Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętnie obejrzę

Pokażcie swoje suknie.

Polecane posty

te skromne podobaja mi sie lecz troche wygladaja jak koszula nocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak widziałam Twoją na pierwszej stronie ;) ładna aczkolwiek mi się dół nie podoba bo te "syreny" też nie w moim stylu ;) ;) Naomi - wcale nie jak koszula :D jak ja przymierzyłam moją to bynajmniej nie wyglądałam jakbym szła spać zaraz :classic_cool: no ale oczywiście każdy może mieć inne skojarzenia :D ponadto ja postawiłam również na wygodę bo te stiulowane na maksa suknie widziałam na necie na filmikach i widziałam jak męczyli się faceci tańcząć z laską w takiej sukni, żeby nie podeptać i nie potargać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria z miłą chęcia przesle ci na meila mnie w tej sukni slubnej i zobaczysz ze nie jest to suknia typu \"syrenki\" jest to suknia w ksztalcie litery A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz a wydawało mi się, że to syrena ;) ;) ;) nie wiem chybam ślepa :D :D :D :classic_cool: Popatrzyłam raz jeszcze - zmyliła mnie chyba ta ostatnia fotka gdzie ona tyłem stoi ;) z przodu jest faktycznie lekko rozszerzana od pasa w dół ;) ale do takiej sukni to chyba trzeba mieć figurę boską :D a że ja takiej nie mam to suknia nie dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje, ze dobra super figure to trzeba miec do twojej sukni, nie wiem ja jestem szczupla, ale w tej czulabym sie grubo chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak ja też mysłałam, że ta moja odkryje WSZYSTKIE niedoskonałości bo niby ja też szczupła [1,67 cm - 55 kg] ale tu brzuszek tam boczki itepe :classic_cool: przymierzyłam właśnie tą oraz drugą z gorsetem i wielką kiecką i zapewniam Cię, że w tej drugiej wyglądałam o wiele bardziej niekorzystnie a ta moja ma przeciez pod spodem halkę, na to 2 warstwy muślinu i to wystarczająco wszytko maskuje ;) Na żywo ta Twoja suknia o wiele piękniejsza niż na necie ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matramat
wredniak-podoba mi sie twoja suknia:) mogę wiedzieć ile za nią zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria ja mam 175 wzrostu i waze 58 kg :) i jak przymierzylam beze to wygladalam jak bombka :D haha no nie dla mnie mimo, ze jestem wysoka. moja suknia kosztowala w sumie ok 5tys. ale trafilam na wyprzedaz kolekcji i z dodatkami zaplacilam 3 tys. w ogole to dzieki 🌼 suknia jest do sprzedania jakby sie ktos pytal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, też ja mam w swojej kolekcji:-) No normalnie coraz bardziej mi się te suknie podobają:-) I coraz mniej praktyczne mi się wydają , jak myślę o wszystkich sytuacjach na weselu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
pieknosc nad pieknosci -> rozmiar 34, wzrost 1,67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metlik w glowie twoja jest taka niespotykana ale bardzo kobieca i delikatna, naprawde ladna pod warunkiem ze jestes drobna :) podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapapapapapa
Mały rudzielec - piękna, bardzo awangardowa przez swoją prostotę. Spanielka - bardzo ładna, bardzo, przyglądałam sie jej uwaznie, ale jednak nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×