Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

No bo się tak zastanawiam jak tu piszecie o wadze :D I chciałabym się porównać z taką malutką kruszynką około 160 cm i ile kilo do przodu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar-ja też się dzisiaj czuję fatalnie zarówno psychicznie jak i fizycznie.Psychicznie cały czas u fryzjera siedziałam przed wielkim lustrem :Pi to nie było miłe a na koniec zjeb...........mi włosy i w poniedziałek muszę znowu oglądać całą swoja postać w tym ogromnym lustrze. Fizycznie puchną mi ręce ,nogi jest mi duszno mimo ,że cały dzień leje.Chce mi spać a nie mogę .I chce mi się płakać a właściwie płaczę .Córka mnie z lek sza dobiła świadectwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170 cm, Dagar - od paru dni praktycznie przesypiam całe dnie, jestem na zwolnieniu , no a dziś w ogóle wszystko mi leci z rąk, na nic nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Ja mam 167 cm i przytylam 9 kilo ;) Ja tez dzisiaj cos nie bardzo... Bylam u gina i wszystko OK. Uslyszalam serducho malego, to mi troche sie troche lepiej zrobilo, ale jak dostalam skierowanie na glukoze to mi przeszlo.... Mam miec 75ml - to duzo? I ponoc 2 godz mam czekac! Padne jak nic :( Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja mam 168cm wzrostu ;) K_Z Kasia= oj to Ci nie zzdroszczę, że ta dużą dawkę musisz wypić, ale dasz radę :) powodzenia już życze. Swoją drogą, babka w laboratorium mi powiedziala, że nie rozumie dlaczego ginekolodzy kazą dziewczynom robić 75g glukozy, bo mowi że przecież 50g w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata, no trudno!!! To jest jej świadectwo i sama wie pewnie na co ją stać, tzn na ile więcej... Szkoda, a Ty się nie martw kochana, zerooo stresu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Jutro mamy I rocznicę ślubu i nie wiem jak ją spędzić..... Możecie mi pomóc??? Macie jakieś pomysły??? Mieliśmy wyjechać sobie na cały weekend tylko we dwoje, ale same uroczystości rodzinne teraz mamy i w ogóle za tydzień też nasz czeka wyjazd więc to przełożyliśmy.... Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Witam Kochane! Może spacer+kino+kolacja. Oklepane ale sprawdzone;-) Slyszalam że jest taka tradycja ze na pierwsza rocznice pali sie bukiet slubny. Jesli masz, moglibyscie to wspolnie zrobic podczas spaceru ;-) Podczas kolacji ogladanie zdjec, filmu ze slubu.... Winko odpada z wiadomych wzgledow ;-) Ale kolację moglibyście np wspólnie zrobić. Hmmm moja rocznica dopiero za pol roku, nie mam doswiadczenia ;-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
u nas bedzie juz dzidzia, pewnie nie bedzie na to czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi to ja dopiero 2 kg do przodu, ale na początku 3 schudłam Brzusio mam naprawde spory mąż się śmieje, że dupka i nogi mi schudły tylko przede mną troche więcej zobaczymy ile przytyje do końca :) Z synkiem w pierwszej ciąży przytyłam dobre 20 kg i niestety 10 zostało do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie będzie tak zle..... Ja po prostu wymiękam:-( Mieliśmy taki fajny wyjazd zaplanowany, ale mąż się uparł, że za tydzień wyjedziemy (na zlot, bo on co roku jezdzi, wiem jakie to ważne dla niego hehe), a poza tym jeszcze dziś ta impreza rodzinna, tydzień temu też i dlatego pozostaje nam jeden dzień :-( jutro. I nasz wspaniały wyjazd musimy przełożyć na lipiec.... ALE TO JEST NASZ DZIEŃ I CHCIAŁABYM GO JAKOŚ MIŁO PRZEŻYĆ.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzata - jesli sie starala to docen to swiadectwo ktore ma,zeby w kompleksy dziecka nie wpedzac ze ktos jest lepszy od niej a ona najgorsza mi sie dzis dobrze spalo az zal bylo wstawac,ale generalnie poprosze o wiecej slonca,energii wtedy mam wiecej ja mam 165cm i prawie 4 kg wiecej a wazylam przed ciaza 59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam w pochmurny dzień:( dziś bym przespala cały dzień czuje sie ospale. Ja mam 167 i przytylam 8kg. miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
brzusiowa czula- my na rocznice z mężem bylismy na kolacji to nic specjalnego ale to wyjątkowy dzień wasz dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj widzę to był faktycznie jakiś parszywy dzień ja też miałam podły nastrój co do kilogramow to ja tyję zastraszająco w nic się już z ciuchów z przed ciąży nie mieszczę wyglądam jak słonik mam176cm i 10 kg na plusie masakra ale z drugij strony jak mi dzisiaj koleżanka powiedział gra jest warta świeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u nas caly dzień leje! byłam z mężem na wielkich zakupach, a teraz sprzątamy mieszkanko, ja piekę ciasto, bo lada chwila wpadają do nas teściowie :) milego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Super Mazia ;-) fajowy brzuszek! A ja dzisiaj znowu nie czuję ruchów :-( Chciałabym mieć detektor tętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Nooo kopnął w końcu! Dziewczyny, kupujecie monitor oddechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 164 wzrostui waże teraz 52 kg wyglądam jakbym połknęa piłęczkę i cycuszki bardzo urosły. moja córcia kopie teraz bardzo często. dziś przy zmywaniu naczyń i gotowaniu obiadku cały czs z nią gadałam, a ona cigle kopała, jakby brała udział w tej rozmowie. detektora oddechu nie kupuję, jestem paqnikara, o fakt, ale nie chcę dać się zwariować a wy tez tak macie ze gadacie do brzucha przy byle okazji? bo ja to się mojej małej pytam nawet, co dziś sobie zjemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
no u mnie tez cały dzień sie ruszał jak nigdy kiedy mówie to czasami też sie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Te pogody nas wykoncza:-( Ja tez zaspana i jakas dziwna. Byłam dzisiaj na zakupach i w H&Mie kupilam sobie spodnie ciazowe dresowe do chodzenia po domu, bo w tych zwykłych uwiera mnie guma. Przespałam pierwsza noc z podusia banankiem, spi sie rewelacyjnie,jest miękka i mozna ja sobie dowolnie zwinac:-) Maz był bardzo ciekawy,jak ja sie w niej uloze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC :) a czy wasze malenstwa tez maja czkawke??ostatnio zauwazylam ze moj maly przynajmniej 2 razy dziennie podskakuje mi w brzuchu ;) mysle wtedy czy aby go to nie mezy i co mam zjesc albo wypic zeby mu przeszlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale shize złapałam. nie mogłam ze stresu spać w nocy. od kilku dni co jakiś czas mam lekkie swędzenia w miejscu intymnym, a wczoraj wiecorem naczytałam się o tym, ze to moze być opryszczka narząów płciowych, która jest bardzo groźna www.ciazabezopryszczki.pl ja nigdy nie miałam opryszczki, nawet wagowej, ale mój mż ma co jakis czas wargową i ... wpadłam w histerię.z samego rana pobegłam do lekarza i wybuliłam za prywatną wizyte 120zł. i lekarz stierdził, ze nie widzi zadnej opryszczki, z takie swedzenie w ciąży mozesie pojawiać bo kobieta w ciąży jest wrażliwa w tych miejscach, kazał kupić specjalny płyn do higieny intymnej i na wzelki wypadek dał globulki, jakieś na m..., mam brać przez 5 dni i się nie martwić. trochę mi ulżyło, ale wyszłam chyba na panikarę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×