwufunkcyjny - fotelik chyba dostane w spadku ;-) Tylko ze nie bedzie pasowal do stelaza... Bo tak sie zastanawialam, czy wozilabym dziecko w foteliku w stelazu... chyba raczej nie, fotelik do auta i juz, a jak na spacer to gondolka. Chyba ze nie dostane fotelika, to zamowie 3w1, cena 1200 http://www.tako.net.pl/index.php?action=search_pk&kat=69 Kurcze tak sie zastanawiac nad Twoim lozeczkiem.... moze tez wziac z kolyska.... doswiadczone mamuski, co myslicie o bujaniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dagar nie przejmuj sie tak pulsem. Ja zawsze mam wysoki,czyli 90. Nie jest to dobrze,bo serce za szybko pracuje,ale nie jest tez jakas tragedia. Najwazniejsze,ze cisnienie w normie :) Dziewczyny, a nie przeraza Was waga x-landera? Mi tez sie te wozki podobaly,ale jak dla mnie za ciezkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z Kasia a napisz mi kochana jeszcze o tej pościeli haftowanej czy warto zamowić, bo wlasnie ona najbardziej mi się spodobała i chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jesli chodzi o łóżeczko kolyskę to myślę że to dobry pomysl, bo chciałabym żeby dziecko nauczyło zaspypiać się w łózeczku, a nie jak to widziałam u koleżanek na rekach, albo w wozkach, a kolysanie napewno maleśtwom się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Renatinka, masz chyba rację, bo waga gondoli i w xlanderze i w jumperze troszkę duża (6 kg). A Ty jaki wózio wybrałas (pisalas juz ale zapomnialam) Angela, posciel super! Zamowilam dwie: http://www.allegro.pl/item648597626_13ele_posciel_hafty_z_szyfonem_90x120_milpol.html księżyc łosoś. jest super, tylko rozek taki troche dla dziewczynki, bo ma falbanke i kokardke do zawiazania a bede miala chlopca. troszke tez zaluje ze nie wzielam bezu - dla chlopaka lepiej. No ale trudno. Do tego kupilam na zmiane http://www.allegro.pl/item653741783_2el_eksluzywna_posciel_120x90_piekna_20_wzorow.html kwiatek ecru - tez bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Angela mozesz tez zajrzec do innych przedmiotow sprzedajacego (pisze teraz o tej 13-el), bo ma tez taka sama posciel ale mniej elementow, jakbys czegos nie chciala. Ogolnie polecam, jest przesliczna! A z ta kolyska to na allegro mozna tez dokupic bieguny - fakt ze nie mozna ich zablokowac, ale kosztuja tylko 29 zl, jak dziecko podrosnie to je zdejme i juz. Kupie zwykle lozeczko za 180 zl plus bieguny 29 i bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dzięki, własnie oglądam, że mozna tez kupić 10-części lub 8-części, w sumie już się zdecydowalam na komplet 13 cześci, myslę że cena nie jest jakaś wygórowana. A jesli chodzi o cieżkośc wózka to z tego co czytam x-lander z konstrukcją i tak jest cięższy od jumpera, muszę poszukać sklepu gdzie zobacze taki model wozka na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Fakt, cena OK. Policzylam, jakbym miala kupic te elementy osobno - nie oplaca sie. Jesli chodzi o wozki, wydaje mi sie tez ze x-lander ma mniejsza gondole. No i o wiele drozszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam w necie,ze kobiety w ciazy maja taki wysoki puls, nawet dochodzi o 140. W koncu serce musi przetoczyc wiecej krwi.Dzisiaj duzo odpoczywam.Dzieki Renatinka, pocieszyłas mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No wlasnie, gondola w x-lander i jumper to 6 kg. My sie chyba zdecydujemy na ABC, gondola wazy tylko 3 kg, a dla mnie to ogromna roznica. Wszystkie te wozeczki przetestowalam pod wzgledem wagi, skladania i \"obslugi\" i najbardziej kusi mnie ten ABC http://allegro.pl/item671336213_0724_wozek_gleboko_spacerowy_abc_design_astro.html Podoba mi sie model cookies. Mam nadzieje,ze moje male ciasteczko tez bedzie w nim dobrze wygladalo hihih A jesli chodzi o posciel, to chyba wezme ta co Kasia http://www.allegro.pl/item653741783_2el_eksluzywna_posciel_120x90_piekna_20_wzorow.html Bardzo podoba mi sie niebieski kwiatek, a na przebranie ksiezyc- zielony albo kremowy. Kasia--> jestes zadowolona z tej poscieli? Jak gatunkowo? Moja siostra ma podobna, tylko nie z allegro i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Renatinka bardzo fajna ta posciel. Tylko wiecie co? Rozlozylam przed chwila poszwy na koldre - ta z Twojego kompletu Renatinka ma 117 na 85, a ta Angeli 13-elementowa ma 130 na 95! Dziwne, bo oba komplety zamawialam 120 na 90. Moze tamta 13-el jest do tego wiekszego lozeczka, moze sie pomylili ? hmmm Musze sprawdzic jaka dali koldre w komplecie -ale pozniej, nie