Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość gość
Zamiast forum gdzie można wymienić się doświadczeniami odnośnie kwasu powstała strona z reklamami gabinetów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaSkierniewice
pod oczy to musisz sobie dać nieusieciowany kwas hialuronowy bo inaczej będzie widać zgrubienia. Ja sobie co pół roku robię mezoterapie i 1 raz miałam wypełnianie doliny łez u dr. Bohdana Potockiego z Warszawy. Robiłam to 3 lata temu i mi się cały czas bardzo ładnie trzyma. Teraz tez jeszcze robiłam sobie karboksyteripę pod oczy bo mam duże cienie, fajnie działa na cienie bo bardzo mi się zmniejszyły i chyba tez trochę zmniejszyły mi się zmarszczki, choć podobno karboksyteria działa tylko na cienie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adell88
Jeśli o Szczecin chodzi to zdecydowanie http://www.imageszczecin.pl/. Usta wyszły naturalnie tak jak chciałam, nie podoba mi się jak usta są jak nadmuchane, chciałam delikatnej poprawy i idealnie jest to co miało być. Zdecydowanie bardzo profesjonalny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biancle1
kwas hialuronowy to po prostu cud medycyny :) warto odłożyć troszkę pieniążków i zrobić coś dla siebie, a sam zabieg wcale nie jest taki straszny i przede wszystkim drogi jak się niektórym wydaje - https://endermomed.pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam mezo z kwasem hialuronowym i zdecydowanie polecam :) Efekty bardzo fajne. Jak ktoś pisze, że dzieje się to czy tamto, to chyba sobie sam nie robił. Wystarczy poczytać w sprawdzonym miejscu, np. http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna, jak przebiega zabieg i jakie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z medycyna estetyczna, to bliski przyjaciel każdej kobiety ;) Ja chodzę do www.lekarze-kolber.pl i musze przyznać, ze już widzę pierwsze efekty współpracy na własnej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak własnie słyszałam,że jak coś wypełniac to najlepiej kwasem hialuronowym. Nie wiem ile w tym prawdy ale ja korzystałam z usług drkepa.com i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Od jakiegoś czasu interesujemy się tematem poszkodowanych osób w zabiegach medycyny estetycznej. Jeżeli jesteś taką osobą lub znasz kogoś komu np. wstrzyknięto kwas hialuronowy, wykonano botoks lub inne ingerencyjne zabiegi przez kosmetyczkę, a nie lekarza - skontaktuj się z nami na adres telewizjatvnkrk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie "piękne" już panie ! Zastanawiam się nad korektą ust kwasem hialuronowym. Czym powinnam kierować się przy wyborze kliniki ? Czy rodzaj kwasu jaki stosuje dana klinika ma znaczenie ? To będzie mój pierwszy taki zabieg. Co polecacie ? Co wiecie o tym cudownym kwasie ? Pozdrawiam Was i liczę na pomoc ! Ewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam. Miałam zrobione wypełnienie sofidermem i efekt jest piorunujący. Czy wie któraś z pań czy kwas w tabletkach pomoże przedłużyć efekt? Pierwszy raz coś takiego robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na kwas hialuronowy i super, bo zmarszczki są mniejsze, ale efekt jest naturalny. Kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczny, nie powoduje reakcji alergicznych. Zabieg wykonywałam w profesjonalnym gabinecie na Kamieńskiego we Wrocławiu http://www.kn-estetic.pl Wyszło idealnie tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolę sobie na chwilę przerwać zachwalanie gabinetów i zadam takie pytanie. Czy ktoś miał do czynienia z tym kwasem? http://www.techderm.pl/ Interesują mnie głównie opinie lekarzy którzy być może już coś takiego używali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nad takim zabiegiem zastanawiam. Jakie specyfiki Panie polecają? Jak popatrzyłam na cenniki to się dowiedziałam tyle że nazwy i ceny są różne. W internecie jakichś porównań brak, przynajmniej ja nic nie znalazłam. Zasada droższe = lepsze nie zawsze się sprawdza. Poratujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaxx
Juvederm . Nie ma przeciwskazań przy niedoczynności tarczycy. Najlepszy kwas hialuronowy na rynku światowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o likwidację zmarszczek kwasem hialuronowym ja polecam naszą łódzka klinike Dermed i dr Dorotę Żukowska, dla mnie najlepsze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu setki reklamujących się gabinetów. Na żadnym forum nie można wymienić się opiniami bo same "super zadowolone klientki "padające "super "gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie .Mala prozba czy ktos z Was ma namiar czy slyszal o klinice czy osobie do podania kwasu hialuronowego w usta (powiekszenie ust),a tutaj mozna szybko spartaczyc .Szukam lelarza w Bialymstoku lub okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie na tematy Osoby Pani Doktor Ewa Kaczan Ona jest dratologiem w Sokolce sle wiem ze tez przeprowadza zabiegi na twarz I podaje kwas hialuronowy 1ml 600 zl to cena super jak u nas bo regjon biedny ale takie tematy da drogie w Bialymstoku .Tylko cena dobra tylko jak podaje ten kwas I jaki efekt ???????Niewiem moze ktos cos wie o tej Pani Doktor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na 'kwas' do doktora Romańczuka ze Stargardu i chwalę sobie podejście jak i ceny, które są na rozsądnym poziomie. Efekt po kwasie był ledwie zauważalny, tak tylko żeby podkreślić, a nie oszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też trochę napisze o swoim doświadczeniu z gabinetami kosmetycznymi. Prawdę mówiąc mam bardzo dobre porównanie dlatego z Łodzi polecam gabinet Dream-Med i tym samym dr Majcherczyk. Pani doktor jest profesjonalna, rzetelnie podchodzi do każdego zabiegu i do tego jest bardzo miła. A przede wszystkim w przeciwieństwie do niektórych jest naprawdę szczera, nie ściemnia i nie naciąga bez potrzeby na zabiegi. Polecam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam robione wypełnianie kwasem hialuronowym w gabinecie www.prestige-skin.pl. Wszystko wyszło tak jak chciałam i bardzo jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ostatnio klorzystała z usług http://perfectbody.net.pl/ nie polecam straszna obsługa zerowe podejscie do klienta naszczescie kolezanka w ostatniej chwili zrezygnowała z zabiegu po tym jak panie zamiast zająć sie osoba piły sobie kawka i popychały p*****le zalll nie omijajcie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy bardzo dobrze sprawdza się przy głębokich zmarszczkach. Ja miałam właśnie takie i byłam na zabiegu ich wypełnienia w Kosmetyka ID. Efekt jest super, zmarszczki zniknęły a jednocześnie twarz wygląda bardzo naturalnie więc mogę polecić taki sposób wygładzania oznak starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słyszałam, że ten kwas hialuronowy jest bardzo dobry. Ja niestety obawiam się efektów ubocznych. :( Nie wiem, co ze swoimi zmarszczkami zrobić. Ktoś mi podpowie, jaki zabieg byłby bezpieczniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przeszczep tłuszczu na twarz zamiast kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×