Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

mój synuś rzadko kopie, częściej się wypina i z jednej strony wtedy mam większy brzuch i twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki:-) Moja Niunia ma swoje fazy;-) Budzi mnie po 2, potem po 5, czasem jej ulegam i ide cos zjesc, najczesciej jest to jogurt i klade sie spac, a ona ze mna. Wczoraj po 20 tak fikała,ze az mnie znosilo na jedna strone :-P Brrrrrr.....jutro przede mna glukoza............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj jakiś śpiący mam dzień, o 16:00 mam wizytę u gina, więc na drzemkę już trochę za późno ;) A pogoda jak dla mnie super, chłodek Dobra idę trochę pobuszowac po sklepie babystyle Suri- ja zapłaciłam 7 zł za badanie glukozy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalune - a moze taki filmik zgrac jakos na youtube?ja bym chetnie zobaczyla Twoja dzidzie z 4D :) dagar - lacze sie z Toba w bolu glukozowym ;) mnie jutro tez to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w szale sprzatania :) Przez ostatni czas nic nie robilam w domu, bo ciagle magisterka, a teraz nadrabiam. Wczoraj porzadek w notatkach i dokumentach. Dzis lazienka, ubikacja i moze kuchnia :) Szal normalnie,dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka - ja podobnie ;) codziennie jakies wory smieci wynosze,sprzatam w szafach,kaze M do pywnicy wynosic, w I trym nie mialam wogole sily ani ochoty na to a teraz z nawiazka nadrabiam,bo boje sie tez ze w III trym oslabne i opuchne na taka robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciężaróweczki:) U mnie dziś ładnie słonecznie świeże powietrze.Moje maleństwo kopie cały czas w nocy i troszkę w dzień,w dzień tylko czasem się melduje matce że siedzi i nic jej nie jest:) RENATIKA i AGATEK-Gadatek---->A wiecie co mi powiedziała pani doktor że jak kopię w nocy najczęściej to wcale nie tak dobrze bo jak się urodzi to nie będzie rozrużniać dnia i nocy i będzie kopać tak samo jak przed porodem i to mnie powoli przeraża:)ale co \"Cierp ciało coś chciało:)\" SURI--->masz rację ja też w I trymestrze to z łóżka bym wcale nie wychodziła a teraz wszędzie mnie pełno muszę coś robić bo mi strasznie nudno i szukam zajęcia na siłę:) MIGOTKA200---->moja żabcia zasiedliła lewą stronę brzuszka i tak śmiesznie wyglądam jakbym jakiegoś guza miała tak mnie wysadziło po tej lewej stronie chyba pupą bo tak mi powiedzieli na usg ostatnio:) Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma całkiem mozliwe ze tak jest bo jak juz mowiłam moj synek jak sie urodził był baaardzo absorbujacy zarowno w dzien jak i w nocy, pamietam ze ciagle ogladałam noca filmy:D:D ja dzisiaj jakas spiaca jestem i nic mi sie nie chce marzy mi sie zjedzenie loda ale koniecznie magnum tylko nawet do sklepu nie chce mi sie ruszyc choc mam 20metrow od domu oj lenistwooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Jestem tak szczęśliwa odebrałam wyniki glukozy przy 75 mg po 2h. było tego 143 .Czyli górna granica dzwoniłam do lekarza kazał pilnować diety i na razie nie muszę jechać do poradni diabetologicznej .Co miesiąc muszę robić poziom cukru na czczo . Córka dzwoniła z Anglii w pierwszych dniach bardzo jej się podobało . Teraz dzwoniła przez łzy ciężko w fabryce ,tęskni chciałaby zarezerwować bilet na 15 sierpnia .Będzie miała 7 wypłat . Serce mi pękało ,ale jak sobie przypomniałam jak stoimy przed bankomatem i wypłacam kasę .To córka z uśmiechem na ustach mówi ROBIĄ SIE:) Z chęcią kupiłabym jej bilet już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka takie wyjazdy bardzo nas budują wewnętrznie jak wracamy zaczynamy szanować i cieszyć się z tego czego prędzej nawet nie dostrzegaliśmy to taka troche szkoła życia przed tą na którą wchodzimy zakładając rodzine ... Bedzie dobrze zobaczysz szybko czas zleci i już córcia będzie w domu...:) Ja już jestem po wizycie wyniki w normie z maleństwem wszystko dobrze :) pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie, jestem zdołowana, bo mój lekarz już nie pracuje w szpitalu w którym chcialam rodzić, a poza tym podobno się pozmienialo i jest niekompletny zespół medyczny, w razie cięcia cesarskiego może być problem z drugim lekarzem, ech! i znowu mam dylemat :( :O Moja mała już niezły klocek waży 1,2 kg i ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery -dokładnie znam to autopsji .Sama wyjeżdżałam od 18 roku życia co prawda blisko Czechy ,Węgry .Były to szalone lata 90 gdzie jeździło się na handel ze wszystkim i wszytko się opłacało. Pamiętam jak raz pojechałam do Ostrawy spóźniłam się na pociąg i jechałam nstp. nie było już miejsca na bazarze musiałam swój dobytek wyłożyć na ziemi .Lało jak z cebra nikt nic nie kupował godziny handlu dobiegły końca .Nie miałam nawet na obiad . Uratował mnie Czeszka ,która kupiła wszytko od mnie a właściwie dokonałyśmy zamiany mój towar za jej .Ona miała pasy do pończoch białe i czarne .Pasy przywiozłam do domu na 2 dzień prawie wszystkie się sprzedały w Liceum szły jak świeże bułeczki. Ale ,w tym dniu byłam głodna i zmarznięta bez grosza za to z cała torbą pasów .