Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facetpoprzejsciach

Muzyka erotyczna na wieczory we dwoje

Polecane posty

do a ja napisze tak - Na początku XXI wieku z zespołu odeszła trójka członków (Barby, Kathy, John) i z dziewiątki rodzeństwa w zespole pozostała szóstka. Obecnie na scenie razem pozostało zaledwie jego 5 członków. John Kelly rozpoczął ze swoją żoną – hiszpańską piosenkarką Maite Itoiz – projekt Tales from the Secret Forest. Paddy Kelly wydał solową płytę \"In exile\", zaczął intensywnie interesować się religią, brał udział w protestach przeciwko wojnie w Iraku i w końcu poświęcił się filozofii i teologii w klasztorze we Francji. Kathy Kelly nagrała swoją solową płytę (obecnie występuje gościnnie z zespołem). Do Patricii, Jimmy\'ego, Joeya, Maite i Angela Kelly dołączył ich brat - Paul, który kiedyś przestał z nimi grać. Angelo dodatkowo gra koncerty na własną rękę. Kelly Family mimo zmniejszonego składu nadal przyciągają wiele osób na koncerty, powracają do korzeni, grając muzykę irlandzką i celtycką. Też się trochę z nich nabijałem, ale teraz, po latach, fajnie sie ich słucha. Muzyka ponad czasowa, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do muuuuzki - też fajne. Jednak dopiero płyta Time pokazała, że do dzisiaj nikt nie nagrał albumu z takim kunsztem, znawstwem muzyki, tekstami i z taką liryką. Ja do dzisiaj nie pogodziłem sie z faktem rozpadu ELO. Ostatni album przesądził o tym rozpadzie. Czałonkowie ELO byli juz bardzo skupieni na włsanych animozjach i żalach nie wiadomo o co. Jeff Lynne podjął zatem działania na własną rękę. Tworzy, ale już nie dla siebie. Szkoda. Te ich chórki między nagraniami, to był majtersztyk. Nikt tego wcześniej nie zrobił. Ta linia melodyczna, zmienność motywu. Po nich inni wykorzystywali takie zagrania. John Lennon powiedział kiedyś: "Gdyby Beatles istniało (było wtedy w rozpadzie), graliby taką muzykę". Byli cudowni, wzruszający i niepowtarzalni. Tak jak seks, za każdym razem jest inny, jeśli znasz się na tej sztuce. ;-) Confusion, Need Her Love, Ticket to the Moon - mam przypomnieć więcej takich romantycznych hitów? Obejrzyjcie też film o zakochanym komputerze Electric Dreams. To właśnie muzyka Jeffa Lynne. A Xanadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
lol, skąd tyle wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramzes z daleka - dzięki, wrzucam do zestawu. The red light of the sun, slowly descending. The sky is all I see, it's never ending. We could fly, you and I. On a cloud, kissing, kissing. The wind plays with the leaves, the weather turns colder. But as long as we believe, love doesn't get older. We could fly, you and I. On a cloud, kissing, kissing. On a journey of the heart, there's so much to see. And when the sky is dark, you'll be right here, right here with me. Right here with me. Kissing. (Kissing, kissing) (A journey of the heart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiumisiu
może coś na grę wstępną , coś do słuchania w trakcie poznawania piękna kobiecego ciała Beautiful World in existence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość electric_ beauty
Michelle - Blue Angel ( wersja francuska) Gotan Project - Santa Maria Patrizio Buanne - The Italian Patty Austin & James Ingram - Baby come to me F.R.E.U.D - eternal Epica - Solitary Ground Blank& Jones- Beyond Time ( Ambient edit) Sexonica - Wish to lick ( cała płyta jest z jękami i takimi tam :) Capercaille - Allein Duinn 34 Mono- Life in mono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
Faktycznie, takie nawet do tańca trochie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktor muzyki
Hej, a kiedy dodacie co nowego? Może co z gothic rocka, jest fajny i ma ciekawe klimaty. Np. Epica inne kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladolica
nie sprawdzałam ostatnio aktualizacji na chomiku, ale nie kojarzę, aby w postach przewijały się te tematy: *Andrea Bocelli&Laura Pausini-Vivo per lei *J Dassin-Et si tu n'existe pas (bardzo stary kawałek, ale ja go bardzo lubię) *Laura Pausini & Gianni Morandi - In Assenza Di Te live *Tomasz Żółtko- "Kochaj mnie i dotykaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extra, dodałem Joe Dassin i Laura Pausini & Andrea Boccelli. No, no, kolekcja nm sie rozwija. Tam już jest ponad 100 nagrań. I to dzięki Wam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiniec
Byłam tam i nie znalazłam Savage - Radio i drugi - Only You. Może też coś Blue System - Lisa Said

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiniec
Hej, facet, gdzie jesteś? Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
Już nas nie lubi i uciekł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieniefrania
a jak tam samemu wrzucać pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za dłuższy brak odpowiedzi, ale nie miałem ostatnio czasu. Raczej nie można samodzielnie wrzucać tam plików, do mojego katalogu, ale piszcie swoje propozycje, jak dotychczas. Będę tam umieszczał Wasze ulubione kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita porządna
A można zamówić takie płytki gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejże, ja piractwa nie bedę uprawiał. ;-) To zestawienie ma charakter informacyjny. Nie nagrywam i nie kopiuję. Ale pozdrawiam miłośników takiej nuzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita porządna
Szkoda, byłoby szypciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
Są jakieś nowości? Ostatnio nie byłem tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia Siarzewska
Paulla jest suuuper. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
Mi też się podoba. Może to i są piosenki dla kobiet, ale o facetach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×