Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość aniabion
Jestem ciężarna , mam zachcianki na coś .......... i mam alergię na prawie wszystko co zjem:-(Wysypuje mnie na całym ciele ropnymi krostkami, muszę to przeżyć . Wiecie zero czekolady , pomidorów, ogórków , truskawek , jogurtów generalnie nowalijek (ziemniaków młodych z koperkiem tez :-((() zrobiłam dzisiaj te pyszne rogaliki i zobaczymy jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma - :D takiego czegos z wc jeszcze nie slyszalam,ta babcie klozetowa super potraktowal maz :Dhahaha brzusiowa- tez bym na kocyku wolala niz potem leczyc jakies swinstwa ale bym zjadla takie rogaliki :p przez te upaly znow sucho w nosie mam :( samopoczucie lepsze niz w deszczow dni tylko co chwile nawilzam nos ta sola morska nogi tez mi lekko puchna,ale wole to niz bole glowy,ktore na poczatku ciazy mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU a co tu tak cicho?? ;-) My dzisiaj troszkę pogrillowaliśmy... Wczoraj byliśmy u lekarza, poprosilam żeby posłuchał serduszka - wszystko w porządku; może nie czuję synka bo tak się akurat ułożył. Ufff już mi lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, i co Ci tam mężus upichcił?? ;-) Ja też dzisiaj nie gotowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z Kasia dobrze ze wszystko ok:) po prostu nie wszystkie dzieci sa takie ruchliwe a dziewczyny chyba powyjezdzały gdzies bo rzeczywiscie straszne tu pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek. Angela łóżeczko prześliczne, boskie:) Brzusiowa ja jak idę nad jeziorko, to też się nie kąpię, bo wolę być ostrożna. Ja już praktycznie wszystko mam dla Nadii. Zostały mi tylko kosmetyki i zakupy dla mnie do szpitala. Czy Wasze maleństwa wariują w brzuszkach? Bo moja Nadinka jakby się uspokoiła i co jakiś czas ją czuję, ale znacznie słabiej niż poprzednio i trochę się niepokoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również 👄 Moje maleństwo mnie wczoraj troszkę mniej kopało. Byłam na wsi i może dlatego, bo sobie popracowałam u rodzinki męża. Ale wieczorem jak wróciłam do domu i próbowałam odpocząć to znów jak na trampolince :-P No i oczywiście jeszcze zdążyliśmy nad jezioro :D Jak mnie to męczy, że mąż sam pływa, a ja sama siedzę nad brzegiem :( Są rózne zdania na temat tkich kąpieli w ciąży, jedni mi się dziwią, że nie wchodzę, drudzy odradzają.... Za dwa tygodnie mam wizytę u ginki i się jej zapytam, ona mi najlepiej doradzi... Miłego dzionka, uśmiechu i słonka brzuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:-) Znowu skwar.....dzisiaj bede obiadowac u mojej ukochanej tesciowej;-) Ciekawe, co dzisiaj wymysli;-) Moja Kornelcia dzisiaj po 9 zrzuciła mnie z łozka na sniadanko:-) Tak smiesznie ruszał mi sie brzuchol;-)Zjadła, wypiła i poszła spac :-P Angela-----> mam do ciebie pytanie, czy te ciuszki z babystyle sa dobre jakosciowo:-)?A moze lepsze te z agugu??? Zycze miłej niedzieli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam brzusie:) moja dzidzia raz kopie wiecej raz mniej wczoraj sobie troszke potańczyła bylismy na festynie bylo super:) angela -łóżeczko śliczne też już bym chciała mieć narazie to mam ubranka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ale jestem padnieta!!!!!!!!!!!!!!!! Najpierw super intensywny tydzien - obrona, a potem wycieczka do warszawy, odwiedziny, itd, a wczoraj weselicho. Auuuuććććććććććć!!! moje biedne nogi :) Ale sie wczoraj wytanczylam!! Super. Dzis odpoczywam i juz zabraklo sil na poprawiny :) Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam niedzielnie . Jestem już po krótkim urlopie pogoda w kratkę nic nie wolno