Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość gość
Aby usunąć skutecznie zmarszczki polecam klinikę Skopia, specjaliści w swojej dziedzinie , najlepsi lekarze jakich spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziapadzia44
Jeśli chodzi o modelowanie twarzy za pomocą kwasu hialuronowego to zdecydowanie polecam centrum zdrowej skóry damian. Mam porównanie gdyż moje dwie przyjaciółki korzystały z takich zabiegów w dwóch różnych klinikach i u jednej efekt był naturalny natomiast u drugiej wprost przeciwnie. http://www.czs.damian.pl/oferta/modelowanie-ust-i-dolnej-czesci-twarzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie o wiele bezpieczniejszym zabiegiem jest laser frakcyjny Palomar Emerge. Podczas zabiegu odbudowują się włókna kolagenowe i elastyny dzięki czemu szybko widać efekty. Skóra jest jędrniejsza a zmarszczki same wypełniają się kwasem hialuronowym. Nie musisz go sobie wstrzykiwać. Ja byłam akurat w cosmetologice na Aniołkach w Gdańsku, bardzo dobra klinika, nie raz korzystałam z ich usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj Dana
Ja sobie wypełniałam zmarszczki pod oczami kwasem hialuronowym. Efekt: rewelacja! Tylko to trzeba iść w dobre miejsce, gdzie się na tym znają i Ci tego nie schrzanią. Ja byłam w Biostudio w Podkowie Leśnej i polecam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamical
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem każdego żywego organizmu i świetnie działa dla naszej skóry, ujędrnia ją. Kiedyś byłam temu przeciwna, ale zmieniłam zdanie jak dowiedziałam się co to jest. Wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy w usta i jestem mega zadowolona z tego jak naturalny daje to efekt. :) http://labocaclinic.pl/kwas-hialuronowy-usta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerska
stosowałam wiele preparatów ale i tak wik zrobił swoje, zaczęły mi sie robić kurze łapki i to jeszcze dodatkowo mnie postarzało, zdecydowała sie na wypełnianie kwasem w magicznej klinice, zabieg nie byl drogi a efekt jest super, takiego nigy nie uzyska się kremami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia845
Hej dziewczyny! Ja miałam powiększone lekko usta za pomocą kwasu hialuronowego w Estetyka Day Spa pod Warszawą i jestem zachwycona! Ust wyglądają pięknie, są pełne, soczyste no bomba! :D Nic nie bolała, opuchlizny też dużej nie było, jestem mega zadowolona! Polecam gorąco, tu macie ich stronke jak coś http://sienkiewicza.estetyka-dayspa.pl/powiekszanie-ust-kwasem-hialuronowym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A był ktoś z was już w Sopocie w Clinica Cosmetologica? Bo wiem ze jest nowootwarta i zastanawiam się, jak tam ceny wyglądają :) Jeździłam z mama na Aniołki w Gdańsku, ale jesteśmy z Sopo więc mamy bliżej :) Dajcie znać, jak tam wyglądają zabiegi na zmarszczki, bo chciałabym mamie zafundować z siostrami jakąś serię na przykład ten harmony xl czy coś. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy to jeden z lepszych sposobów na zmarszczki! Zgłosiłam się na zabieg do Dermapoint do Katarzyny Mierzwińskiej i mogę polecić osobom, u których widać już pierwsze oznaki starzenia. Zabieg nie jest bolesny a daje bardzo dobre, widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest bezpiecznie wstrzykiwany uważam, że jest bezpieczny, jakby nie było każdy organizm zawiera kwas hialuronowy. z wiekiem nam go brakuje stąd zmarszczki Też wygładzam swoje zmarszczki, nie ma w tym nic wstydliwego czy niebezpiecznego.,ale mam zaufaną dr Dorotę Żukowską z łódzkiego Dermedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykupiłam mamie zabieg na wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym w Estetyka Day Spa i wróciła bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety genetycznie od ho ho czasu mam takzwane zmarszczki palacza a nie jestem nałogowcem. Chodziłam do kliniki Vesuna na depilacje laserowa i za którymś razem zapytałam mojej ukochanej pani ani co by poleciła na to No i poleciła mi urządzenie plasmag czy jakoś tak. jestem już po jednym zabiegu i efekt jest bardzo duży to co zostało jest niczym w porównaniu do tego wcześniej może w sumie powtórzę