Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość mazia112
piersi tak urosły ze dziś mósialam sobie nowy biustonosz kupić bo w tamtych mi już wszysyko wychodziło:) a ja dzis wymiotowałam jak poczułam syrop z cebuli bo go piłam jak byłam chora i tak mi zbrzydł do tego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj my biedne!! :) Ale cieszmy sie, bo po pierwsze skoro wymiotujemy, to oznacza,ze dzieciatko sobie zdrowo bryka, a po drugie ( co mnie jeszcze bardziej cieszy :) ), niedlugo sie to skonczy :) A potem tylko czekac na kopniaki od malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
no ja już sie nie moge doczekać kiedy bedzie kopało :) renatinka a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 19.10. Jutro idziemy z mezem na usg. Boze, tak sie modle,zeby wszystko bylo ok!!!! Najchetniej to bym zasnela i obudzila sie w 4 miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Ja dzisiaj zaczęłam 12tydzień,mdłości ustały,jem już normalnie jak przed ciążą a brzuch już bardzo duży, wszystkie spodnie za ciasne.Piersi też większe,bo zawsze takie małe rodzynki miałam,bolą ale już mniej.. Już nie mogę doczekać się piątku, zobaczę maluszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo nie mogę doczekać się piątku :) też będę podglądać maluszka ;) w środę zaczynam 12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
ja też ide w tym tygodniu w środe na usg modle sie żęby wszystko było dobrze trzymajcie sie dziewczyny i nie stresujcie bo dzidziuś to odczuwa. Ja mam termin na 11.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
A czy któraś z Was nie przechodzi ciąży bez nudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka 27 trochę opóźniona ta moja odpowiedź ;) Moja Karola w kwietniu skończy 2 latka. U mnie rano padało a teraz pięknie świeci słonko a w dd TVN mówili że w Białymstoku nie ma na nie szans :) Ja mam termin na 13.10 ale z usg lekarz stwierdził że termin może być późniejszy o 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 30 w pierwszej ciąży nie wiedziałam co to nudności, czułam się świetnie. Teraz jest okropnie, ciągle mi mdło. Wprawdzie zbyt wiele nie wymiotuję ale cały czas mi niedobrze. Wprawdzie od tygodnia trochę się zaczęło poprawiać ale nie chcę jeszcze zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
dzięki za odp. Wiesz co myślałam, że coś złego się ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga30, ciesz sie,ze tak dobrze znosisz ciaze. Ja z moimi wymiotami nadrabiam za Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
ja jak narazie wymiotowałam 2 razy a tak to mdłości nie do zniesienia a czasami to wolałabym wszystko zwymiotować niż sie męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
Dziewczyny ostatnią mieś. miałam 08,01 mój gin. 05,03 powiedział że to 7,4tyg a mi wychodziło że to 9tydz. W 12 tyg mam zrobić badanie genetyczne, więc na kiedy mam się zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. U mnie samopoczucie fatalne cały czas mdli i wymioty, brzuszek rośnie jest już całkiem duży jak na 11 tydzień w pierwszej ciąży taki miałam w 5 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jutro zaczynam 3 miesiac brzucha narazie ani sladu ale poki co nie tesknie wiem ze jeszcze sie nanosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wymiotuje, mdłości miałam przez 3 dni, też się niepokoilam ze cos nie tak, ale ok.:)Teraz za to w ogóle nie mam apetytu, trochę to dziwne, bo zaczelam 3 m-c i apetyt powinien wzrastać.Dziewczyny byledo wiosny, a potem...do jesieni:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Co tam dziewczynki? Jak samopoczucie?? Ja dzis bylam juz sie zarejestrowac do lekarza, wizyta o 16 :) Juz sie nie moge doczekac :) A dzis malo nie padlam. Poszlam do urzedu gminy pozalatwiac kilka spraw. Wchodze do jednego biura, a tam tam najarane,ze nie moglam wykrztusic z siebie zdania, tak mi sie chcialo wymiotowac. Masakra, miejsce publiczne bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmam tak samo jak czuje dym z papierosa to bierze mi się na wymioty w miejscach publicznych powinien być zakaz palenia Ja mam wizyte 31 marca i USG będzie to 12/13 tydzień więc ciekawe ile maleństwo przybrało ostatnio miałam w 7 tygodniu usg więc różnica będzie duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Mnie mdłosci zaczeły ustepowac, ale mam za to gigantyczny ślinotok....kurde...nie wiem,jak sobie z nim radzic:-( Renatinka,mamy chyba wyznaczony ten sam dzien porodu 18 pazdziernika:-) W czwartek ide na badania, juz kolejne, a potem miedzy 11 a 14 tygodniem chce sie zapisac na prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, bardzo dawno mnie nie było, widzę że sporo się dzieje, na początku myślałam, że pomyliłam topic hihihi. Ja niestety walczę z ostrym przeziębieniem. Już prawie wszystko ustało, ale strasznie mi się wali ropa z zatok. Do lekarza idę w poniedziałek, to już będzie środek 13tego tygodnia, nie mogę się doczekać widoku swojego maleństwa, mam nadzieję że wszystko z nim dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE WIEK TYDZIEŃ TERMIN PORODU Czuła..........................25............11............ ...03.10.2009 co myślicie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz poprawię!!!!!!!!!! PRZYSZŁE MAMUSIE........... WIEK...... ...TYDZIEŃ .......TERMIN PORODU Czuła................................25..............11............. ...03.10.2009 teraz lepiej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka to juz była :-) PSEUDO............Wiek ......... Termin porodu..........Płeć............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja nie wiedziałam :-p PSEUDO............Wiek ......... Termin porodu..........Płeć............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×