Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętnie obejrzę

Pokażcie swoje suknie.

Polecane posty

Gość chętnie obejrzę

Jakie modele. Pochwalcie się. :) Ja jeszcze nie wybrałam, ale z przyjemnością pooglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie obejrzę
piękna. jak księżniczka z bajki disney'a.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesienna panna mloda
a gdzie kupilas suknie, śliczne sa sukienki na tej stronie, moglabys powiedziec jak przedstawiają sie cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie obejrzę
całkiem inna od tej poprzedniej, ale też piękna. chyba taka nawet bardziej w moim stylu. bardzo podoba mi się przepych, zachwycam się nim u kogoś, ale sama jakoś się w nim nie odnajduję. śliczna i skromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam z ciekawosci-te suknie tak samo na was sie prezentowaly jak na modelkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie nawet lepiej i nie chodzi tu o brak skromoności, ale o to że modelka strasznie sztuczna i chuda, ja jestem szczupła ale mam odpowiednią do niej figurę i nie wyglądam jak wieszak :) wszystko to zdanie innych a nie tylko moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
Broneczka czy ta suknia jest dla ciebie wygodna? Ja też o takiej myślałam ale zmieniłam zdanie jak przymierzyłam.Nie dałabym rady w tym swobodnie tańczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
wredniak-piękna suknia.W sumie to mogę ciebie o to samo spytać.Bo modelka wygląda na nieco "spętaną":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia79
najladniejsza karolci :) inne tez ladne najmniej podoba mi sie ta ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussaa - to \"splątanie\" to tylko na zdjeciach ;) zreszta na mnie ladniej ta suknia wygladala niz na tej pseudo modelce, suknia byla bardzo wygodna, lekka, po podpieciu trenu super wygladala, ogolnie calkowita swoboda w tancu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja suknia zamówniona
Zobaczyłam ją i się zakochałam,zamówiłam przez internet z salonu.I taką własnie miałam na swoim weselu. Piękna! http://www.voila.pl/225/3ai15/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia! To moja suknia jest! :-)A poważnie, to do bardzo podobnej się przymierzam, tylko muszę mieć z ramiączkami, bo nie lubię samych gorsetów. Coś bardziej jak ta http://www.susanblanche.com/public/gown/2796/Demetrios_939.html Tylko się tak zastanawiam, czy ona nie będzie zbyt delikatna na ślub... Może któraś dziewczyna miała podobną? Tiul jest dość delikatny i boję się, że szybko się podrze albo będzie mnie krępowała i będę się bała, żeby sie nie zniszczyła zamiast się cieszyć imprezą... A znam siebie... Jak coś pójdzie nie tak, jak chce, to koniec, wkurwiam się i po imprezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hapo - kolezanka miala na slubie suknie z tiulu, podarla strasznie :( tiul byl tez bardzo delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera... :-( Właśnie tego się obawiałam... Chyba będę musiała zrezygnować, albo na wierzch koronkę może? Chyba będzie mocniejsza? Dzięk,i Wredniak, za odpowiedź. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hapo - to zalezy czy chcesz potem sprzedac suknie, czy nie, kolezanka podeszla na luzie do tego , bo postanowila ze nie bedzie sprzedawac sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tiul i nic mi się nie podarło no ale to tez kwestia 'obrotności' sukni oraz długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie myślę o sprzedawaniu, bo szyję na siebie, może się podrzeć też nie będę rozpaczała, ale nie na początku wesela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hapo - mysle, ze tak odrazu suknia to ci sie nie podrze, kolezance podarla sie po 12 :P jak juz kazdy byl lekko wciety i kazdy szalal i nie patrzyl na nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×