zabieg ale na razie to mi wystarczy. Mnie troszkę bolało ale mam nadzieje ze efekt będzie trwały bo tak zapewniała pani Ania. A No i ja mogę polecić właśnie paniom anie z dobrego pasterza z vesuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio powiększyłam sobie usta kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg zrobiłam w Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów. Musze stwierdzić, że teraz  dzięki nim moje usta wyglądają znakomicie. Polecam każdemu ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wypełniane zmarszczek w dolinie łez kwasem hialuronowym, w sumie to odkąd pamiętam miałam problemy z tą okolicą twarzy. Miałam nie robić zabiegu ale koleżanka miała też wypełniane zmarszczki tyle że w okolicy ust i jak zobaczyłam efekt na żywo pomyślałam że też spróbuje. Zabieg miałam wykonywany w klinice Skopia w Krakowie, poszłam bo słyszałam pozytywne opinie i nie żałuje. Mogę polecić wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka32
Mam 32lata zastanawiam sie czy nie zrobić sobie zabiegu wypełnienia zmarszczek w okolicach ust i czola, kwasem hialuronowym, mam lekką asymetrię ust i wydaje mi się ze bardziej mi te usta znikają i robią się węższe, znacie kogoś prawdzonego, najbliżej mi do Katowic. Chciałam sie dowiedziec tez czy ktos korzystał z Magicznej Kliniki bo ta akurat jest w Katowicach ma przystępne ceny i zastanawiam sie czy nie skorzystac z ich usług ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia xyz
Zamiast decydować się na zabiegi może warto spróbować naprawdę skutecznych kosmetyków? Mogę polecić aktywator młodości Hydranov od AVA. jest niedrogi, bo kosztuje około 20 zł, a naprawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andruzkaa
mirka32, ja korzystałam z Magicznej Kliniki, co prawda w Warszawie u dr Roberta, nie wiem kto akurat będzie w Katowicach, ale oni mają tylko doświadczonych lekarzy w zespole, więc bez obaw. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, wypełniałam zmarszczki na czole i wokół oczu, tak bez zbędnego hurraoptymizmu, ale wyglądam co najmniej 5 lat młodziej, a mąż twierdzi, że nawet 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka32
andruzkaa/ Nie chce wyglądać jak 20-tka bo takich cudów nie ma. Jednak taki wygląd- 5 lat mnie jak najbardziej mi odpowiada. Mam pytanie czy wypełnienie miałaś botoksem czy kwasem? Po jakim czasie musiałaś powtórzyć zabieg aby utrzymać jego efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia25
Mam pytanie czy któraś z Was miała podany kwas o nazwie REVOLAX SUB Q i jaki był efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka32
Dodzia25/ Jest to Kwas hialuronowy z lidokainą . Jednak sama tego kwasu sobie nie podawaj skorzystaj z usług dobrego lekarza lub kliniki. Preparat ma wysoką spójność i raczej powinien zostać w miejscu wstrzyknięcia jednak nie ma co ryzykować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia25
mirka32 dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia25
mirka32 dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia25
Orientujesz się może czy REVOLAX SUB Q jest dostepny i zarejestrowany w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatynka
andruzkaa, a kiedy robiłaś zabieg z Magicznej Klinice? Jak długo utrzymuje się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda fajnym zabiegiem na zmarszczki jest wypełnianie ich kwasem hialuronowym. Jest to troszkę nieprzyjemne, ale podobno całkiem do zniesienie i co najważniejsze przynosi natychmiastowe rezultaty. W gabinecie Dream-Med można wykonać takie zabiegi. Moja siostra wypełniała sobie bruzdy na polikach u doktor Majcherczyk i jest bardzo zadowolona. Efekt powalił nas na kolana, nawet nie spodziewałyśmy się prawdę mówiąć, że wyjdzie aż tak dobrze. siostrze odjęło od razu 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowska
też się zastanawiam nad wypełnieniem zmarszczek, szczególnie okolice oczu mnie wnerwiają, bo wydje mi się że mnie mocno postarzają. Widzialam że mają termin w moim mieście niedługo i chcę się zapisać, napiszecie jak to wygląda przez zabiegiem samym, bo trochę spnikowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×