Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facetpoprzejsciach

Muzyka erotyczna na wieczory we dwoje

Polecane posty

Gość gościu
Jakiś romansik bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskreta kochanka
wzruszylo... hmmm... mnie tez Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to kwiatki
🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
facetpo... a może cość Mylene Farmer? Ona potrafi zrobić taaaaki klimat. Widziałem ją na koncercie we Francji. Tam ją poprostu kochają. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ostatnio mam coraz mniej czasu na kafeterię. Postaram sie coś wrzucić Mylene Farmer. Też lubię jej piosenki. A z francuskiej muzyki polecam tymczasem Lara Fabian. Też jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
Dzięki za Paullę. Jest super. Pozostałe też są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
Muzyka fajna, romansik też się szykuje. Fajne takie forum, nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może nieco egzotyczniej: The Shanghai Restoration Project feat. Amos Winbush - Babylon of the Orient http://www.youtube.com/watch?v=OLhJw1K7NrM Dla wszystkich samców którzy nie łapią co sie tu odbywa/odbyło: Wystarczy lektura kilkudziesięciu (wbrew pozorą 20-40 to wcale nie dużo) książek różnorakiej tematyki, na przyzwoitym poziomie aby znacznie rozszerzyć zasób słownictwa i światopoglądu. Później odpowiednia konstrukcja (a czas przecież jest, przed monitorem nikt Cie nie pogania), oraz w miarę lotny niuans i każde drzwi stoją otworem. Do stosowania tego w realu potrzeba jeszcze zmysłu improwizatorskiego. Uczcie się panowie, kolega pokazał klase :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka muzyki
Faktycznie, w dobie przepojenia eteru radiowego hip-hopem i disco-polo, gdy na forum pojawia sie facet, który słucha trochę delikatniejszej muzyki i potrafi się przyznać, że wzrusza go Paula, to... albo trudno uwierzyć, albo trzeba się w nim zakochać. Mamy mózgi powypalane przebojami w stylu "Jesteś szalona", a młodzież nie potrafi odrzałować, że mogli "dojść najdalej ze wszystkich" a on mógł "brać ją w aucie", tylko ona nie chciała... Do tego nadmiar seksu na prywatkach, alkoholu i papierosów, od których dzisiaj nie stroni nawet dziecko z gimnazjum. Dobrze, że czasem można odpocząć przy muzyce w stylu tego Erotic, czy Romantik, przy kominku, o którym wspominał facetpoprzejsciach. Oby więcej takich facetów, to dziewczyny nie będą takie samotne w weekendy i mniej onanistów będzie wypowiadać się na tym forum o technikach pod prysznicem, podziwiając kolejne zdjęcia nadesłane przez zdesperowane paszteciary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka muzyki
sorki za "odrzałować", żal piszemy przez ż. Widzicie, to jest ten wpływ internetu na nasze otępiałe mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
miłośniczka, ale pojechałaś po całości... ale racjhę masz fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniąca lala
Ja tam chciałabym takiego romantycznego chłopaka przy kominku, w weekend, ale nie spotkałam takiego jeszcze. ;-( Są tacy jeszcze nie zajęci? I żeby tak kochał tylko mnie, a nie oglądał sie za blacharami. I lubił słuchać ze mną Pauli i takich tam. A nie tylko mecze w TV. Bez papierosów i wódki. Ja nie jestem brzydka, żeby sie trzeba było przy mnie otumaniać alkoholem. Takiemu oddałabym nie tylko serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufaj sobie, dbaj o siebie i innych, wierz ludziom, a znajdziesz tego jedynego... Nie tylko do muzyki przy kominku ;-) Każdemu pisana jest jego druga połówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniąca lala
tylko dlaczego tak trudno ich znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
a ja ci nie odpowiadam. Jestem młody i fajny. Reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita porządna
widzisz gościu, żadna cie nie chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
zasłuchali się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonata Arctica - The Misery, to świetna ballada rockowa w klimacie najlepszych ballad, jakie śpiewali Scorpions i Europe. Oczywiście dodaję i dziękuję za propozycje. Czekam na kolejne i pozdrawiam wszystkich. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniąca lala
facetpo ... to ty jeszcze żyjesz? Dawno cie nie było. Co słychać u romantycznego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, żyję i to wcale nie źle ;-) Nadal nie reflektuję na podryw, a już na bank na ten z internetu, ale nadal słucham romantycznych ballad i muzyki, takiej od serca. Pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania swoich propozycji do tego zestawienia nagrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiniec
Mam pytanie. Czy przybyło coś nowego w tym temacie? Dawno nikt nie dodawał nowych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×