Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko czuła...............25......3.10.09....córcia....pomors. ......pierwsze Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow... .....pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl.......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol .......pierwsze jastro1............29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/I rlandia...pier 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopo lskie..pierwsze Betix................23....18.10.09.....synek.......kuj- pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Lalune..............27....19.10.09....Nadia......warm.- maz....pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata ........39.....22.10.09 Rafałek ......ślaskie ........drugie agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola.........rze szów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09......???????.......lu belskie...drugie dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląsk ie......drugie Mama............Data......TC........Imię........Poród... .....Waga/Cm Mery27..........15.07.....28...Maksymilian.....CC....... ...1300/38 Marta Dz........15.09.....36......Zuzia..........CC..........2700< br /> Kliforka .....................38.......................SN..........32 40/53 Tyśka.............24.09....38..... Emilka.........CC..........3500 monia_monia....24.09....39......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09..............................SN ..........3850/60 Dagar.............25.09....37.....Kornelka......CC...... ....2960/57 K_Z_Kasia........26.09....39......Kubuś.........SN...... ....3330/56 Angela24.........29.09....39.....Martynka.....CC........ ...3100/55 Mewka............30.09....39.....Maja...........CC...... ....3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus.........SN....... ...3300/56 Kasia444..........3.10....39......Szymon........SN...... ....3750/57 MG29..............3.10.....41......Igorek............... ......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka.........SN...... ....3300 Teraz jest z Nieznajoma i słodką Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przytoczenie ostatniej tabelki... tzn. tabelki ktora byla ostatnia przed wyslana przeze mnie... z 5.10. Niestety mala pomylka i Tobie sie zdarzyla... Tam brakuje nie tylko Nieznajomej z jej Blaneczka... Tymczasem z Piotrusiemm tez nie ma... moze jeszcze cos? Czasem latwo cos przeoczyc i wcale to nie musi byc umyslne! Przepraszam, ze tak sie stalo i na prawde nie zrobilam tego umyslnie, ani dlatego, ze jestes "niewidzialna"... Czasami sie cos popierdzieli i juz... bledy sie zdarzaja. Wystarczy spokojnie porawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie dzis obudził skurcz, teraz rozlałam kawe bo miałam drugi, a zaraz mam jechać 15minut w autobusie i czuję że jak mnie znów złapie to będe robić głupią minę dla zabicia bólu. no trudno. fajnie się teraz czyta, bo tak: są już mamusie, czekające i te, które "lada chwila" będa mamusiami, no i są nowe koleżanki które troche świeżości wniosły i wogóle- myślałm że nie można się od forum uzależnić, że to śmieszne jest a tu proszę- ledwo oczy otwarłam to KLIK komputer :) ale dziewczyny- bez Was byłabym 10*bardziej smutniejsza, samotniejsza i głupsza. kurde jak ból porodowy jest dużo gorszy od skurczów przepowiadających to zaczynam się naprawdę bać! mam wysoki próg bólu (tak myslałam)- jak mi tatuaż robili to się śmiałam od początku bo czułam jakby mi jeżdzili patykiem po plechach a nie kuli 3godziny igłą... a teraz skurcz i kawa poszła w zapomnienie bo wyleciała z bólu z rąk... :O ajajajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzis nie w humorze. jestem zla na wszystkich i nie wiem czemu. no tak mnie wszystko denerwuje ze pojecia nie macie. no i prosze nastepna dzidzia juz na swiecie a moj synek ??siedzi uparcie. a myslalam ze mmoze po badaniu u mojej gin. cos sie ruszy a tu nic. brzuch tylko twardnieje, rano tak mnie plecy bolaly.......ale to pewno z nocy,moze zle spalam. wpadnie pozniej jak mi zly humor przejdzie. no i jeszcze nie mam imienia dla dziecka , i nic nie moge wymyslic. ale jestem złaaaaaaaaaaaaaa. uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramella
