Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość gość
pojde do Niego za 2 miesiace mam termin,boje sie bo juz mialam przekre doswiadczenia z bruzdami,nie wiem czemu,ale 4 miesiace temu milam relastyne preale po 0,5 ml w kazda bruze,byly male,zaluje ze je ruszalam,po mialam takie paski po ostrzykaniu,jakby kwas nie rozszedl sie tylko takie walki w bruzdach teraz mniej bo minelo 4 miesiace.ale nadal czuje tam kwas,masakra,nie wiem cyz to wina lekarza,czy kwasu zle dobranego.w kazdym razie Pani doktor umyla rece,wiecej tam nie pojde. tydzien temu robilam wolumerie i jestem zadowolona,policzki sa jedrne,uniesione,niestety nie zliklidowalam ta wolumeria bruzd:(moze mialam za malo bo po 1 ml w policzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudinka2
Tu wspominacie o welldermie i owszem chodze, ale do Wrocławia jezdze, bo do wawy mam kilka kilometrow, a od wrocławia dzieli mnie tylko 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Restylane Perlane jest dobrym wypełniaczem, ale trzeba go stosować bardzo głęboko. Jeżeli był podany za płytko wówczas może być wyczuwalny - on nie ma tendencji do rozchodzenia się i raczej pozostaje w formie w jakiej się go umieszcza, dlatego stosując go raczej lepiej robić depozyty niż implantować go kaniulą w formie nitki. Czasami u pacjentów, którzy często mieli wypełniane bruzdy są mikrozwłóknienia w miejscach wkłuć - więc dobór odpowiedniej metody do zabiegu czasami jest już sztuką i wymaga doświadczenia lekarza. Możesz masować kwas w bruzdach wówczas powinien szybciej ulec wchłonięciu. Jeżeli natomiast chodzi o policzki - niestety nie wiemy jak wyglądasz, ale u niektórych zbyt duże pompowanie w nie kwasu sprawia, że stają się ciężkie poprzez co bruzdy są bardziej widoczne. Ale nie martw się dr Ambroziak jest świetnym specjalistom i napewno pomoże. Jak będziesz po konsultacji będzie miło jak opiszesz swoje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam znac ale dopiero za 2 miesiace ide do dr.Ambroziaka,ide na bruzdy,mialam jej tylko raz ostrzykiwane i to niefortunnie,takei linie mialam,teraz jest 4 miesiace po juz lepiej to wyglada,zupelnie zero efektu mialam igla nie kaniula,tym relastyne stylage.kiepski lekarz albo preparat zle dobrany, wolumerie mialam u kogo innego, tez raz po 1 ml w policzek i jestem zadowolona nic nie widac,nie mam napompowanych policzkow,tylko stan skory duzo lepszy i nie mma doliny lez,a juz mialam troche,mam 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralala
Muszę przyznać, że długo nie mogłam się przekonać do kwasu hialuronowego... W ogóle miałam problem z przyznaniem się samej sobie, że to i owo w swoim looku mogłabym nieco podrasować. Podczas rutynowej wizyty u mojej dentystki, dowiedziałam się, że zajmuje się ona takze botox em, mezoterapia i właśnie m.in. powiększanie ust ... Jak potem wpisałam sobie w sieci kwas hialuronowy warszawa to mogłam sobie porównać ceny i okazało sie, że u mojej ulubionej dentystki są one bardzo konkurencyjne! Zreszta tak jak i ceny uslug dentystycznych, co mozecie sobie sprawdzic tez na http://gabinetrodzinny.pl/cennik.php Także jak dla mnie to tylko i wyłacznie http://gabinetrodzinny.pl/wypelniacze.php Dlatego każdej z Was polecam gabinet stomatologia rodzinna na ul. Pelikanów, bez względu czy macie problem z uzębieniem, czy też marzycie o nieco pełniejszych ustach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz obok kuracji kremem przeszłam też na suplementy. Zaczełam przyjmowac Collagen Noble Health i naprawde widze swietne efekty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka37
