Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

mg mala wazyla 1100kg byla malutka :(:( a teraz wazy 2500kg ale wcale tego po niej nie widac . Moj brat urodzil sie w 32 tyg i lezal tylko jeden dzien w inkubatorze byl silny a bylo to prawie 9 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień mam do dupy :( Dzięki dziewczyny za miłe słowa Nie wiem sama czy mu dać kuzwa i niech spierdala!!! Ale żeby mi wszystko zrobił to ok, ale ja i tak muszę wtedy bulić.. A kredyt nie wchodzi w grę bo mąż ciągnie za czarno swój biznes i jeszcze robi u innego kolesia, ale tak samo.. A mi kto da kredyt na chorobowym i z brzuchem i umową do 2014 roku.. Nie ma szans, zresztą mąż woli się sam dorobić i nienawidzi kredytów! A ja sama nie wiem, normalnie żyć się odechciewa z takimi perspektywami :( no nie??? Teściowa radzi mu dać tą kasę....... Ale on znowu ten czynsz od razu podniósł, a nawet nic nie zrobił... Kurwa za jakie standardy, ja tu mam jeden wielki syfffff Załamka totalna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mysleliscie o zmianie mieszkania? Moze znajdziecie cos tanszego i od kogos bardziej normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa jesli bedziesz mu dawac kase na kazde jego zadanie to bedzie coraz gorzej coraz wiecej bedzie wolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa- a jak duże masz to mieszkanko?? ale nie szkoda Wam kasy, ladujecie w remont nie swojego mieszkania, a włąsciciel nigdy Wam tego nie zwróci, tylko podniesie znowu czynsz, bo powie że standard mieszkania wzrósł...a teściowie albo rodzice nie mogą na siebie wziąć kredyt? a Wy byście spłacali, ja na mieszkanie z miasta bym nie liczyła, chyba że masz znajomości. Trzymaj się i postaraj się nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa, jak on widzi, że stać Was na remonty i na płacenie czynszu za pół roku z góry, to pewnie też wychodzi z załozeni, że macie full kasy i ciągnie ile się da! Przykre jest to, że tacy bezczelni się trafiają. Kasę od Ciebie bierze, straci na swoje potrzeby, a Was i tak ma w nosie! A naprawdę nie ma innego mieszkania do wynajęcia? Do porodu jest jeszcze trochę czasu, może zdążylibyście się uwinąć??? Zastanów się Słoneczko ❤️ Madzik - Ty umieściłaś na NK zdjęcie tej Kruszynki? Sliczniusio wyglada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już skończyłam Kochaniutkie na dziś a na jutro zostawiłam sobie tylko prace w ogródku :) Brzusiowa----->ty się mi tu nie denerwuj tylko pamiętaj o tym że "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!" Nie do końca twoje słowa ale twój opis więc zapomnij o tym frajerze !!!Buziol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa współczuję takiego właściciela mieszkania, ja bym mu nie ufała bo sama piszesz, że już Ci nie raz obiecywał... naciągacz i tyle... proponuję znaleźć inne mieszkano do wynajęcia... Renatinka ja się od egzaminu zbieram do tych porządków w materiałach ze szkoły ;) chyba się dzisiaj wreszcie za to wezmę... Życzę miłego dnia brzucholki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś już od 4-tej nie mogę spać taka jestem podłamana :( mąż dziś do tego chuja zadzwoni i powie, że rezygnujemy z łazienki i tych okien i chcemy swój czynsz :) lecę do urzędu dopytać się o to wszystko pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki dlugo nie pisałam bo nie miałam kaiedy u nas juz zaczeła sie budowa w końcu ech ile musieliśmy czekac na pozwolenie masakra aż 1,5 roku. brzusiowa- rozgladajcie sie za czymś innym bo on was wykończy finansowo zdzierca! dziewczyny z dietami trzymajcie sie jakoś przeleci i bedzie dobrze juz niedługo:):) ja byłam wczoraj u lekarza i mój synus waży 960 gram mówił ze na wadze bedzie przybierał co tydzień 200 gram już sie obrucił prawidłowo ale powiedział że wszystko jest możliwe że jeszcze może sie inaczej obrucić. Mały daje czadu tak mamusie kopie;) pozdrawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Powodzenia Brzusiowa, bedzie dobrze! Mazia - no u nas to normalne ze tak dlugo sie na wszystko