ciao dziewczyny! Pisze do Was pierwszy raz,ale czytam od dawna... Ja tez oczekuje porodu. Mam termin na 12go i juz wariuje bo tak bardzo chce przytulic moja mala kreaturke, synka. Mam bole od 2 tyg, ale poza tym nic sie nie dzieje, wiec nie wiem ile bedzie mi dane jeszcze zaczekac. Tak bardzo zazdroszcze tym, co juz maja swoje szczescie przy sobie. Czytajac Was przestalam sie bac porodu i czekam na ten moment z niecierpliwoscia,ajeszcze jakis czas temu bylam przerazona jak to bedzie. Wiem teraz ze kazdy boli dolegliwosc jest moim towarzyszem, by ujrzec moje malenstwo itraktuje bol jak mojego partnera nie jak wroga. Tak bedzie do konca. Kazdy skurcz zblizy mnie do finalu, i juz sie nie przerazam. Wszystkim ktore oczekuja na porobd zycze duzo sily, determinacji i odwagi! W koncu kto da rade jak nie my, kobiety!? Badzcie dzielne!!!!!! mam nadzieje Ze lada chcwila moj aleksander pojawi sie na swiecie!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 -Gdzie Ty się wybierasz tym autobusem?Może weź taksówkę takie skurcze w każdej chili mogą się nasilić . Betix-przecież Ty masz termin na 18.10 a jest dzisiaj 06.10 większość dzieci rodzi się w 40 tygodniu ciąży i to jest prawidłowe i zdrowe dla dziecka .Dziecko ma ładny kolor skóry jest w pełni rozwinięte. Nie myśl o kalendarzu myśli o zdrowiu swojego dzidziusia .Nic się nie dziej bez przyczyny widocznie jest mu dobrze w brzuszku u mamusi i sobie cichutko siedzi:) A jakoś bardzo przeszkadza Ci ta ciąża?masz bóle ,krwawienia itp?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paulina 12 -stego to już prawie na wylocie Życzę łatwego i bezbolesnego porodu .Ponoć się takie zdarzają ostatnio nawet czytałam artykuł "orgazm w trakcie porodu "I tak myślę może mnie to spotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu- jade do innej dzielnicy po zapas jedzenia dla mojego paputka, bo jak pójde do szpitala i potem z dzidzią to mój M niestety nie odróżni w sklepie jedzenia dla papug od Kitikata. Wolę to sama kupić. a taxi niestety odpada- nie stać nas na takie luksusy ;) liczymy pieniążki od pierwszego do ostatniego i pewno to taxi przekroczyło by naszą dniówkę czyli 35zł i obiadku by nie było :( dam radę na 2 godziny miałam 2 skurcze, teraz 3 się nie pokazuje i są krótkie po 15sekund to wytrwam w wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek11
Hej dziewczyny ja też od czasu do czasu wpadałam na Wasze forum poczytać i być bliżej tych co też rodzą w październiku. Ja mam termin na 09.10.2009 roku i mam już takiego stracha muszę być dobrej myśli i być pozytywnie nastawuiona tak jak Wy. Ja urodzę chłopczyka Radusia :) Już bym chciała być po . Życzę wam wszytskim szybkiego porodu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko czuła...............25......3.10.09....córcia....pomors. ......pierwsze Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow... .....pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl.......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol .......pierwsze jastro1............29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/I rlandia...pier 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopo lskie..pierwsze Betix................23....18.10.09.....synek.......kuj- pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Lalune..............27....19.10.09....Nadia......warm.- maz....pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata ........39.....22.10.09 Rafałek ......ślaskie ........drugie agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola.........rze szów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09......???????.......lu belskie...drugie dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląsk ie......drugie Mama............Data......TC........Imię........Poród... .....Waga/Cm Mery27..........15.07.....28...Maksymilian.....CC....... ...1300/38 Marta Dz........15.09.....36......Zuzia..........CC..........2700< br /> Kliforka .....................38.......................SN..........32 40/53 Tyśka.............24.09....38..... Emilka.........CC..........3500 monia_monia....24.09....39......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09..............................SN ..........3850/60 Dagar.............25.09....37.....Kornelka......CC...... ....2960/57 K_Z_Kasia........26.09....39......Kubuś.........SN...... ....3330/56 Angela24.........29.09....39.....Martynka.....CC........ ...3100/55 Mewka............30.09....39.....Maja...........CC...... ....3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus.........SN....... ...3300/56 Kasia444..........3.10....39......Szymon........SN...... ....3750/57 MG29..............3.10.....41......Igorek........SN.... ......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka.........SN...... ....3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy zdążę nadrobić zaległości na Kafe. Dziękuję za dopisanie nas do tabelki! Wczoraj przyszliśmy do domku, Igorek jest kochany. Porób nie był straszny, choć bóle parte nie należały do przyjemności. Ale jest super, jak tylko znajdę chwilę, to zajrzę do Was Kochane! Gratuluję wszytkim "rozpakowanym" i czekam na resztę maluszków! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4, faktycznie mamy te same liscie, dzieki za pocieche, bo juz sie bałąm, ze mi malinowe bąelki pójdą nosem;) tyśka - mała jest świetna nieznajoma - gratuluję Blanki brzusiowa, czekam z zaciśniętymi kciukami pultaska... juz bliżej niz dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... ale u mnie dzisiaj pogoda;/.. brrr, pada, wieje, jak ja nie lubie jesieni..;/ 4sz4 ---> mnie tez niekiedy jak zlapie skurcz to normalnie masakra.. Mamusie ktore urodzilyscie mialyscie zgage w ciazy..?? bo wszytskie dzieciaczki maja wloski... a ja ciagle slucham wsrod znajomych o tym ze zgaga ma wplyw na wloski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4! dopiero przeczytałam o twoich bólach! to ta herbatka tak działa? lece do kuchni zrobić poranną;) trzymam za ciebie kciukasy, chyba twój bobas podaża w twoje objęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o tej zgadze to najśmieszniejszy zabobon jaki powiedziała mi moja teściowa, ale jesli to prawda to urodzi mi się mały... gorylek :O zjadłam w ciąży chyba 10 opakowań Rennie bo inaczej miałabym wrzody przełyku, piłam litrami mleko i nawet teraz mam lekką zgagę. to najgorszy koszmar mojej ciąży więc lepiej niech to nie będzie prawda bo mi się zamiast Oli , King Kong urodzi... :O :( lece na autobus 10.11 a Paputek biedny musi mieć taki sam zapas smakołyków na moją nieobecność jak M bo tak samo będzie tęsknił (albo nawet bardziej- co jest prawdopodobne) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella- tylko nie przesadźmy! ;) ja piję 2 dziennie i liczę na datę 10.10 :) to lecę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4, ja tez pije dwie dzennie, chociaz przez moją głowe przeszła mysl, co by było gdybym wypiła tego znaczne wiecej... ale nie bede testować na dzidzi. mnie zadowala termin 15,akurat bede po fryzjerze i kosmetyczce;)) smalle, ja mam cały czas okropną zgagę, lekarz na usg widział ib czuprynę, zobaczymy po porodzie, ale jesli to prawda, to ja powinnam mojej córce od razu pleść warkocze, bo mam taką zgagę, tylko na dwa dni mi odpuściło i znowu meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko czuła...............25......3.10.09....córcia....pomors. ......pierwsze Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow... .....pierwsze Gabrysia04.05....23......11.10.09...Alanek.....Świetokrzyskie...drugie JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl.......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol .......pierwsze jastro1............29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/I rlandia...pier 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopo lskie..pierwsze Betix................23....18.10.09.....synek.......kuj- pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Lalune..............27....19.10.09....Nadia......warm.- maz....pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 .....22.10.09 RAFAŁEK ŚLĄSKIE agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola.........rze szów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09......???????.......lu belskie...drugie dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląsk ie......drugie Mama............Data......TC........Imię........Poród... .....Waga/Cm Mery27..........15.07.....28...Maksymilian.....CC....... ...1300/38 Marta Dz........15.09.....36......Zuzia..........CC..........2700< br /> Kliforka .....................38.......................SN..........32 40/53 Tyśka.............24.09....38..... Emilka.........CC..........3500 monia_monia....24.09....39......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09..............................SN ..........3850/60 Dagar.............25.09....37.....Kornelka......CC...... ....2960/57 K_Z_Kasia........26.09....39......Kubuś.........SN...... ....3330/56 Angela24.........29.09....39.....Martynka.....CC........ ...3100/55 Mewka............30.09....39.....Maja...........CC...... ....3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus.........SN....... ...3300/56 Kasia444..........3.10....39......Szymon........SN...... ....3750/57 MG29..............3.10.....41......Igorek............... ......