Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętnie obejrzę

Pokażcie swoje suknie.

Polecane posty

Gość dqwafdq
ta ostatnia jest mega brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna2009
Dziewczyny,przykro mi to stwierdzic,ale te suknie slubne-chocby najpiekniejsze i najdrozsze-w normalnych warunkach,na normalnych dziewczynach wygladaja na maxa slabo...Na modelkach jest pieknie,ale na zywo na pannie mlodej fatalnie...Nie wiem od czego to zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najbardziej od PhotoShopa ale uważam że jak suknia jest dobrze dobrana i nie przesadna to \"normalna\" dziewczyna też może pięknie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Mojaaa....nie mysl sobie, ze jestem konserwatywna...ale bedzie ci widać pepek w kosciele...prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaaa
Przymierzałam model z roku 2008 i pępka nie było jako tako widać:) Ta moja ma inny wzór na gorsecie i można w nią wszyć część stanika więć będzie bardziej komfortowo niż bez:) Akurat się tym jakoś bardzo nie przejmuję, chciałam sukienkę inną niż wszystkie a na odkryte nogi nie zgodziła się moja mama więc mam choć przeźroczysty gorset:) Twoja bardzo ładna ale dla mnie za skromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Skromna?? pierwszy raz sie spotykam z takim okresleniem mojej suknii...ale oczywiscie....kazdy ma swoje zdanie:) A twoja faktycznie zadziorna:) Ale jak widze...chyba odzwierciedla Twoją osobę....a to włąsnie tak powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaaa
heh no wiesz przy moim przeźroczystym gorsecie Twoja jest skromna:) Dużo osób mi mówi "z gołym brzuchem do ślubu" ale nie wydaje mi się żeby ta sukienka była aż tak wyzywająca:) A co do odzwierciedlenia mojej osoby to chyba masz rację:) Ile kosztuje Twoja sukienka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Mojaaa......koszt mojej ślubnej suknii...byl straszny....bo prawie 5000zł.....ciezko było tyle zapłacić....ale moja babcia zakochala sie w tej suknii i to ona zapragnela mi ją kupić....tak jak prawie 30 lat temu kupiła suknie mojej mamie...czyli swojej synowej:) i tradycji stało sie zadość:) A Twoje była droga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Dobrze, ze sie nie przejmusjesz tymi tekstami ....."z gołym brzuchem do ślubu".....bo to przeciez Twoj slub i ma być tak jak ty tego chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Beszrtajn
piekniejsze suknie nie jedna miala a zostawala z dzieciakiakiem, rozwod i alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_25
no niestety, nie wiem dalczego, ale robi się przerwa pomiędzy niektórymi literami :) w każdym razie - chyba ładna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaaa
Moja sukienka kosztuje 3000 więc dużo mniej niż twoja Amelko, ale pewnie to też przez to że jest dużo mniej materiału:) Jeśli będę chciała mogą mi podoszywać jakieś udziwniena typu rękawki itp ale ja nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×