nie wpuszczają ciężarnych na Gubałówkę o Kasprowym można zapomnieć .Zostały tylko Krupówki i knajpy z mnóstwem dobrych rzeczy . :)Waga w górę nogi mi puchną potwornie. Pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune - ja tez sie balam, bo synus sie cos uspokoil ostatnio. Ale lekarz powiedzia, ze prawdopodobnie tak sie teraz ulozyl. Sluchalismy serduszka, wszystko OK. Malgorzata-fajnie ze juz jestes ;-) Renatinka - ojj dalas czadu. Brzusiowa - ja na wszelki wypadek tez bym nie wchodzila do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam niedzielnie moja niunia też ma dni że albo się rusza intensywnie albo nie, nie wiem od czego to zależy byliśmy dzisiaj chwilę na festynie ale nas deszcz przegonił, wcześniej byłam z mężem i znajomymi na obiadku i pysznych lodzikach i było fajnie a co niech waga idzie w górę dobrze że juz nie jest tak parno uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus jest chyba jakis nadaktywny :) Ciagle sie rusza i to zauwazalnie nawet dla osob postronnych hihihi bo brzucho chodzi :)) Ja tez sie nie kapie w jeziorze w tym roku. Jest to ogromne poswiecenie z mojej strony,bo mamy domek nad jeziorem,a ja uwielbiam plywac, no ale czego sie nie robi dla kochanego dzidziusia :) Poza tym jesli chodzi o wit D wyzwalajaca sie podczas opalania,to tez o tym slyszalam. Twardnieja od niej kosci,co moze miec zgubny wplyw na malucha :( Ale ja nie mam problemu z opalaniem, bo ostatnio meczy mnie slonce, wiec opalac sie nie bede. Poza tym zaczely mi puchnac stopy i palce u rak :( Lipa jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ...dzisiaj mam doła i w ogóle dość ciąży, marzę o terminie porodu, boli mnie cały brzuch, źle mi się siedzi, chodzi, śpi, schyla, męczę się straszliwie, zmieniałam pościel chyba z godzinę :( upały wykańczają ech...wyżaliłam się Wam trochę. Dagar- ja bardziej wolę babystyle, ciuszki są zgodne z rozmiarówką, mięciutkie i po praniu nie sa do wyrzucenia :) polecam, plusem jest to że przy drugim zakupie masz już rabat na zakupy. Brzusiowa- dobrze zrobiłaś że się wstrzymalaś od kąpieli, tez bym tak zrobiła Nieznajoma- uśmiałam się z tego WC, pierwszy raz coś takiego slyszę. A mój mąz co najwyżej może zamówić mi pizzę hehe :) tyle mam z jego gotowania :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie! Jak jest taka ładna pogoda, to nie mam kiedy właczyć komp :-O. Strasznie puchna mi nogi i brzydko wyglądają, ale muszę się pochwalić, ze ostatnio mniej boli mnie kręgosłup i mogę więcej pochodzić. Moja ginekolog w czerwcu powiedziała mi, że macica zmieni ułoznie i bedzie mniej uciskać i rzeczywiście tak jest! W upały nie chce mi się gotować biadków, więc zamiast obiadu mój mężuś zrobił mi grilla - jedzonko z grilla nawet przy cukrzycy polecają, więc super. Mój synuś też się tak dziwnie rusza, bo ma np 1-2 dni takie, że czasami odnosze wrazenie, jakby chciał wyskoczyć z brzuszka, a potem ma 2-3 dni takie, że się ruszy z jeden raz na 2-3 godziny i wtedy można dostać na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie od rana skwar, na szczęście mam wiatrak przy biurku, ale i tak będzie ciężko pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dziewczyny,mam wazne pytanie:czy ktoras z was miala do czynienia ze szczelina odbytu?jakis miesiac temu przy wyproznianiu pojawila mi sie krew,gin zbadal i stwierdzil ze to szczelina odbytu,dal mi masc i przeszlo, wczoraj znow pojawila sie tak samo krew,posmarowalam mascia i dzis juz ok,ale troche mnie to niepokoi :( czytalam ze to normalne bo przekrwione sluzowki sa ale mam nadzieje ze wiecej sie nie powtorzy to. :( i kolejna rzecz takie uczucie suchosci