Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Ja bardzo nie chciałam iść na chorobowe, a teraz się cieszę. Chociaż nie mogę się doczekać dzidziusia, to wiem też dobrze, że to ostatnie spokojne miesiące w tym roku :-D, bo taki maluszek potrzebuje sporo uwagi, a biorąc jeszcze pod uwagę, że nienajlepiej się czuję, to na chorobowym jest po prosu rewelacyjnie! Przez pierwszy miesiąc nie mogłam sobie miejsca w domu znaleźć ;-), potem juz było super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę doczekać się dzidziusia, w sobotę poprałam część ubranek odziedziczonych w spadku, ja nie przepadam za prasowaniem ale te ubranka prasowałam z wielką radością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ufffffff.......znowu skwar........rzeczywiscie lepiej zajsc w ciaze troche wczesniej lub tuz po wakacjach;-) SURI-------->ja tez mialam krew na papierze,ale chyba to nie byla szczelina. Byłam na konsultacji u chirurga i ten stwierdził,ze taki urok ciazy. Moja ginka poleciła mi łykac Cyclo 3 fort. Teraz tez mi sie tam pojawiło cos bolacego,ale kupiłam sobie Posterisan masc i zobaczymy. Angela----> ja tez mam czasem dosc juz wszystkiego.Trzeba sie pocieszac tym,ze juz blizej niz dalej. Do tego ciagle wydaje mi sie,ze moj maz sie zmienil, ze wszystkim robi łaske...:-(Wyobrazałam sobie inne traktowanie :-(Jemu sie wydaje,ze moge dzwigac, sprzatac itd itp:-( Rumianella---->ja tez mam takiego arbuzika;-) MG-----> ja tez sobie nie wyobrazam pojscia do pracy......jestes wielka;-) Agatek----->wspolczuje ci tej rwy kulszowej....ja mam za to taki bol w pachwinach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie, bylam na mazurkach pogoda dopisala. Nie kapalam sie w jeziorze wolalam nie ryzykowac, przed sloncem tez sie chowalam takze korzystalam tylko ze swiezego powietrza. W sobote maly byl nie wyczuwalny az sie przestraszylam ze malo sie rusza,ale za to od niedzieeli rano skakal jak zajac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar - tez mam wlasnie ta masc Posterisan i jest dobra,bo troche mnie szczypalo a po 2 uzyciach praktycznie przechodzi,tez slyszalam ze czasem to poprostu taki urok ciazy, :p ladny mi urok :p ja czasem mojego M tez musze na ziemie sprowadzic bo dzwigac ciezarow nie dam rady ani skakac po drabinach,ale z czasem coraz bardziej chyba to rozumie bo brzuszek coraz wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI-------. no niestety, urokliwe to nie jest;-) ale dzieki temu jestesmy wyjatkowe :-P Dobrze,ze tego miejsca nie trzeba publicznie wypinac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musze Wam powiedziec,ze moj maz przegina chyba w druga strone. Juz niedlugo nawet chleba nie bede mogla chyba nosic,bo za ciezki hehehe Ostatnio na mnie sie zezloscil jak podskoczylam,zeby cos z szafy wyciagnac. Ale w sumie to dobrze,bo bardzo mi we wszystkim pomaga i strasznie sie przejmuje. Ja dzis kupilam body na krotki rekaw, na dlugi i 2 pajace. Uwielbiam te male ciuszki :) Ja tez mam arbuza :) No i wszyscy sie smieja,ze to przez to,ze uwielbiam arbuzy i ze pewnie ktoras z pestek sie przemienia w arbuza :) Tylko,ze ten moj arbuz strasznie ruchliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa--> ja bym chyba tego faceta zabila!! moze starajcie sie spisywac wszystko,zeby potem bylo czarne na bialym i zeby nie mogl tak ciagle zmieniac zdania? Paskudny typ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na zwolnieniu ,a jak to jest z wakacjami jak będę na zwolnieniu i mnie zus skontroluje a ja akurat będę na wakacjach to co wtedy ,trochę kurde tak strach by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka34679