moge teraz bo jest schowana do lóżka i musze czekac na meza zeby mi je podniosl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka moja kolezanka ma wozek z abc design model dokladnie taki: http://www.mini-maxi.pl/abcdesign_wozki/produkt_item.php?id_par=8&id_mat=18 i jest zadowolona z tego wozka bo jest leciutki nie wiem czy wazy tyle co ten model ktory ty wybralas no ale ogolnie firme chwali, jednak mowi ze spacerowka juz nie jest taka super, waga jest wazna jesli musicie wozek dzwigac, ja przy pierwszym dziecku mialam ciezki wozek i jak nie dzialala winda to z 8 pietra zjezdzalam po schodach bo byl za ciezki by go zniesc no i w efekcie pekla mi raczka przy wozku; teraz mieszkam w domku i waga wozka jest mi obojetna dla mnie wazny szczegol to duza gondola bo jednak urodzimy jak juz bedzie zimno na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Rzeczywiscie lekki ten Twoj wózio Renatinka. Ale ja juz sie napalilam na jumpera ;-) Mieszkam na 1-szym pietrze, bede dzwigac, muskuly sobie wyrobie ;-) A czy w Twoim wozku spacerowka rozklada sie calkiem na plasko? Bo pisza ze jest kubelkowa, to chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- powiem szczerze,ze nie pamietam :) Bedzie trzeba sprawdzic. Ja mieszkam na parterze, ale musze sie nastawic na to,ze najczesciej sama bede \"operowac\" wozkiem,wiec chce jak najlzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie. Wyniki morfologii i moczu super a jeśli chodzi o mój tragiczny wynik glukozy to muszę niestety powtórzyć :P bleeee szyjka twarda, zamknięta więc pessaru nie będzie mi zakładać bo nie widzi powodu. tylko się oszczędzać no i najważniejsze to mogę sobie pozwolić na spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzisiaj u diabetologa i otrzymałam glukometr. Muszę kłuć się w paluszka 4 razy dziennie. Ale lepiej kontrolować ten cukier dla dobra mojej kochanej Amelki. Dziewczyny ja mam już w domu X-landera i wg mnie gondola nie jest aż tak ciężka. Poza tym ważna jest też spacerówka, bo w gondoli będziemy wozić maleństwo gdzieś z 6 m-cy. Ja stelaż będę zostawiać w piwnicy a zgondolką i maleńką wchodzić na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_Kasia
Dziewczyny (pytam zwłaszcza doświadczone mamy) - jak wlasciwie ubierac noworodka w pazdzierniku? Wszyscy zachwalaja pajacyki - ok, ale bawelniane czy welurowe? I co pod spod? Koszulke (ponoc na poczatku lepsze niz body ze wzgl. na pepuszek? ) ale na krotki czy na dlugi rekaw? a jesli spioszki zamiast pajacyka to ubierac cos jeszcze pod kaftanik? A co na wyjscie ze szpitala? Jakis polarowy pajacyk i na to kocyk wystarczy? Na zime chce kupic do wozka polarowy spiwor no i jakis kombinezon zimowy - mysle ze to nie za duzo bedzie? Dziekuje z gory, juz troche sie pogubilam, nie wiem co i w jakiej ilosci kupic (aha i jaki rozmiar 56 czy raczej 62 ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzwoniłam o 20:00 do ginki bo tak ręka nie daje mi spokoju, no i tak jak myślałam ucisk na jakiś nerw i mam iść do mojego lekarza rodzinnego i to skonsultować, no i mowiła jeszcze że muszę sprawdzić potas, magnez i wapń, jutro będę dzwonić i się umawaić na wizytę, a wieczor w ogóle mam okropny, bo się pożarłam ostro z mężem i upłakałam się jak głupia....ech szkoda gadać, idę spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
No i dopadła mnie deprecha w Helskim raju. Przeziębienie, kaszel, ból gardła, ogólne połamanie. No i jeszcze coś - podczas szybkiego marszu lub spaceru dostaję coś w rodzaju kolki ale niżej niż normalnie tzn. w połowie odległości pomiędzy pępkiem a kością łonową, po prawej stronie brzucha.Zastanawiam się co to może być. Czy któraś z was też tak ma? Pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia ja miałam tak dawno dziecko, że nie pamiętam jak to jest ;-) Na wyjście ze szpitala zamówiłam body i koszulkę na 56 - nie wiem jeszcze w co małego ubiorę. Potem tak myślę, że kaftanik, śpioszki, czapeczka, pajacyk welurowy i rożek. No i pieluszka tetrowa na buzię na drogę ze szpitala do samochodu i z samochodu do domku. Mam nadzieję, że pogoda będzie trochę mniej szalona niż dziś! A potem na spacery to już zupełnie nie wiem jak ubrać! Ale później to do domku przychodzi położna, to zawsze można jej się spytać. Połozna przychodzi, interesuje się zdrowiem mamusi i dzidziusia, ogląda rankę po szczepionce, pępuś.. Tak fajnie, że ktoś bardziej doświadczony jest pod ręką od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×