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powyżej tak trochę nie na temat ciąży:)ale tak mnie poniosło . Angela będzie dobrze może jacyś inni lekarze się w tym czasie będą być może lepsi . Jak byliśmy w Zakopanym na koniec kupiliśmy szczeniaka rasy SHIT-SHU Maleństwo sprzedawca powiedział ,że ma 6 tyg.,ale po wizycie u weterynarza okazało się ,że ma maxymalnie 4 tyg. Jest słodki taki malutki i taki bezbronny. Mieliśmy już takiego pieska 9 lat zdechł na w październiku ubiegłego roku bardzo to przeżyłam .Wtedy powiedziałam ,że nigdy więcej psów ,ale ten mnie tak urzekł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata- to ja tak samo jak TY, mialam psa 13 lat zdechł, strasznie to przezyłam i powiedziałam że nigdy więcej i póki co tego się trzymam, ale ostatnio na targu widzialam takie małe śliczne kundelki...ale jestem twarda i nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgorzata dobrze ze twoj cukier w miare spadł a pilnowanie diety to tez jakas mobilizacja zeby za duzo nie przytyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki na stronie www.kinomaniak.info polecam świetny film \"Babskie wakacje\"za darmo można obejrzeć na prawdę polecam uśmiałam się do łez chociaż na chwilkę zapomnicie o glukozie i o tym frajerze (brzusiowa:) i o tym że nie spałyście pól nocy albo że chce wam się spać:):):):)Super polecam mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzata--> na pewno serce Cie boli,ale nie martw sie. Corka na pewno doceni ten czas samodzielnosci. Jak nie teraz, to pozniej. Ja tez pamietam,jak mieszkalam w stanach i dzwonilam ze zlami, bo tesknilam. Ale potem przeszlo i teraz wspominam to z lezka w oku. Dziewczyny, wy mnie nawet nie strasznie,ze maly po urodzeniu tez taki bedzie!!! Bo bede plakac razem z nim hihih A ja dzis mialam zachcianke maksymalna. Na czekoladowe mleko sojowe :) Wypilam pol litra od razu w samochodzie hihi Chyba maly chcial troche wapnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy którejś leciała może niedawno krew z nosa? Bo mi leci i nie wiem jak bardzo mam się martwić, a że ze mnie kawał panikary to już odchodzę od zmysłów :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak zalozyc taka kafeterie pytam ta dziewczyne ktora zakladala te pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg- mi 3 dni temu leciala,kupilam sobie solik do psikania do nosa,nawilzaj powietrze w mieszkaniu,dobry jest taki mop parowy do podlogi na wode,czesto mam sucho w nosie ale musimy sobie radzic mery - super ze z dzidzia ok :) malgorzata - no widzisz,juz pobbolu,teraz tylko dieta i bedzie ok:) angela - ja nawet nie licze ze trafie na mojego gina przy porodzie,najwazniejsza jest dobra polozna,jak szpital jest w porzadku to nic sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI-------->łacze sie jutro z toba w bólu glukozowym;-) Mnie jeszcze czeka pobranie kwi na morfologie i toxo...........i musze nasiusiac do pojemniczka;-)Dobrze,ze jedzie ze mna maz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
Witajcie kochane brzuszki. Już wrociłam z Egiptu:( Widzę ze nikt o mnie nie pamietał:( Ale mam do nadrobienia fiu fiu ponad 20 stron. Długo mnie nie było ale w tym tyg mialam zachrzan,lekarza,badania i tak zlecialo. Glukoze mam dobra. Wyniki z krwi i moczu również. Dziś byłam u mojej gin i mnie zaniepokoiła.Powiedziala ze mam coś twardą macice i musze brać luteine i jeszcze jakies leki i wiecej odpoczywac. Do tego boli mnie od paru dni żołądek tak jak bym miała skurcze-nawet nospa mi nie pomaga:( Wy też tak macie?;( Co do wczasów było superowo pomimo upało tam lepiej sie czułam niz tu,żadna zemsta faraona mnie nie dopadła, żadnej zgagi nie mialam i nawet kregosłup mnie nie bolał ale to pewnie od basenu bo duzo się kapałam. Noi tak zleciało;)SZKODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata nic się nie martw za kilka tygodni będziesz miała doroślejszą córkę w domu Ja za krzywą płaciłam 21 zł Brzusiowa trzymaj się ,no i załatwiłaś coś w tym urzędzie? Moja mał też w nocy jeszcze nigdy mnie nie obudziła i ta teoria że później będzie wiedziała kiedy noc bardziej mi się podoba:) Dziewczyny a czy boli was czasem tak troszkę jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to nieprawda że nikt nie pamiętał, bo ja nawet wczoraj mówiłam do męża że może ta dziewczyna z kafeterii pojechała na 2 tygodnie bo się nie odzywa a ty już jesteś, ja w tamtym roku w tym czasie byłam 2 tygodnie tam i było superowo więc nie dziwię się że tak ci się podobało.Mam nadzieję że kiedyś pojedziemy tam z naszą niunią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marta-------->ale sie wyurlopowalas;-) Ja nie mam takich bólów.Uwazaj na siebie.Moze w tym Egipcie zjadłas cos niestrawnego :-( lubila---------->ja mam czasem takie bóle jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila - ja nie mam takich boli... ale mialam na poczatku ciazy. Moze to macica sie rozciaga? Fajnie ze juz jestes Marta - pewnie opalona jestes ;-) Mnie raczej nie boli zoladek, czasem tylko czuje jakby brzuch byl taki twardy, wzdety... Dagar - masz drugi raz toxo? Angela - to prawda ze dobra polozna to podstawa, lekarz przyjdzie, popatrzy i tyle ;-) No chyba ze bedzie cc :( Mg - mi czasem przy czyszczeniu nosa lekko poleci krew Mery - super ze z dzidzia OK Malgorzata - kamien z serca z ta glukoza, co? Nie dziwie sie ze sie martwisz o corke, w koncu matka jestes... ale to dla niej dobra lekcja zycia... pozna wartosc pieniadza, zobaczy cos nowego.. Jeszcze troszke bedziesz ja miala przy sobie! Dziewczyny ja osobiscie wierze w Wasza teorie - moj synus bardzo grzeczny, w nocy raczej nie kopie (albo nie czuje), moze pozniej tez taki bedzie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubila ach szkoda gadać ma jeszcze większego nerwa on mi policzył za jedno okno 1600 zł i dzwoniłam do znajomego mówi, że to cena z kosmosu i on ma firmę z oknami jak chce może mi wstawić za 800 do góra 900zł cóż za różnica jak ten chuj ze mnie zdziera a mąż dziś do niego dzwonił i on powiedział, że jak nie zapłacimy tyle czynszu ile karze to się pożegnamy na koniec lipca :( :( :( brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa---->a może poproście jakiegoś znajomego żeby do niego zadzwonił i podał się za jakiegoś urzędnika który powie mu kilka regułek prawnych i wspomni że spodziewacie się dziecka itd.kto wie może podziała i się wystraszy??Pomyślcie z mężem co?? Ale chuj z niego jest no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo powiedzcie mu że na dniach przyjdzie położna do ciebie na wywiad środowiskowy i oceni w jakich warunkach mieszkacie i czy jesteście w stanie zapewnić noworodkowi idealny stan higieniczny i techniczny mieszkania,no i że jej opinia zaważy na waszej decyzji czy zostajecie tu czy może poszukacie czego lepszego.Chodzi mi o to żeby on zobaczył że to wy chcecie odejść a nie on was wyrzuca może się przestraszy jak pomyśli że traci taką górę złota w końcu trochę na was zarobił przez te trzy lata.Z tego co piszesz to on jest pewnie że zapłacicie taką kasę pokażcie mu że teraz wy mówicie nie postawcie mu się!!!Trzymam kciuki i daj znać Aniołku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma bardzo dobra propozycja Brzusiowa zrób tak jak pisze nieznajoma . W życiu zawsze trzeba mieć dla plany A i B na wypadek gdyby A nie wypalił. To samo nie chcę się wtrącać być źle zrozumiana .Twój mąż musi zacząć pracować na biało ,że tak powiem ,bo kiedyś może się obudzić z ręką w nocniki. Bez renty ,pracy i środków .Znam to wszytko sama prowadzę działalność X lat i r różnie było .Wiem jak ciężko to wszytko opłacić zus te wszystkie świadczenia ,ale uwierz mi warto . W życiu warto ułożyć plan na kilka nstp. lat nie warto żyć dniem dzisiejszym . Jeżeli mąż ciągnie 2 roboty jedna może zarejest. albo przynajmniej zgłosic sie do UP i starać się o dotacje dają tego teraz 18 tyś ..Ma już pomysł na działolnośc wie co robic wystarczy dobry biznes plan i macie kase. Jak jest stałą praca weźmiecie kredyt na małe mieszkanko z biegiem czasu zamiata na większe . Na wynajętych tak będzie zawsze możesz trafić jeszcze gorzej . Pisałam o tym małym szczeniaczku gnojek dostał biegunki :( Oj nie miałam zmartwień to jeszcze piesek . Pozdrawiam kolorowych snów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×