Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętnie obejrzę

Pokażcie swoje suknie.

Polecane posty

No właśnie ja o tej też myślałam, ale nie mogłam znaleźć już zdjęcia, a mam na komputerze zgrane:-)Te ramiączka mi się bardzo podobają i jest chyba bez koła, co mnie odstrasza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja mam takie doświadczenie, że sama wdepnęłam drużce w tiul na sukience i... cały oddarłam... Dobrze, że dziewczyna się nie wściekła... Powiedziała,że i tak miała ją uciąć, bo to była rybka z tiulem na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna Panna Młoda
Sprowadzałam suknię na własną rękę ze Stanów, ale wiem, że można kupić je w Polsce. To znaczy teraz wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknee, piękne :-) Jejlku, jak mnie się takie suknie podobają:-) Tylko za chuda i za mała jestem... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie okropnie podobaja suknie z tiulem. Sa bajeczne taka wlasnie chcę mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulala
Mnie sie najbardziej podoba suknia dziewczyny o nicku-->ogon komety. Sama bede miec bardzo podobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie bardzo właśnie się podoba... Za dużo już podobnych widziałam. Opatrzyła mi się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, śliczna:-) Kurcze, tyle się zeszukałam po necie, a widzę, że jeszcze nie wszystko widziałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamat
a mi sie bardzo nie podobają suknie "dla księżniczek" o ogromnym dole.Przymierzyłam jedną, ale ciężkie!! do tego ślub latem:/ Poza tym one wszystkie dla mnie wyglądają tak samo.Poza tym nie wyobrażam sobie żeby moja suknie w tańcu z partnerem plątała się między jego nogami:)To tylko moje zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamat
sorry za powtórzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna ale trzeba mieć
wąskie biodra, bo poszerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie
masz rację,nie pomyślałam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zadna nie podoba:)))) jestem zalamana przez to szukanie wszystkie mi sie opatrzyly plakac mi sie chce bo juz czas zamawiac suknie a ja nadal mam metlik ...chciala bym taka suknie na maxa orginalna a te wszystkie suknie pokazane sa piekna to fakt ale zadna nie wstrzymala u mnie oddechu...mam tempramencik i dlatego suknia tez musi miec w sobie to cos...zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zadna nie podoba:)))) jestem zalamana przez to szukanie wszystkie mi sie opatrzyly plakac mi sie chce bo juz czas zamawiac suknie a ja nadal mam metlik ...chciala bym taka suknie na maxa orginalna a te wszystkie suknie pokazane sa piekna to fakt ale zadna nie wstrzymala u mnie oddechu...mam tempramencik i dlatego suknia tez musi miec w sobie to cos...zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak - ja własnie chciałam jak najbardziej skromną ;) bo te wszystkie beze, tiule itp to nieeee :D pozatym z ciekawości przymierzyłam jedną z tafty, z gorsetem i generalnie taką wyjebaną w kosmos i czułam sie jak debil :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naomi na mnie przed wybraniem sukni, zadna nie zrobila ogromnego wrazenia, ogladalam na necie chyba wszystkie mozlwe suknie i zadna mnie nie powalila, szukalam czegos dla mnie.. znalazlam jedna z madonny, ale nie stac mnie bylo na nia.. to potem szukalam odpowiednika tej sukni i wkoncu znalazlam, i wtedy bylo to wielke "wow" w sumie 4 modele mnie zafascynowaly na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, ja w sumie nie mialam baardzo skromnej, ale tez nie mialam beeeze, mialam taka posrednia i wlasnie w tym byl urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×