jesli jestem po pierwszym roku studiow, jestem na stazu ale nie mam stalej pracy,zaszlabym w ciaze i byla byl zarejestrowana jako samotna matka dostawala bym jakies pieniadze od panstwa,jesli tak to ile. zastanawiam sie bo mam podejrzenia ze moge byc w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, nie znam się na tym. Ja mam umowę na czas nieokreślony i mam 100% dochodu. Nie wiem jak to jest ze stażem i pieniądzami od państwa. Lubila - tez sie nad tym zastanawialam! Moj mąż ma raczej zdrowe podejście - nie przegina ani w jedną ani w drugą stronę. Wkrzurzam się tylko czasem jak każe mi wdrapywać się po stromych schodach, żeby coś tam zobaczyć - a co jakbym spadła? Koniec, kaplica. I nie chodzi tu o mnie. Ogolnie to nie pozwala mi dzwigac, ale jak jestem w domu a on duzo pracuje, to ktos te zakupy musi jednak robic ;-) Tak wiec i tak dzwigam, staram sie tylko chodzic czesciej do sklepu (zeby mniej kupowac na raz). SURi - nie slyszalam o niczym takim. A w nosie nie mam sucho, bo o tej porze roku mam alergie, kicham na okraglo, juz mnie to meczy. I niec wziac nie mozna :( Migotka - ja tez juz mam prawie wszystko \"ze spadku\" poprane i poprasowane. Nie wyobrazam sobie robic tego pozniej, i tak juz ledwo chodze, tak mnie krzyz boli. MG - tez rozkoszuje sie siedzeniem w domu, hehehe A brzuch mam raczej maly, chyba w szpic ,ale sama nie wiem. Agatek - wspolczuje, na pewno minie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam umowe na czas nieokreslony. Moja szefowa za nic nie chce jednak słyszeć o moim chorobowym. Twierdzi, że ciąża to nie choroba i mam pracowac do końca i najlepiej cały urlop wykorzystac przed porodem, zebym zaraz po trzech miesiacach wracała do pracy. Masakra!!!! I co wy na to? Ja bym z pocałowaniem reki poszła na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to wspolczuje. Moj szef jest pod tym wzgledem naprawdę wyrozumiały - od 10 tc jestem na zwolnieniu, nigdy nic nie powiedzial. Pytal jeszcze ile po porodzie bym chciala w domu siedziec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglea24
Hej dziewczynki :) U mnie dzisiaj samopoczucie trochę lepsze, mąż ma ostatnie dni urlopu, więc wykorzystujemy to na maksa i spędzamy cale dnie razem. co do brzuszka to ja mam okragly i bardziej rozlany na bioderka, więc idealnie pasuje na dziewczynkę :) Rumianella- tak kochana zamawiałam łózeczko z allegro, zapłacilam razem z przesyłką coś 460 zl, razem z materacykiem piankowo-kokosowo-gryczanym. Oprócz możliwości kołysania łózeczka, fajna jest ta szuflada wysyłana, napewno mi się przyda :) SURI- ja Ci nie pomogę, bo nawet nie wiedziałam że istnieje coś takiego, ale nie brzmi ciekawie, oby Ci szybko to ustapiło. Agatek- ech te dolegliwości, kochana trzymaj się, ja to nie mogę wyrobić z moją zdrętwiałą ręką :( Tez mam umowę na czas nieokreslony i od 4-miesiaca ciąży jestem na l4, w pracy nie robili żadnych problemów z tego tytułu, wręcz kazali mi siedzieć do końca ciązy na l4, zaraz jak zaczęly mi się problemy z bolącym podbrzuszem. Dziewczyny a czy zamierzacie po urlopie macierzyńskim wracać do pracy?? bo ja nie bedę mieć z kim zostawić dziecka, więc rozważam wzięcie urlopu wychowawczego, a