Ja byłam ostatnio na wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych , zabieg wykonywała dr Agnieszka Czyżewska z Poznania i przyznam ze efekt fajny ale jak zeszły siniaki. Siniaki utrzymywaly sie ok tygodnia w okolicy bruzd a pojawily sie mniej wiecej po 2 dniach. Obecnie jestem 4 tyg po zabiegu i jest super zmarszczki wyplycily sie :) Sxykuje sie na usta ale troche sie boje. Pani dr Czyżewska pracuje na preparacie Volbella i ten mi proponowala, czy to bezpieczny kwsd, ktos moze mial robiony zabieg tym preparatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podany preparat Volbella marki Juvederm nadaje się do konturowania i powiększania ust małych, ze względu na to, że nie ciągnie dużej ilości wody - czyli nie puchnie. Nada ustom ładny kształt, ale nie zapobiegnie spierzchnięciu i nie nada im takiego mięsistego kształtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pomógł zabieg kwasem hialuronowym. Robiłam w klinice http://www.drchecinski.pl/pl/ i jestem zadowolona z pracy prana doktora. Zmarszczki się wygładziły,poza tym bardzo mi się podobają moje nowe usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kwas hialuronowy wstrzykują w czoło, skorzystałam z oferty http://www.euro-klinika.pl/ i jestem zadowolona, czoło gładsze, wyglądam młodziej, sympatyczniej, bo rysy twarzy są bardziej miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie również zabiegi kwasem hialurowym przyniosły dobre efekty. Leczyłam się w klinice www.kurban.com.pl miałyśmy fajny kontakt z panią doktor,co pomogło mi znieść drobne niedogodności. W każdym razie było warto się zdecydować na te zabiegi,bo moja twarz wygląda młodziej,a ja czuję się o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam Kwas Hialuronowy Faitoz na stronie Cofamyczas.pl Bardzo polecam go każdej kobiecie. Z moją skórą zdziałał cuda. Przysłyłka przychodzi bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zabiegi kwasem hialuronowym w gabinecie http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ koleżanka poleciła mi tego doktora i dzięki jego pracy wszystko się udało. podoba mi się moja odmłodzona wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ach
Cześć dziewczyny! Kupiłam ostatnio przez internet serum z Nantes z kwasem hialuronowym. Przyszło właśnie dziś i zorientowałam się że to nie to które chciałam, widocznie pomyliłam się przy wyborze. Chciałam kupić to wzmacniające naczynka. Mam 27 i na razie zmarszczki tylko mimiczne, czy takie serum z kwasem hialuronowym nie zaszkodzi mojej cerze? Nie wiem czy to prawda ale tak sie mówi zeby nie stosować silnych kosmetyków za wcześnie bo potem jak zmarszczki naprawde się pojawią już nic nie bedzie pomagało. Generalnie moja skóra jest bardzo przesuszająca się, cienka i wrażliwa. Jak myślicie nada się to czy zwrócić i zamówić to na naczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaZłota
Ja postawiłam na renomę miejsca i skorzystałam z usług warszawskiego melitusa :) Efekt był natychmiastowy i co najważniejsze bardzo się sobie spodobałam w nowej wersji! Największy minus jest taki, że trzeba to, co jakiś czas powtarzać, ale to raczej już niezależne od miejsca wykonania :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi kwasem hialuronowym powinno się robić tylko w dobrych renomowanych gabinetach kosmetycznych. Nie warto oszczędzać i ryzykować. Ja np wypełniałam zmarszczki w http://www.artclinique.pl/pl/centrum-urody/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy/ . Żadne niemiłe niespodzianki mnie nie spotkały. Wszystko przebiegło jak należy a efekty zabiegu są w pełni zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie koszmar zaczął się po kilku miesiącach od wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, minęły dwa lata i chyba nie obejdzie się bez interwencji chirurga. Uważajcie proszę, nie pozwolcie się okaleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcha
Ja wymodelowałam usta kilka miesięcy temu (pół życia o tym marzyłam ;) właśnie kwasem hialuronowym. Gdzie - w lecznicy Certus w Poznaniu (generalnie nie tylko takim rzeczami się zajmują ale mam tam ulubionego ginekologa i stwierdziłam, że jak tak się kobietami opiekują dobrze, to warto u nich :) Teraz jestem posiadaczką pełnych i zmysłowych ust! Nie mogę się napatrzeć. Pozbyłam się kompleksu kreski. Jeśli się wahacie, radzę, nie bójcie się! Zabieg jest mało inwazyjny, nie trwa długo, a opowieści o powikłaniach dotyczą chyba garażowych zabiegów. Zresztą kwas ten to naturalny wypełniacz więc czerpmy z natury co się da! Buziaki pięknotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy! jeszcze tylko tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wordporleko1972frjil
