Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętnie obejrzę

Pokażcie swoje suknie.

Polecane posty

Gość Raona
Dlaczego żart? Bo nie takie ja się Tobie podobają despotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raona
W którym temacie byś się nie pojawiła to się wypowiadasz z pozycji Wszechwiedzącego. Nieładnie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
zdecydowanie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani jedna ani druga nie w moim
stylu ale już pierwsza ładniejsza w drugiej to bolerko jest tragiczne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie ta pierwsza (ecru) bo biała za bardzo bezowy krój ma, falbanka, koronka o do tego ten wzorek, za dużo wszystkiego napaćkane. Ale uwaga, to tylko moja opinia. Pierwsza boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze to moze nie Wasz styl, ok, rozumiem, ale przeciez kazda z nas wyglac bedzie pieknie w tym, co zakryje niedoskonalosci, a uwidoczni np. piekna talie. czy myslicie, ze suknia nr 1 jest ZA MAŁO ślubna? ma ksztal lekkiej litery A, jest na 1 kole, a 2 na dwóch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salsera => mierzylam suknie nr 1 w kolorze bialym i wygladam w niej bosko :):) Mam taka karnacje, ze dobrze mi zarowno w ecru, jak i w bialym, wiec wybiore ten drugi kolor :) suknia nr 2 - fakt, jest troszke bezowata, ale tylko torszke :) zdecydowanie jest one ciezsza od tej 1. moze powiem tak, w tej --> http://www.sarah.com.pl/foto/galeria.php?id_kat=3&id=2902 czuje sie jak ksiezniczka, ale..zawsze wydawalo mi sie, ze dol sukni powinien byc wykonany z wiekszej ilosci materialu, a tutaj sa zaledwie 2 warstwy. Suknia nr 2 - czuje sie wniej takze pieknie, ale tak .. pospolicie.. trudny wybor... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielna :) bardzo ladna suknia :) Piekna gora podkreslajaca biust :) lubie takie dekolty :) i jest prawie taka jak "moja", heh, nie jakas bufiasta :) widze, ze teraz trend sie zmienia...subtelnosc i piekny prosty dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sukienka dzielnej bardzo ladna ale ja bym ten tyl zlikwidowala bo brzydko wyglada moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
alles guete- pierwsza przepiękna,moim zdaniem,druga zdecydowanie pospolita.Suknia ślubna wcale nie musi być duża żeby wyglądała dziewczyna wyglądała ślicznie. Aż szkoda że już zamówiłam swoją...możesz napisać ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussaa :) dziekuje za opinie 🌻 ta 1 suknia, ktora Ci sie podoba i ktora prawdopodobnie bedzie moja kosztuje 2390 zl w salonie Sarah w Katowicach. a jaka Ty sobie zamowilas? pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
ja nie mam zdjęcia swojej,w salonie nie pozwolono mi zrobić a na stronie nie ma jeszcze nowej kolekcji,powinna być w lutym,sprawdzam codziennie:) kurcze nie jest droga,ja niemal tyle zapłaciłam za wypozyczenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheeeeee
Marta, te sukienki są fatalne, zwłaszcza te biusty, a raczej ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustu, to po prostu modelki nie maja, ale to zawsze troche inaczej wyglada na normalnej, zdrowej dziewczynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alles gute>>> zdecydowanie 1 , ma bardzo ładny dół :) Generalnie wszystkie suknie są piękne, jedne podobają mi się bardziej inne mniej i wiem , że będę miała ogromny ból głowy jaką suknię wybrać dla siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta S. moja suknia jest bardzo podobna do tej drugiej. Takie sukienki są śliczne. Obie bardzo mi się podobają. Zwiewne, lekkie dziewczęce. Z klasą. Gratuluję wyboru, jakiegokolwiek dokonasz będzie świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alles gute - zdecydowanie sukienka numer 1!! Marta S. obie sukienki sa sliczne, bardzo kobiece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×