WY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja tylko chyba z tego gorąca mi się literówka wkradła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie Grubaski:) U nas super wypoczęta razem z mężulkiem tak jak obiecał upichcił mi pycha obiadek i potem zabrał na spacerek i ogólnie fajowo było:):):) Brzusiowa czuła---->ja mam brzusio w szpic i niby na 100% dziewusia:) i tak samo ja SURI bardzie w przód niż w boczki:) MG---->ja również cieszę się pobytem w domciu: No i muszę się wam pochwalić że mam już pełen pokarm to znaczy leci mi siara z piersi ale zauważyłam że już mleko też bo wczoraj sprawdzałam i sama biała wydzielina,no i sutki coraz bardziej bolą zwłaszcza kiedy jest zimno aaauuućććć. A z tyłu na bioderka to zauważyłam jak powoli zaczynają wychodzić mi rozstępy takie niewielkie na razie ale są:):)I na łydkach naczyńka mi pękają takie pajączki się robią.I tak ogólnie nie przejmuję się tym bo jak pomyśle że to wszystko dla mojej małej kruszyńki to jestem poświęcić więcej:):)No i ostatnio się ważyłam i od początku ciąży przytyłam dopiero 2 kg:) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela ja nie mam tego problemu bo nie pracuje, byłam na stazu jak synek mial 2 latka ale nie mialam go za bardzo z kim zostawiac i stwierdziłam ze poczekam z praca a pozniej doszłam do wniosku ze czas na rodzenstwo dla syna no i tym sposobem znowu moje pojscie do pracy sie odwlecze o jakies 3lata zanim bede mogła posłac dziecko do przedszkola nieznajoma czyli jakby mleka zabrakło do kawy to masz sie juz czym poratowac;) :D:D ja juz mam siare w piersiach jakies dwa miesiace a juz zapomniałam jak to jest byc \"mleczarnia\":D:D wiecie jakie ostatnio mam marzenie? załozyc jeansy mi sie marzy i czasami sobie je nakładam tyle tylko ze dopiac sie nie moge a nie mam zadnych biodrowek jeansow, no i marzy mi sie wyspac na brzuchu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już cały czas mówię, że pierwsze co zrobię po porodzie, żeby się zrelaksować, to położę się na brzuchu :D:D:D:D:D Jak mi tego brakuję :( Ja tylko tak spałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje Agatek-gadatek mleko jak najbardziej do kawki pod ręką mam takie świeżutkie:) Ja również marzę o wyspaniu się na brzuszku:):) A co do jeansów to ja noszę cały czas pewnie dlatego że nie tyję i mam tylko 2 pary spodenek ciążowych i jeszcze 3/4 więc noszę jak jest cieplutko. Mam pytanko jakie witaminki bierzecie na III trymestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa jak byłam w ciąży z pierwszym synkiem to też pierwsze co chciałam zrobić po porodzie to położyć się na brzuchu, ale jak urodziłam to nie mogłam się przyzwyczaić, a do tego piersi bolące i do tego czasu śpię na boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dzisiaj u lekarza... z dzidziusiem wszystko w porządku - całe szczęście, wyniki też niezłe, anemia co prawda jak była tak jest ale reszta ok, cukier ok co ważne ale za to... :( ginekolog odradziła mi wyjazd nad morze :( powiedziała, że w tym tyg to już nie zbyt bezpieczne... :( i strasznie mi smutno bo tak cieszyłam się na ten wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka nie smuc sie wazne ze dzidzius zdrowy, a nad morze wybierzesz sie w przyszłym roku z juz fajnym siedzącym bobasem:) pamietaj nie ma tego złego...ja w tym roku nigdzie sie nie wybieram mimo ze wszedzie sa lekarze i szpitale ale nie chce byc ze tak