w nosie mam i takie przekrwione jakby tam bylo,ciagle nawilzam sola morska ale te upaly daja o sobie znac nogi tez mi puchna najbardziej rano i wieczorem angela - ja czasami tez bym chciala juz zeby ta ciaza krocej trwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! witam w poniedziałek! Renatinka właśnie o to mi chodziło z tym opalaniem... ja się troszkę poopalam bo jak wszystko dzisiaj dobrze pójdzie u lekarza to w środę wyjeżdzamy nad morze :) i to na moje ulubione zachodnie wybrzeże :) oczywiście o ile pogoda dopisze :P Migotka współczuję siedzenia w pracy... ja jestem na zwolnieniu już miesiąc i nie wyobrażam sobie wrócić z tym wielkim brzuchem za biurko w taki skwar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od wczoraj pada, dziś jeszcze na razie nie, ale zachmurzenie ogromne.... Co za dziad z tego mojego właściciela!!! On mi chyba nigdy tych okien nie wymieni!!! Najpierw chciał pół roku z góry, w międzyczasie powiedział, że chyba wystarczy 4 m-ce za czynsz z góry i myślał, że odpuszczę, a jak powiedziałam, że ma przyjechać po kasę to zbladł.... Odczekał kilka dni i żeby mnie wkurzyć, powiedział, że teraz chce za 8 m-cy z góry, dziad jeden :( myśli, że kasą sram chyba... A ja mu na to, że umawialiśmy się na pół roku, że gadał nawet, że 4 miechy wystarczą, że wzięłam pożyczkę na to :-P (choć wcale tak nie było) i teraz mnie odsetki zjedzą, bo on co innego wymyśla, że wózek muszę kupić ( a teściowa kupuje), kuchnia do remontu, on tego wszystkiego nie musi wiedzieć. Ehhh Mam dziś już dość :( {Angela} ja też już czasami mam takiego doła........ {S.U.R.I.} ja tego nie miałam >) Ja mam też pytanko dziewczyny, która ma taki brzusio w szpic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też teraz mam sucho w nosie, a jekiś czas już było dobrze. Nogi i ręce też mi puchną. Ja to w ogóle mówię sobie, że za wcześnie zaszłam w ciążę - lepiej zajść gdzieś w czerwcu lipcu, bo wtedy nie trzeba się tak męczyć latem. A przed nami 2 najcieplejsze miesiące w roku :-( Migotka, a Ty nie myślisz o zwolnieniu? Nie wyobrażam sobie siedzenia przy biurku w taką pogodę, w domu nieiwiele mi się chce robić, a w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ od razu widac ze po weekendzie bo duzo napisane;) ja mam brzuch bardziej taki \"rozlany\" i w ogole kazdy mi mowi ze bardzo duzy, sama nie wiem ale jak mowie ze jeszcze 3,5miesiaca to kazdy wytrzeszcza oczy ze jeszcze tyle czasu ja najbardziej mam dosc mojej rwy kulszowej ktora dokucza mi co wieczor, mam nadzieje ze minie jak urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe, bo chciałam sprawdzić, która ma taki brzusio jak ja i czy urodzi synka, czy dziewczynkę :-P A Wy macie w szpic i mają być chłopaki... A mi ginka powiedziała, że na 80% dziewczynka, ach te zabobony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam raczej w szpic,bardziej mi idzie do przodu niz na szerokosc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale wy jesteście płodne!!! Nie było mnie tylko przez weekend. Wlasnie wróciłam znad morza. Polecam morze kazdej ciężarnej, chociaz na weekend! Angela, sliczne łóżeczko. Ja tez takie chce i w identycznym kolorze. Zamawiałas może przez internet? Ja ma bardzie brzuch jak urbuz, wustajacy do przodu i urósł mi tylko brzuch i piersi, a jest dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG 29- wybieram się na zwolnienie na 2 tyg od 20 lipca; ja to z tych nadgorliwych......, czasem to jeszcze po godzinach siedzę ostatnio to nawet po 12 godz., a mówią że urzędnicy nic nie robią hihihi ale już odliczam dni do 20 tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×