w urzedach czeka - my z mezem tez przebudowujemy stary dom - ale praktycznie jakbysmy od nowa budowali - i tez potrzebujemy zezwolenia projekty itp. Planujemy na wiosne sie przeprowadzic, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie w koncu troche chłodniej:) mazia my tez bardzo długo czekalismy na pozwolenie na budowe a najlepsze ze jak juz ja otrzymalismy to sasiedzi nam sie odwoływali i przedłuzali pozwolenie o kolejne 2 miesiace ojjj ile nerwow wtedy było brzusiowa moze tak jak radza dziewczyny warto o kredycie pomyslec bo niestety w dzisiejszych czasach bez kredytu mało kogo stac na zakup nowego mieszkania/domu chyba ze sie totka wygra:D ;my narazie mieszkamy w starym poniemieckim domu ze starymi okanami i odpadajacymi tytnkami ale uwazam ze warto sie pomeczyc a gora za rok przeprowadzic do nowego domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ale sie dzis nie wyspalam :( Cala noc maly sie krecil. Nawet nie tyle kopal, tylko sie krecil caly czas. Dopiero o 4 juz nie wytrzymalam, zjadlam kanapke i maly zasnal. Czyzby byl glodny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) brzusiowa - w dzisiejszych czasach masakra z mieszkaniami :(mam nadzieje ze wlasciciel zmadrzeje i nie bedzie wam pod gorke robil!!! my mamy na kredyt mieszkanie,50m ale tez ciagle w nim cos wykanczamy a fachowcow z prawdziwego zdarzenia malo a jak juz sa to ceny z kosmosu maja :( renatinka - ja dzis tez niewyspana,mialam isc na to badanie glukozy ale pojde jutro bo za wczesnie musialam siusiu zrobic a potem jak mialam do pojemnika nasikac to juz nie bylo z czego :p ja po wczorajszych slodkosciach mialam dzis 80 cukru o 7 rano a o 6 bylo 89,ciekawe jak mi jutro wyjdzie na badaniach ile wy u siebie placicie za to badanie krzywej cukrowej?? mg - no pewnie,diete trzeba utrzymywac dla zdrowia malenstwa i dla zdrowia nas samych tez i zeby po porodzie chociazby nie wygladac jak warstwa zwisajacej skory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tez jestem straszny spioch. Spie od 23.30 do 7, potem sniadanko z mezem, maz do pracy,a ja do lozka i znowu spie do 10. Ale to jak mnie moj maly naparza w nocy, nie moze zostac niezauwazone :) podobno jak dziecko jest takie ruchliwe w brzuchu, to po urodzeniu jest grzeczne hihi na to licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka - hehe ja tak samo na to licze ;) ostatnio jak grzmialo i blyskalo w nocy to dzidzia jakby podwojnie sie wiercila,jakby sie bal albo slyszal te grzmoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.U.R.I ja miałam z kasy chorych, więc nie wiem jaki jest koszt badania Brzusiowa - trzymaj sie i pamiętaj, że takim ludziom nie można dawać wszystkiego co chce, bo potem jak będziecie mieli dzieciątko, to będzie chciał wyciągnąć jeszcze więcej wiedząc, że musicie tam mieszkać, bo gdzie się przenosić z dzidzią zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Dziewczyny z tym wojowaniem w brzyszku jest różnie mój teraz 2,5 roczny synek tłukł sie bardzo i to mu zostało do dzisiaj - 3 minuty nie usiedzi:-) teraz mam pod serduszkiem spokojniejszego typka i zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj 4letni synek tez bardzo sie wiercił w brzuchu i po urodzeniu mu zostało zwłaszcza w nocy brrrr masakra, teraz na szczescie zgrzecznial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Julcia nie kopała ani dużo ani mało, ale jak się urodziła to na poczatku miała kolki, a potem była już tak rozpieszczona, ze nie wypuszczałam jej z rąk;-) SURI u mnie krzywa cukrowa kosztuje 12 zł, rano poszłam po 9 a po 14 były już wyniki. Ja też chyba za twardo śpię w nocy i nie czuję ruchów maluszka. Ale jak wstanę na siusiu, to wtedy zawsze mamusię kopnie, żeby się nie martwiła - straszna panikara ze mnie! :-D Wczoraj wieczorem jak się położyłam spać, to zaczął tak wariować w brzuchu, że zaczęłam się zastanawiać, czy za chwilę nie wyskoczy :-D :-D :-D Cyba najwspanialsze jest w ciąży to, że się czuje jak dzidziuś kopie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×