powiem\"ciezarem\" dla towarzystwa bo wiadomo ze z pewnych rzeczy trzeba zrezygnowac takze w tym roku wakacje w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny troche mnie nie bylo :):0 zabalowalam hehe :P:P zart oczywiscie bylam u rodzicow a tam nie mozna sie nudzic wiec nie chcialo mi sie nawet na komp sidac :):):)a ja mam brzunio bardziej spiczasty mam nadzieje ze na synka :):) dziewczyny mozemy podac swoje poczty lub namiary na nk i mozemy porownac kto jaki ma brzuszek :) w srode ide do gina mialam zle wynik prawie anemie biore zelazo i musze jesc duzo owocow i warzyw ciekawe czy od ostatniej wizyty cos sie polepszylo angela bedzie dobrze ja tez mam czasami dosc nogi mi puchna itp ale czego sie nie znosi aby doczekac szczesliwego finalu :) 😘 brzusiowa ja tez bylam nad woda i m sobie zjezdzal na takiej wieliej zjezdzalni i plywal a tak cieplo bylo ale nie skusilam sie na kapiel wiem ze nawet w wannie lepiej sie ni myc moj gin odradzil mi wanne i teraz nie korzystam z relaksujacych kapieli widocznie tak trzeba:) 😘 mazia moze ty tez zmienisz nik na czarny zeby nikt pod twoj nik sie nie podkradl nam :):):) 😘 mg29 moje male tez tak ma ze jak sie porusza tak bardzo to potem odpoczywa 2 dni :):0 ja tez mam ten problem z nogami :( 😘 migotka podziwiam cie ja w domku siedze :):0 😘 agatek-gagatek i wgodnie z zabobonem bedzie dziewczynka u ciebie ?? :):) 😘 rumianella ja mam do morza daleko ale korzystam z pobliskich wod :):0 😘 Dagar tez jestem za tym zeby zachodzic w ciaze po wakacjach ale niestety niechcial wyjsc wczesniej ani pozniej :):😘 alla23 wiem co czujesz mnie tez cos sie robi jak nie czuje mojego malenstwa zaraz najgorszemysli przychodza :) 😘 S.U.R.I faceci tacy sa ze dopiero po drugim usg lub po wielkim brzuszku zaczynaja panikowac jak cos podnosimy chyba wtedy dojzewaja aby byc tata :) 😘 Renatinka dobrze ze tam m sie o ciebie troszczy moj tez taki jest wiec zawsze jest ktos co nam przypomni o zdrowym rozsadku ja tez bym chciala juz miec ciuszki ale niestety zabobony mamy i babci nie daja mi ich fo domu jeszcze:):0 😘 niznajoma to maz zasluzyl na 5+ :):0 ja mialam wczesniej taka siare teraz narazie spokoj mam i ja tez mam takie podejscie jak ty co ma byc niech bedzie aby dzidzia zdrowa byla :):0 😘 perelka ja tez mam anemie nie smuc sie wszystko bedzie dobrze :):0 😘 buzaiki dla kazdej z osobna :):0 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 na 99% dziewczynka ale ze ja lekarzowi nie wierze to powiedzial ze mi teraz w lipcu na wizycie potwierzdi jeszcze raz płec, jakos wydawało mi sie ze chłopiec i dlatego nie moge uwierzyc, ja tam nie widze za bardzo roznicy w kształcie brzucha miedzy pierwsza a druga ciaza tylko moja mama od samego poczatku mowiła : zobaczysz bedzie dziewczynka bo niby inaczej wygladam:P a co do nk to tu mamy \"swoja\" klase ale cosik mało dziewczyn sie wpisało podaje linka: http://nasza-klasa.pl/school/160050/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek gagatek racja jak sie urodzi wtedy bedzie wiadomo na 100% :):) ja stawiam na chlopca i zebym sie nie przeliczyla tylko :):0 a do nk dolaczylam tylko jeszcze nie wiem po imionach ktora jaki ma link :):):)ja jestem na nk jako magdusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek tak myslalam :):) 😘 wyslalam ci zaproszonko :):) 2 lata roznicy aby miedzy nami :):):):)swietnie wygladasz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×