Hostess-dzięki piękne. Po kunsztownym makijażu prawie było dobrze. Zapytana, jednak nałgałam. Cieszę się, że Ty masz takie zdrowe podejście. Muszę nad tym popracować. Fajnie się z Tobą gada. Pozdrawiam. Aha moja twarz zaczyna mi się podobać. Widzę jednak, że zabieg nie poszedł jak należy . Bardzo możliwe, ze to jeszcze się zmienia i dlatego mam wypełnienie n.p. tylko w kawałku zmarszczki. Uważam, że bardzo ważne są sprawdzone umiejętności lekarza. Hostess a Ty gdzie chcesz to zrobić? Masz KOGOŚ POLECONEGO? Jasne http://lync.io/ePbP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blab
Witam. Czy ktoś wie ile kosztuje i gdzie można kupić juvapen? Takie urządzenie które samo dawkuje kwas i myślę że może i samemu to zrobić bez obaw o wstrzyknięcie zbyt dużo kwasu...proszę o info jeśli ktoś coś wiec gdzie i za ile można to dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blab
Aa i jeszcze jedno pytanko: gdzie najtaniej kupić dobry kwas hialuronowy? Czekam na info na pytanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blab
A może jakaś sprawdzana hurtownia z cenami dość ok? Sprawdzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, jak czytam to forum to aż włos jeży się na głowie... Co to za pomysł, żeby samemu wstrzykiwać sobie kwas, w dodatku niewiadomego pochodzenia? Nie wiem czy wiecie, ale to są produkty medyczne i może je nabyć tylko lekarz... Ale oczywiście wiele hurtowni próbuje zarobić na tanich podróbkach, w których potrafią być niezłe zanieczyszczenia. Po wstrzyknięciu czegoś takiego brak efektu będzie najmniejszym problemem. W najgorszym wypadku zatory, grudki i martwica... Dlatego apeluję! Dziewczyny, wybierajcie dermatologów, którzy nie oferują Wam dziwnych promocji, mają wyrobioną renomę. No i sprawdzajcie na jakich kwasach pracują (czy to jest np. sprawdzony Juvederm czy inny kwas - poszukajcie w internecie). Dobry zabieg niestety nie będzie kosztował kilku złotych. Te preparaty nie są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze do tej listy skutków ubocznych - porażenie nerwów. W Polsce niektórzy lekarze używają wypełniaczy, które nie mają żadnych badań klinicznych, są zarejestrowane jako urządzenia medyczne. Tylko wypełniacze , które mają status farmaceutyku są bezpieczne. google.pl - Uwaga na wypełniacze! Przeczytaj, zanim zdecydujesz się. Nie róbcie nic pochopnie. Ja po długim namyśle i omówieniu z lekarzem - chirurgiem z Płocka ul. Królewiecka ( w oficynie) zdecydowałam się na juvederm, niestety wstrzyknęła mi tylko w jedną bruzdę nosowo-wargową to co było uzgodnione. W drugą i nad ustami 3 rodzaje emervelu. Tylko Juvederm nie dał skutków ubocznych. Przez 1.5 roku wydałam mnóstwo pieniędzy , już nawet przestałam liczyć. Proszę, zastanówcie się 100 razy, zanim zdecydujecie na zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_zg
dziewczyny!! a nie próbowałyście żywego naturalnego kolagenu? nad tym się naprawdę warto zastanowić, to jest potwierdzone przez wiele kobiet, widziałam efekty spłycania takich zmarszczek na własne oczy u znajomych kobiet. Żywy kolagen z rybich łusek ma taką samą budowę jak nasz kolagen i przedostaje się przez barierę skóry! Chcecie więcej informacji chętnie Wam odpowiem: klaudia_zg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wstrzykiwanie sobie jakiś "nowości" i "hitów", które nie są przebadane i dopuszczone certyfikatami jest BARDZO ryzykowne! Jeżeli lekarz wie co robi i pracuje na sprawdzonych produktach to nic się nie stanie a efekt będzie dobry. Osobiście korzystam z usług w remedest (www.remedest.pl) w Ustroniu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×