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka.........SN...... ....3300 Dopisałam sie do waszej tabeli dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie smalle- U mnie też od rana leje i zimno,brr . O dziwo znowu noc przespałam bez wstawania do wc . Nieznajoma-gratulacje i buziaczki dla córuni, szybko wracajcie do domku Tyśka-Emila jest świeeetnaaa Brzusiowa-chyba na porodówce bo się nic nie oddzywa ,trzymamy kciuki Pultaska-nocny marek pewnie teraz odsypia :) Perełka,Lalune,JoG, Mazia co z Wami ? Rumianella,4sz4-też mam zgagę często ale jakoś w te włoski nie wierzę :) ja mam przeczucie że moja Patusia będzie miała mało włosków :) caramella,basiek,gabrysia -witajcie Małgorzata-mnie też często ktoś wywalał zapewne przez przypadek z tabelki ,ale uparcie sie dopisywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się namachałam, a tu mój pupil wskoczył mi na klawiature i wszystko amba wcięła, więc zaczynam od początku. Gratulacje dla nieznajomej---wkońcu się doczekała. A u mnie dalej czekanie. Po niedzielnych grzybach ledwo przespałam noc, wczoraj byłam w szpitalu na KTG i okazało się, że są skurcze. Lekarz pytał o ruchliwość dziecka i jeśli mnie nie weźmie do środy to powtórka z KTG i być może położy mnie na oddział szpitalny. Mąż przeszczęśliwy bo miałby problem z głowy-czyli panika jak ją tu zawieść gdy zacznie rodzić. Dzisiaj to juz telefon co godzina czy rodzę, a mnie wszystkie bóle przeszły jakby nigdy nic. I nie wiem co to teraz będzie. Jeszcze ten mój M stwierdził, że to chyba źle bo powinnam rodzić i mieć bóle. Zamiast mnie jakoś pocieszyć to mnie podkręca niepokojem, ale co tam. Czuję Patrysię w brzuchu więc nie będę się stresowała. Jutro jadę z rana więc zobaczymy co dalej. Nie wiem jak wy "oczekujące", ale mnie się bardzo fajnie czyta te nasze mamusie i ich przeżycia z bycia już mamami. Wcześniej się bardzo stresowałam jak dam radę z dzieckiem, jak spora część z nas, ale jak teraz czytam o kąpieli, karmieniu, odpadniętym pępuszku to aż mi się milutko robi i też chcę mieć swoje maleństwo przy sobie. Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że CHCĘ BYĆ JUŻ MAMUSIĄ! Piszcie mamusie jak najczęściej!!! Brzusiowa----> a jak Ty się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane w ten niezbyt ładny poranek ale cieszmy sie bo od niedzieli ma być naprawdę brzydko Małgosiu dzięki Tyśka i jak nocka ?spoko?dzięki za opis jedzonka bo właśnie się martwię co to mam jeść po porodzie Camisia mam nadzieje że będę mogła właśnie jeść większość rzeczy bo bardzo nie lubię sobie odmawiać hehehe ale jak trzeba będzie to dam radę Aniabuu powodzenia oby to było to Betix ja w tamtym tygodniu chodziłam jak bomba ale zrzucam to na kryzys 37 tygodnia, może Ci szybko przejdzie Basiek, Caramella , Gabrysia witamy piszcie z nami jak najwięcej 4sz4 pomalutku żebys nie urodziła w autobusie:) Mg jeszcze raz gratuluje:) Rumianella a ty już pijesz herbatkę , kurcze ja wczoraj kupiłam ale boję się pić do końca 38 tygodnia a może powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoG ja też chcę byc mamusią ale chyba jeszcze sporo muszę poczekać Anulka ja tez mam przeczucie że moja Olcia będzie miała malutko włosków bo w naszej rodzinie tylko takie dzieci się rodzą a ja mam od rana dzisiaj jakieś słabiutkie skurcze ale pewnie za chwilkę przejdą chociaz nie obraziłabym się jakby coś miało się rozwinąć ale to nie moja kolej więc musze poczekać Brzusiowa pewnie pojechała na porodówkę a ja mam dzisiaj straszną ochote na kopytka z gulaszem , nie wiem co mnie wzięło bo nie robiłam od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
No ja też bym kopytka zjadla z gularzem.Ale może bym zrobiła dzisiaj placki ziemniaczane..hmmmm ale zgłodniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! u mnie bez zmian, dzieki za pamiec ale dalej jestem dwa w jednym:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Lubila a gdzie masz te skurcze mozesz je opisac jak najbardziej dokladnie i tak jak chlop lopata zebym zrozumiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) tam- siedziałam elegancko, ale z powrotem... 😡 stałam:( a ten baran kierowca jeszcze przyspieszał i zwalniał i tak cały czas- najpierw pędził 80km/h a zaraz czerwone i po hamulcach... a babka 25-30lat, wypachniona w mini, siedziała koło mnie i z uśmiechem patrzyła jak rzuca mną po autobusie. miałam ochotę tak jej przypieprzyć z lewego sierpowego w ten makijaż że operacja by jej nie pomogła! wrrr.... ale honor nie pozwolił mi się odezwać i te 7 przystanków jakoś dojechałam... lubila- ale jakbym urodziła w komunikacji miejskiej to Ola by miała darmowe bilety :P wiesz jaka oszczędność? :D gabrysia- witamy, oddaliłas mnie w tabelce bo już powoli się przesuwałam do czołówki :) i chyba powinnaś by za JoG bo ona ma 9.10 ale to szczegół. ;) herbatka z liści malin (czyt. petów z popielniczki u żuli) już się ślicznie zaparza. mam sposób żeby lepiej smakowało! zaparzam ją w najlepszej filiżance- takiej "na święta" i od razu czuje że pije wykwintny napój hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×