Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętnie obejrzę

Pokażcie swoje suknie.

Polecane posty

Gość jussaa
he dokładne przeciwieństwo mojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
a co myślicie o mojej? nie jestem do niej przekonana..jakoś nie zakochałam się w żadnej od pierwszego ujrzenia:) i nie mam pojęcia jaki welon do niej pasuje.. jest na str poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak im dluzej ja ogladam mam watpliwosci:D chyba musi mi ktos zakazac ciaglego jje ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deauville prześliczną masz sukienkę. Aż normalnie ci zazdroszczę. Ja kupowalam w madonnie a tam nie maja tego modelu. Szkoda, bo naprawdę piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
wredniak- a mi sie wlasnie podoba ten dodatek w innym kolorze.Zle sie czulam w sukniach duzych,szerokich czy z falbanami a takiej zupelnie prostej tez nie chcialam.Mam nadzieje ze to nie sprawilo ze suknia wyglada na mniej slubna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussaa-ladniutka,jak dla mnie za duzo kwiatkow,ale bardzo oryginalna!! welon-ja bym dala krotki mgielka albo jesli chcesz dlugi a suknia nie ma trenu (?) to moze byc i dlugi :) gratuluje wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
magdusiarose- twoja piekna jest, bardzo oryginalne bolerko! A co do mojej to tren jest ale bardzo krótki (nie wiem nawet czy mozna to trenem nazwac,ale w sumie sie podpina wiec chyba tak:) ) Na poczatku myslalam o welonie z koronka ale to chyba za duzo bedzie,nie wiem jeszcze czy wezme to bolerko,jesli juz to chyba ze skromnym welonem. Dzieki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussa-zalezy a kiedy masz slub? ja bym wziela bolerko,ale to moje zdanie.a welon dalabym skromny krotki lub dlugi,bo juz masz naszycia na sukni (tak jak ja).aha,nie bede miala tego bolerka ze wzgledu na jego oryginalnosc wlasnie haha ;) co do koronkowych welonow-powiedzialam ze nie,bo sa piekne,ale dla mnie za duzo tego.wygladalabym jak przepelniona choinka..zreszta,dlugie+koronkowe zakrywaja dla mnie suknie-jesli jest co pokazac na niej.no i drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję za ciepłe słowa pod adresem mojej sukienki:) Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i pomimo oglądaniu wielu innych wróciłam po nią, aczkolwiek droga jest jak diabli, zważywszy, że jest nad wyraz prosta, ale nic. Przeżyję:) Pozdrawiam wszystkie! nicollee20 i magdusiarose82- Wasze też są śliczne, w moim typie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja welonu nie będę miała, jedynie kwiatek wpięty w hiszpański kok. Tak ogólnie to zaczęłam się zastanawiać czy w poprzednim wcieleniu nie byłam Hiszpanką, bo jakieś takie ciągoty w tym kierunku mam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deauville-ja tez mysle o koku chyba hiszpanskim,storczyku malym we wlosach,ale i o welonie krociutkim,tylko nie wiem czy wszystkiego tego nie bedzie za duzo,no i gdzie wpiac welon-nad czy pod kokiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nie mam pojęcia. Ja welonu nie chcę, bo mi się nie podobają- z calym szacunkiem dla dziewczyn, które będą miały- więc mam problem z głowy. Kwiatkiem bedzie prawdopodobnie róża, bukiet też będzie z róż ecru i tyle. Małe kyształowe kolczyki i wsio. Ja lubię nade wszystko prostotę i elegancję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a ja tez stawiam na elegancje,minimalizm i naturalnosc-to by wlasnie byl ten kwiatek..tylko nie wiem czy wtedy wszystkiego nie jest za duzo na glowie..ale welon musi byc,mialam wpiety w salonie do sukni i wygladalo pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
ślub będzie 8 sierpnia,także przypuszczam że będzie ciepło i bolerko może nie być potrzebne..ale z drugiej strony już tyle sie naczytałam o reakcji księży na odkryte ramiona (u niektórych to nawet ksiądz czymś swoim pannę młoda przykrywał!) że wolałabym tego uniknąć.Ale chyba sie po prostu spytam o to księdza. Ale po dłużnym zastanowieniu to rzeczywiście koronkowe tu nie bardzo pasuje bo koronka jest już na sukni,raczej prosty delikatny welon i to nieszczęsne bolerko:) Teraz będę miała problem z garniturem dla mojego żeby do sukni pasował..i kwiatami, ech jak to dobrze że to raz w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się wypowiem
Jussaa masz bardzo ładną suknię:-) A bolerko jak najbardziej pasuje, bo tworzy z nią całość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
dzięki! za każdym razem jak otwieram stronkę z suknią to raz mi sie podoba,innym razem nie, typowa waga:) ale chyba nie tylko ja tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×